Page 6 of 7

Re: Subrasy

Posted: 00:31 28. Jan 2008
by kucik
xyz wrote:Ač jsem napsal do pole subrasy Duergar, nemám vlastnosti duergara.
kucik wrote:
LDamian wrote:Vcera jsem mel chvili bonusy/postihy za subrasu prictene dvakrat. Tedy misto +-2 bylo +-4. Dnes bonusy nejsou zadne. Seversky pulork.
Melo se to vyresit s dnesnim updatem, ale misto toho tam nejakym nedopatrenim padla stara verze a umrelo to uplne.
Vydrzte do dalsiho restartu.

Re: Subrasy

Posted: 11:21 28. Jan 2008
by Smoke
stále bohužel s Aasimarem nemám žádné bonusy dle subrasy :[

Re: Subrasy

Posted: 11:26 28. Jan 2008
by kucik
Hledame chybu.

Re: Subrasy

Posted: 12:46 28. Jan 2008
by kucik
Uz jsme nasli. Zapomnel jsem poslat jeden script. :oops: Oprava bude s pristim restartem.

Re: Subrasy

Posted: 13:29 28. Jan 2008
by maku
Tak jsem se přihlásil do hry a zjistil, že můj problém s nastavením lvl je tu stále :( Už začím věřit tomu, že to nepujde odstranit a já budu odkázán hrát na 1 lvlu :(

Zkoušel jsem opravdu vše. Dokonce jsem založil několik další postav.

Vždy to probíhá takto:

- mám dostačující počet xp na postup
- promluvím s mistrem
- začnu upgradovat lvl
- v dovednostních bodech dám max +1 do jedné dovednosti
- při výpisu o novém lvl, který se dá buď zrušit nebo potvrdit - funguje pouze zrušit. Když kliknu na potvrdit, tak se nic nestane.

Zkoušel jsem všechny možné varianty, věnoval jsem tu opravdu dost času... Jediný možná způsob jak navýšit svůj lvl je ten, když nedám ani jeden dovedností bod. Tehdy mi to jde. :(

Když se s nějakou moji postavou pokusím neúspěšně nastavit dalš lvl, tak při první relogu mi postava padne defakto na nultý lvl. Ztratím i kouzla, která si člověk volí při zakládní postavy.

Nevím, co dalšího bych mohl já zkusit. Dokonce jsem kompletně reinstaloval NWN, stahnul znovu všechny haky, tlk atd. A stále to samé. :(

Re: Subrasy

Posted: 13:44 28. Jan 2008
by jaara
Zajimavy problem.. Co znamena "nic se nestane"? Zustane ti vypis na obrazovce (aneb tlacitko se nezmacklo?)

Btw. body do skillpointu jdou davat az 3.

Re: Subrasy

Posted: 13:46 28. Jan 2008
by maku
jaara wrote:Zajimavy problem.. Co znamena "nic se nestane"? Zustane ti vypis na obrazovce (aneb tlacitko se nezmacklo?)

Btw. body do skillpointu jdou davat az 3.
Když kliknu na to tlačítlo OK ( nebo potvrdit, ted nevím, co to tam vlastně je :mrgreen: ), tak se zabarví, jako že je zmáčklé ale obrazovka nezmizí. Zustane tam a já nemůžu dělat nic jiného, než ECS nebo zrušit.

No zkoušel jsem vše možné, od jednoho až po +3 ale jediné, co funguje je žádný skillpoint

Zkoušel jsem dávat i všemožná kouzla či přítelíčky (kdyby byl náhodou problém s přesvědčením mé postavy nebo se školou kouzel) Ale nic. Jedině nepřidat žádný skillpoint bylo řešením.

Re: Subrasy

Posted: 13:53 28. Jan 2008
by jaara
To je zvlastni. To se jeste nestalo :-). A nevypada to na zadny omezeni Thalie, ale spis chybu tveho klienta.
Pri te kompletni reinstalaci, smazal jsi i override?

Re: Subrasy

Posted: 13:55 28. Jan 2008
by jaara
Potrebuju vedet account/postavu.

Re: Subrasy

Posted: 14:23 28. Jan 2008
by maku
Ano kompletně jsem to reinstaloval. A nainstaloval jen to, co je nutné pro Thalii a doporučené pro Thalii + CEP 2.0 a češtinu.

Acc: Steel4D

Postavy tam jsou 4. Všechny jsou stejné a vždy je to jen nějak upravené jméno C'ryx N'Abarn - jelikož jsme zkoušeli různé možnosti nasozování lvl (a jak jsem psal - sebere mi to vždy i ten první lvl, takže jsme založil potom novou a novou postavu. Ted tam jsou čtyři.

Je to muž, Elf - Drow aristokrat, čaroděj

síla 10, obratnost 10, odolnost 12, inteligence 18, moudrost 14, chrarisma 8, škola nekromancie.

skillpoint

akrobacie 2, hledání 4, léčení 2, naslouchání 2, odhad ceny 6, podvádění -1, přesvědčování -1, soustředění 5, skrývání 0, tichý bohyb 0, všímavost 4, výroba zbraní a zbroje 4, výsměch -1, výcvik 0, zastrašování -1, znalosti a čarozpyt 8.

Odbornost jsem vzal vláda mágů.

To je vše, co jsem zvolil při tvorbě mého C'ryxe. Snad se ti podaří zjistit, co se děje.

Re: Subrasy

Posted: 17:45 28. Jan 2008
by jaara
Tak, zkousel jsem to, jde to naprosto normalne nahazovat. Chyba muze byt jen ve tvym klientovi.

Re: Subrasy

Posted: 17:46 28. Jan 2008
by jaara
Mozna muzes zkusit intalaci NWN z jineho media, jinak me nic nenapada. Zkus zahrat si od nekoho jineho, jesti ti to tam pujde.

Re: Subrasy

Posted: 18:13 28. Jan 2008
by maku
Ale proč mi to na jiných serverech běží všechno ok? :(

P.S. Co máš přesně na mysli tím "klientem" ? :roll:

Re: Subrasy

Posted: 18:41 28. Jan 2008
by jaara
A nemas urcite nainstalovanou nakou "vec" z jinych serveru?

Re: Subrasy

Posted: 18:59 28. Jan 2008
by maku
jaara wrote:A nemas urcite nainstalovanou nakou "vec" z jinych serveru?
No radši to ještě jednou preinstaluju a dám si pozor, aby někde něco nezůstalo - je možné, že tam něco zůstalo. Stač to pomůže :(