Page 6 of 6

Re: Diskuze k čarodějům na NT

Posted: 15:37 25. Feb 2014
by sandoftime
+x zbran se vyplatí vždy, pokud máš možnost to volné omezení levelem za očarování nahradit přímým dmg. +X pak dodá čaroděj, na zbrani fyzicky je jen dmg a o to je lepší výsledek