Page 6 of 9
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:26 28. Oct 2018
by Puxina
Nějaké nápady jak pojmenovat budovu, kde budou strážní a aréna? Asi to udělám prostě jako arénu a strážné hodím do paláce.
Jinak co kdybych předělal interiér paláce, aby vypadal konečně jako palác? A dal tam malé kasárny, vězení a tak?
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:28 28. Oct 2018
by Rejty
Interiér paláce klidně udělej nový, ten, co tam je, je takový předpotopní

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:50 28. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Interiér paláce klidně udělej nový, ten, co tam je, je takový předpotopní

Jo ten palác vypadá divně. Udělám nový i s kasárnou uvnitř a vězením ...at mají DM zázemí na jejich úchylárny.
Má někdo nápad na název Dobrodruhova krámku v kelu? Bylo by fajn, kdyby krámek byl zachován, ale první jméno by mohlo být nějak jiné. Napadlo mě Mohamedův krámek třeba

.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:56 28. Oct 2018
by Rejty
A palác bych zamknul a nechal jen pro DM, ať tam nechodí kdekdo.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 19:05 28. Oct 2018
by Zeerit
Puxina wrote:
Má někdo nápad na název Dobrodruhova krámku v kelu? Bylo by fajn, kdyby krámek byl zachován, ale první jméno by mohlo být nějak jiné. Napadlo mě Mohamedův krámek třeba

.
A proč ne rovnou Aláhův
Teď vážně.. vzhledem k tomu, že dobrodruh také není vyloženě jméno, volil bych něco neutrálnějšího. Co třeba Beduínův krámek?
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 19:11 28. Oct 2018
by Rejty
Beduínův zní dobře

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 20:53 28. Oct 2018
by Puxina
Beduínův krámek se mi líbí.
Jinak v paláci je borec na pronájem bytů a možná ještě nějaký balíkář, omrknu to. Zase nerad dělám lokace, které nejsou přístupné, ale aby byl nějaký kompromis, tak vnitřek paláce by přístupný byl, ale ne všechny místa

a je to.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 21:10 28. Oct 2018
by Nalkanar
Do paláce možná dej nějakou relativně minimalistickou, ale přecijen poradní místnost. Pokud má Kel sloužit jako báze, tak by se hodilo, aby tam případně byl jednací prostor pro jednání hráčských uskupení s místními autoritami. Ideálně veřejně nepřístupné a za solidními dveřmi, aby nešlo moc odposlouchávat.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 21:24 28. Oct 2018
by Puxina
Díval jsem se že v palácové lokaci je jen prodejce bytů ...zrovna se dívám na ty byty v Kelu a asi to vyřeším elegantně.....toho prodejce bytů dám jinam, uvidíte
Nalkanar wrote:Do paláce možná dej nějakou relativně minimalistickou, ale přecijen poradní místnost. Pokud má Kel sloužit jako báze, tak by se hodilo, aby tam případně byl jednací prostor pro jednání hráčských uskupení s místními autoritami. Ideálně veřejně nepřístupné a za solidními dveřmi, aby nešlo moc odposlouchávat.
Není problém. Moje představa je taková, že vstupní část paláce by byla volně přístupná.
Odbočka na stráž by byla možná taky přístupná a pak na vězení už zamčené.
Hlavní část paláce zavřená a místnost na porady a tak taky zavřená.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 09:40 30. Oct 2018
by Puxina
Pomalu dodělávám hlavní část města, ty placeably mě jednou zabijou

, zkusil jsem je trošku redukovat no ještě není hotovo, tak budu redukovat dál

(měl bych se držet pod 500, což je na tak velkou lokaci akorát).
Další fáze bude podzemí. A tady dumám jak velké podzemí bude.
Počítám se 2-3 lokacema.
-jedno podzemní pod hlavním městem s přístavem do Kahzetu, plus tam dám nějaké další vychytávky

a polovina podzemí bude vhodná pro expení.
-další podzemí bude pod přístavem, ale jen menší (taky je možnost sem dát expící místo)
-přemýšlím, zda by podzemí mělo vézt i ven z města třeba do západní či východní části za hradbama?
-spojení některých budov s podzemím zachovám u jiných to budovat nebudu. U chrámu uvažuju spojení s podzemím zrušit.
Nějaké tipy či připomínky?
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 09:56 30. Oct 2018
by Barbar321
Puxina wrote:
-jedno podzemní pod hlavním městem s přístavem do Kahzetu...
Ono se bude cestovat do Kahzetu?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 10:26 30. Oct 2018
by Puxina
Barbar321 wrote:Puxina wrote:
-jedno podzemní pod hlavním městem s přístavem do Kahzetu...
Ono se bude cestovat do Kahzetu?

Požadavek byl, aby Kel byl stále napojen na podtemno a taky aby zůstal zachován přístav spojený s Kahzetem.
Hned první příspěvek Rejtyho

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 10:28 30. Oct 2018
by Rejty
Přístav jsem chtěl zachovat, jen loď nepojede do Kahzetu, ale někam do Podtemna

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:55 02. Nov 2018
by Puxina
Puxina wrote:
-U chrámu uvažuju spojení s podzemím zrušit.
Nějaké tipy či připomínky?
Takže?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:09 02. Nov 2018
by Rejty
Klidně.