Page 6 of 331

Posted: 21:54 25. Sep 2007
by Daanri
Njn velka skoda ze to padlo ale uz sa to nahadzuje naspat takze treba vydrzat. :wink:

Posted: 22:07 07. Oct 2007
by Shamanko
Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.

Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".

Posted: 09:17 08. Oct 2007
by LDamian
Chci poděkovat hráčům postav Theogila mistra zbraní, Parlachina Bočiny a potom také Phantorise von Duptcheka, se kterými v poslední době často vyrážím na nejrůznější výpravy, popíjíme a vůbec i díky nim se ve hře bavím a BU utěšeně bohatne a získává nové a nové zkušenosti. :wink: :)

EDIT: omlouvám se, za případné zprznění jmen, máte se jmenovat nějak rozumněji. Třeba Bu. :)

Posted: 13:44 08. Oct 2007
by wekslo
Shamanko wrote:Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.

Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
Jej, doufam ze to nebyl muj Kladka, kterej krapet zdrzel Najiva?

Posted: 15:08 09. Oct 2007
by Žorž
wekslo wrote:
Shamanko wrote:Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.

Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
Jej, doufam ze to nebyl muj Kladka, kterej krapet zdrzel Najiva?

:D Ne, smamozřejmě ne, to je "jen" za naší nepřítomnosti rozehnala/rozehnaly ona/ony věčně omýlaná/omýlané (ač v praxi jen slovy, ne činy) čarodějnice/čarodějnice.

Posted: 21:34 14. Oct 2007
by LDamian
Takže dnes jsem se zase výborně bavil a chci poděkovat všem, co tomu přispěli. Ať už Evelínka (či jak se ta malá uječená bestie jmenuje :) ), samozřejmě Phrc a Tho, ale také mág ze stříbrného kruhu, ponocný, Br, HaDrsn a mnoho dalších. Speciální dík Theogilovi za to, že mne také vytáhl rozumně expit - už jsem si říkal, že na to pro samé humorné scénky ani nedojde. No a nakonec díky Kladkovi za kratičké setkání, díky kterému jsem se smál ještě při odlogu. Prostě všechno moc fajn.

Posted: 06:59 15. Oct 2007
by Evellína
nahodu Evellínka neni mala ujecena bestie,ale jen malinkatej andilek s dusickou dabla :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ale byla to sranda jen uz jsem psala ze zajecim a najednou buch kouzlu. :lol:

Posted: 09:14 15. Oct 2007
by Kiri
Taky dekuji vsem za moznost se krapet projevit primo ve vsi. Hra vsech pritomnych byla super, uzil jsem si to. Dik.

Posted: 09:51 15. Oct 2007
by Theogil I
Tak, tak včerejší večer byl jeden z těch velmi povedených tak tedy všem za něj moc děkuji, jo a dnes ráno mě silně bolí bránice ..... to bude asi od toho jak Bu smrkal panu Hansovi na boty .... v tu chvíli jsem vyprskl kávu a sjel z křesla načež mě po pár sekundách následoval i brácha , takže dneska spíš místo zábavy budeme tepovat koberec. :lol:

A co se týče toho expení ... to nebylo nic proti nikomu jen skříťata měli zase jednou móc špatnej den .... to víte trpaslík když vidí žlutou kůži tak se prostě nemůže udržet no *zahambeně sklopí oči*

Posted: 14:23 16. Oct 2007
by Parlachin
LDamian wrote:Takže dnes jsem se zase výborně bavil a chci poděkovat všem, co tomu přispěli. Ať už Evelínka (či jak se ta malá uječená bestie jmenuje :) ), samozřejmě Phrc a Tho, ale také mág ze stříbrného kruhu, ponocný, Br, HaDrsn a mnoho dalších. Speciální dík Theogilovi za to, že mne také vytáhl rozumně expit - už jsem si říkal, že na to pro samé humorné scénky ani nedojde. No a nakonec díky Kladkovi za kratičké setkání, díky kterému jsem se smál ještě při odlogu. Prostě všechno moc fajn.
No co dodat prostě paráda a hladně je dobrý, že koberec dobře saje a i ta hnědá barna není k zahození.:)

Posted: 14:36 16. Oct 2007
by jitka
Zdravim vsechny :) bohuzel musim koncit s hranim a nechtela jsem odejit bez rozlouceni :wink: protoze Thalie je moje srdecni zalezitost :? tak tedy hodne stesti a uspechu vsem co si to zaslouzi :wink: DEKUJI A SMEKAM PRED VAMA zazila jsem tu toho tolik :? radeji uz pujdu mam srdce az v krku je mi to opravdu moc lito a jeste jednou diky vsem bylo mi svama dobre 8) hlavu vzhuru budoucnost ceka 8) s uctou a pokorou Jitka

Posted: 15:15 16. Oct 2007
by Morn
Já děkuji Tobě Jitko že jsi a že jsem rád že jsem Tě potkal :) jenom doufám že se zase jednou potkáme a projdeme se zase večerní pouští jako posledně: DÍKY MOC a mějse :)

Posted: 19:32 16. Oct 2007
by marii
Vsechno jednou konci a neco noveho zacina.......Ja doufam,ze jednou ..nekdy.....zase zacnes hrat...nove..ale se starymi kamarady.....

Posted: 21:19 16. Oct 2007
by Krata
Taky sem tě rád poznal, další z dobrých hráčů se kterejma se začínal na Thalii končí..

Posted: 21:29 16. Oct 2007
by Theo
Co rict :cry: Dufam ze sa este stretneme, RP bylo stebou to nejlepsi co som mal moznost hrat. Diki za ten cas, budu nan rad spominat.

Theolas :cry: