Page 6 of 8

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:37 27. Mar 2014
by Myrpa
Barbar321 wrote:Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální
Jaká rasa?

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:38 27. Mar 2014
by Barbar321
Myrpa wrote:
Barbar321 wrote:Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální
Jaká rasa?
hiran

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:49 27. Mar 2014
by Myrpa
U Hirana to jinak nejde. Nemá jezdecký model. Když nasedneš, změníš se v půlorka, dostaneš nějakou defaultní půlorčí hlavu. Musíš nosit helmu/kapucu. Jiné řešení není.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:53 27. Mar 2014
by Barbar321
Myrpa wrote:U Hirana to jinak nejde. Nemá jezdecký model. Když nasedneš, změníš se v půlorka, dostaneš nějakou defaultní půlorčí hlavu. Musíš nosit helmu/kapucu. Jiné řešení není.
Díky. Já na to jen upozorňoval. Helmu pochopitelně na jízdním zvířeti nostím téměř pořád, proto jsem na to přišelaž teprve nedávno.

Re: SMAZAT: Jízdní zvěř

Posted: 10:36 15. Apr 2014
by Myrpa
Opravil jsem nákup jízdního zvířete. Neukládal správně cenu, takže většině z vás nebude fungovat prodloužení pronájmu. Musíte zakoupit mounta znova, pardon. (Klidně zkuste prodloužení, než nakoupíte.)

Prodloužení pronájmu se provádí nově v rozhovoru mounta v [Nastavení zvířete].

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:50 15. Apr 2014
by karolina
Momentálně nejde předat smlouvu mounta, ale na vyvolaného mounta může nasednout kdokoliv, je to tak správně?
Osobně bych lobovala aby šla smlouva předat, třeba někdo bude vědět, že nebude delší dobu hrát, tak přeprodá nájem někomu jinému.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:55 15. Apr 2014
by Myrpa
Že může nasednout kdokoliv, i kdokoliv vzít mounta do party, je schválně. Chtěl jsem, aby šli půjčovat a tahat v partě. Ale třeba mi unikají problémy, které to způsobuje, tak se kdyžtak ozvěte.

Smlouva předat jde. Jen máš ještě starou verzi zakoupenou před opravou. Nech ji propadnout a kup mounta nového.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:59 15. Apr 2014
by karolina
Myrpa wrote:Že může nasednout kdokoliv, i kdokoliv vzít mounta do party, je schválně. Chtěl jsem, aby šli půjčovat a tahat v partě. Ale třeba mi unikají problémy, které to způsobuje, tak se kdyžtak ozvěte.

Smlouva předat jde. Jen máš ještě starou verzi zakoupenou před opravou. Nech ji propadnout a kup mounta nového.
Ok, jsem nevěděla. Momentálně to tak právě děláme, že něháme nasednout někoho jiného,právě proto, že nám ta smlouva nejde předat, bylo to omylem koupené zvíře.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 12:45 15. Apr 2014
by kucik
Chová se to tak, že zvíře následuje a po stránce mechaniky je jeho pánem poslední nasednuvší a jen od něj bere příkazy (i odvolání).

Re: Jízdní zvěř

Posted: 12:49 15. Apr 2014
by Myrpa
kucik wrote:Chová se to tak, že zvíře následuje a po stránce mechaniky je jeho pánem poslední nasednuvší a jen od něj bere příkazy (i odvolání).
Záměr. Když se to nebude hodně líbit, nebo se objeví problémy, možno změnit.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:54 15. Apr 2014
by Bahnak
Mount, pokud je raněný, ignoruje příkazy a nejde ovládat.
(ignor příkazů: stůj na místě, hlídej, následuj)

Zraněný mount po vyvolání:
1) v lokaci s nepřátelskými NPC vyrazí do útoku, i když nejsou NPC na dohled
(i kdyby v nejvzdálenějším koutu lokace bylo jediné červené NPC, mount k němu vyrazí přes celou lokaci)
2) v lokaci s neutrálními NPC (město) se tato NPC seběhnou k mountovi, jako by vyvolával útok.

Po sesednutí zraněný mount nejde prvních cca 6 vteřin nakliknout pro rozhovor aby byl odvolán - vypisuje to vždy hlášku, že je objekt zaneprázděn.

Edit Myrpa: frk!

Re: Jízdní zvěř

Posted: 16:13 15. Apr 2014
by Myrpa
Bahňák wrote:...
Snad opraveno.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 20:54 19. Apr 2014
by kokosak
Stále chybí možnost nasednout na zvíře u černokněžníka

Re: Jízdní zvěř

Posted: 17:31 20. Apr 2014
by kokosak
Po sesednutí z mountu je pixina zpomalena. Relog řeší.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 18:56 20. Apr 2014
by Bahnak
Myrpa wrote:
Bahňák wrote:...
Snad opraveno.
Funguje, díky Myrpo.