Page 6 of 7

Re: Relevely

Posted: 13:01 19. Nov 2018
by Shaman88
Pokud jsi po relevlu uložil postavu přes duši tak by mělo být vše v pohodě.
Napiš mi PM.

Re: Relevely

Posted: 14:53 20. Nov 2018
by kokosak
Přes víkend nějaká možnost relevelu?

Re: Relevely

Posted: 12:20 21. Nov 2018
by Shaman88
Nevím jak Rejty, já jsem tento víkend v Praze, takže mimo PC.

Re: Relevely

Posted: 11:41 18. Dec 2018
by kokosak
Nějaká šance na relevel přes svátky?

Re: Relevely

Posted: 11:47 18. Dec 2018
by Shaman88
Já ted budu k dispozici po večerech. Kdyžtak mě PM.

Re: Relevely

Posted: 20:45 24. Dec 2018
by Kcharg
Ahoj,

muzu poprosit relevel?

Re: Relevely

Posted: 03:52 26. Dec 2018
by -darkvision-
Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15

Re: Relevely

Posted: 15:50 26. Dec 2018
by Shaman88
-darkvision- wrote:Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
Během víkendu tu v těch časech budu.

Re: Relevely

Posted: 04:05 29. Dec 2018
by -darkvision-
Shaman88 wrote:
-darkvision- wrote:Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
Během víkendu tu v těch časech budu.
Co takhle ještě zítra? Neděle 30.12. někdy kolem 2:00 - 3:30

Re: Relevely

Posted: 01:23 07. Jan 2019
by Nalkanar
Nějaké další termíny na relevely?

Re: Relevely

Posted: 04:09 09. Jan 2019
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Nějaké další termíny na relevely?
Dnes ve středu nebo ve čtvrtek večer ? Možná spíše až čtvrtek..

Re: Relevely

Posted: 08:28 09. Jan 2019
by Rejty
Já jsem mimo počítač.

Re: Relevely

Posted: 03:23 13. Jan 2019
by -darkvision-
A v úterý 15.1. by někdo nebyl k zastihnutí?

Dopo, přes den, odpo, večer ...

Re: Relevely

Posted: 17:11 13. Jan 2019
by Shaman88
Já před večery ale většinou nemůžu garantovat dopředu, ale až daný den po poledni.

Re: Relevely

Posted: 09:44 18. Jan 2019
by Nalkanar
Po neděli můžu nabídnout některý z večerů na relevely. Je to fuk, nebo někdo potřebuje specifický večer?