Page 6 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:02 14. Jan 2008
by Pajule
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:25 14. Jan 2008
by Krata
Však on si línej duergar ještě zastěžuje proč nevytáh línej zadek na povrch a šel lovit drowi.. zavzpomíná až bude ležet na skřipci s partičkou rozvášnených drowů okolo

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:37 14. Jan 2008
by Pivo
Krata wrote:Však on si línej duergar ještě zastěžuje proč nevytáh línej zadek na povrch a šel lovit drowi.. zavzpomíná až bude ležet na skřipci s partičkou rozvášnených drowů okolo


Mě živého drowové NIKDY nedostanou

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:44 14. Jan 2008
by Shifter
maku wrote:Dos ph'naut natha Ilythiiri?*odplivne si* Usstan orn elgg dos, fa'la zatoast! *hrozivý smích a začně kouzlit smrtící kouzlo*
Mam takovej dojem, ze se taky stehuju k duergarum.
Jen slysim te jejich hatlamatiky a plasi se mi sekyra!
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:52 14. Jan 2008
by Krata
Pivo: taky že tě nebudou zabíjet, to by pak nebyla sranda což?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:12 14. Jan 2008
by xyz
Pivo wrote:
Mě živého drowové NIKDY nedostanou

My tě nedáme.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:44 14. Jan 2008
by Pivo
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:41 14. Jan 2008
by liuk
Já nevím co tu pořád řešíte. Kdyby jste četli pořádně realie, tak víte, že se o to drow ani nebude pokoušet.
V současné situaci je příměří výhodné. Duergaři poskytují a prodávají své kovové výrobky a nalovené otroky. Drowové jim poskytují přístup k některým vzácným dolům. Celkově dole obchod roste.
A že by nějaký drow byl tak pošetilý a napadl duergara? Když by mu na to přišly, tak by se už někdo výše postaveý zasadil, aby ten nebožák skončil jako odstrašující případ. Nikdo nemá právo jen tak kazit politiku Říše.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 07:07 15. Jan 2008
by Krata
Dyk je to jenom sranda.. to je takové to napětí před wipe

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 09:54 15. Jan 2008
by Pivo
Krata wrote:Dyk je to jenom sranda.. to je takové to napětí před wipe

Přesně tak.Musí to být trošku vyhecovaný

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 10:05 15. Jan 2008
by Theo
Liuk, Foter a dalsi : Je to len sranda aj ta zmena realii

Je jasne ze pozemstanov tu bude ovela viac a budu nas chciet utlacit aj v nasom podtemnu ! Takze nutena spolupraca asi bude

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:16 15. Jan 2008
by Pajule
jeej ja zase radeji nebudu v noci pekne v nejake vesnici jak to tak vidim..

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:40 15. Jan 2008
by Kiri
Pajule wrote:jeej ja zase radeji nebudu v noci pekne v nejake vesnici jak to tak vidim..

malinky deti vnoci stejne spinkaj

takze kus, je po vecernicku
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:51 15. Jan 2008
by marii

Koukam ze to tu bude zajimavy:)))....
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:06 15. Jan 2008
by Sorrow
Vsak se zase vratis,ne?

Porad mame nevyresenej ten problem kdo u koho bude mejt tu podlahu
