Page 6 of 9

Re: Thalie

Posted: 07:53 02. Jan 2016
by sendys
jde také o to co nové hrače nalaká, samozřejmě že někdo odchazi ale na ST někdo odešel a vždy přišel někdo novy ... ale sem ? Kde se nic neděje tam nikdo nepřijde

Re: Thalie

Posted: 12:24 02. Jan 2016
by artaxas
sendys wrote:jde také o to co nové hrače nalaká, samozřejmě že někdo odchazi ale na ST někdo odešel a vždy přišel někdo novy ... ale sem ? Kde se nic neděje tam nikdo nepřijde
jsi naše poslední naděje ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Thalie

Posted: 12:49 02. Jan 2016
by sendys
artaxas wrote:
sendys wrote:jde také o to co nové hrače nalaká, samozřejmě že někdo odchazi ale na ST někdo odešel a vždy přišel někdo novy ... ale sem ? Kde se nic neděje tam nikdo nepřijde
jsi naše poslední naděje ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne ja sem ružovej bagr se srdičky co plete na stromě letadla

Re: Thalie

Posted: 13:19 02. Jan 2016
by Barbar321
sendys wrote:jde také o to co nové hrače nalaká, samozřejmě že někdo odchazi ale na ST někdo odešel a vždy přišel někdo novy ... ale sem ? Kde se nic neděje tam nikdo nepřijde
NWN je stará hra a od dob ST ještě poněkud více zestárla. Nemůže konkurovat novým hrám, takže mladý hráči se do ní zrovna hrnout nebudou. Opět to není nic, co by souviselo s NT. Vývoj by byl obdobný i na ST.

Re: Thalie

Posted: 13:32 02. Jan 2016
by Nalkanar
Je to otázka toho, co hra nabízí. A IC sekce zejí prázdnotou, popř. nepříliš IC zprávami, chybí lákadlo. Dokud je RP, tak je konkurenceschopnost. Bez RP se NT může snažit mít hafo lokací a MMO prvky, ale nikdy se nevyrovná. *posteskl si ala pavad po milionté*

Re: Thalie

Posted: 13:40 02. Jan 2016
by sendys
Nalkanar wrote:Je to otázka toho, co hra nabízí. A IC sekce zejí prázdnotou, popř. nepříliš IC zprávami, chybí lákadlo. Dokud je RP, tak je konkurenceschopnost. Bez RP se NT může snažit mít hafo lokací a MMO prvky, ale nikdy se nevyrovná. *posteskl si ala pavad po milionté*
Diky Nalku :)

Re: Thalie

Posted: 14:39 02. Jan 2016
by Barbar321
Což však nic nehovoří ve prospěch jednoho shardu v neprospěch druhého. Tyto zmiňované možnosti jsou na ST i na NT obdobné.

Re: Thalie

Posted: 17:34 02. Jan 2016
by Nalkanar
Nastavení ST činilo obtížným dosáhnout lvlů 30+ skrze creep. To vedlo k tomu, že mnoho hráčů na těchto lvlech začali vytvářet nějakou RP činnost, čím se zvedal počet hráčů, se zájmem o RP. To je jedna z věcí, co na NT zásadně chybí. Naopak se jde na ruku creeperům, čímž hra ve výsledku ztrácí na atraktivnosti.
Ale ano, z větší části by to byl problém, i kdyby tu byla ST. Ale zase s NT přišly jisté spory, které by na ST asi nenastaly a byl by tu jiný tým než duo paličů a pár dalších.

Re: Thalie

Posted: 17:36 02. Jan 2016
by Jachym
Barbar321 wrote:
sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.

Noo to snad ani mít nemusí , ale měl by se přesto bavit pestrostí a rozsálostí světa. Já běhám koridory.

Re: Thalie

Posted: 17:58 02. Jan 2016
by Jachym
Barbar321 wrote:
sendys wrote:jde také o to co nové hrače nalaká, samozřejmě že někdo odchazi ale na ST někdo odešel a vždy přišel někdo novy ... ale sem ? Kde se nic neděje tam nikdo nepřijde
NWN je stará hra a od dob ST ještě poněkud více zestárla. Nemůže konkurovat novým hrám, takže mladý hráči se do ní zrovna hrnout nebudou. Opět to není nic, co by souviselo s NT. Vývoj by byl obdobný i na ST.


Ono se to občas svádí na to že nový a mladí hráči nemají zájem , ale není to až tak pravda. Podívejte se třeba ted na Demonu , musela odejít z GP a udělala vlastní server a za poslední rok zaznamenala nebývalí rust , takový že přeskočila i Thalii . Čím pak to ?

Re: Thalie

Posted: 18:44 02. Jan 2016
by Barbar321
Jachym wrote:
Barbar321 wrote:
sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.

Noo to snad ani mít nemusí , ale měl by se přesto bavit pestrostí a rozsálostí světa. Já běhám koridory.
Pestrost a rozsáhlost tu určitě je a ani v nejmenším není stav horší než na ST. Koridory mi vadí taky, ale jiné než tobě. Vzhledem k tomu, že mám postavu v podtemnu, na povrchu mám každý koridor přehrazen pevností/osadou/vesnicí. Dole takováhle extrémnost rozhodně není.

Místo koridorů bych taky bral plochu a nebo aspoň paralerní cestičky. Pevnosti mají bránit průchodu nepřátelského vojska a ne jednotlivce

Re: Thalie

Posted: 19:43 02. Jan 2016
by Krysak
Jachym wrote: Ono se to občas svádí na to že nový a mladí hráči nemají zájem , ale není to až tak pravda. Podívejte se třeba ted na Demonu , musela odejít z GP a udělala vlastní server a za poslední rok zaznamenala nebývalý růst , takový že přeskočila i Thalii . Čím pak to ?
Hele tohle téma bych neopouštěl úplně hned, povídej, přeháněj.

Re: Thalie

Posted: 20:00 02. Jan 2016
by Decka
Je pravda, že ta koridorovost mi na NT vadí fakt hodně. Na ST šlo obejít Ivory kolem dokola, Karathu kromě části přístavu také a celkově bylo možné se z místa A do místa B dostat různými cestami, protože na ST byly vyplňovací lokace, které sice nenabízely nic moc zajímavého, ale světu dodávaly realističnost.

Re: Thalie

Posted: 20:05 02. Jan 2016
by sendys
Decka wrote:Je pravda, že ta koridorovost mi na NT vadí fakt hodně. Na ST šlo obejít Ivory kolem dokola, Karathu kromě části přístavu také a celkově bylo možné se z místa A do místa B dostat různými cestami, protože na ST byly vyplňovací lokace, které sice nenabízely nic moc zajímavého, ale světu dodávaly realističnost.
Ale jo nabízeli ...... nadherný lokace na pobřeží a podobně ty vyplňovačky byli nádherný, snad jedny z nejhezčích lokací. Přiklad kryn u srubu kde sis mohl vylezt na skali a podobně. To mě vždy lákalo zpět

Re: Thalie

Posted: 20:20 02. Jan 2016
by pavad
Decka wrote:Je pravda, že ta koridorovost mi na NT vadí fakt hodně. Na ST šlo obejít Ivory kolem dokola, Karathu kromě části přístavu také a celkově bylo možné se z místa A do místa B dostat různými cestami...
Ale no tak! Vsak lze obejit Karathu. Lze se dostat se z mista A do mista B nekolika cestami!

Jen musite mit epickou uroven (nebo terminatora v mistnim podani) a smirit se s tim ze misto 3 minut lagovani mestem budete hodinu lagovat po tak 20+ lokacich okolo (a to jen v pripade ze znate cestu).

Ja se vam porad divim ze protestujete - co tvurci chteli, to maji.