Page 51 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:53 14. Jan 2010
by CizaD
Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:59 14. Jan 2010
by Sorrow
:D
K CizaD: Omlouvam se za nej, zrejme ho take postihla ta ,,vybusnost,, :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:22 14. Jan 2010
by Agnoros
CizaD wrote:Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.
nebo udělat nějaky zachrany hod proti okradani např naslouchani a vsimavosti.. ze zaslechnete jak vam někdo šustivě vyndava měšec nebo si všimnete že mate cízí ruku v kapse na zadnici.. :) aspon by se tyhle featy ještě vice využily :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:18 14. Jan 2010
by CizaD
Agnoros wrote:
CizaD wrote:Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.
nebo udělat nějaky zachrany hod proti okradani např naslouchani a vsimavosti.. ze zaslechnete jak vam někdo šustivě vyndava měšec nebo si všimnete že mate cízí ruku v kapse na zadnici.. :) aspon by se tyhle featy ještě vice využily :)
Tak právě na to si hází zloděj když tě okrádá. Jestli ho při tom chytíš nebo ne. Když si nehodí tak ti to napíše ,,byl jsi okraden,, když uspěje nevíš nic. Nesnažím se teď řešit to co vytáhnout lze nebo nelze pouze to nějak vymyslet ten systém aby to bylo spravedlivé pro obě strany. Ale možná to bude na jinou diskuzi a ne pro tuto.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:22 14. Jan 2010
by innfra
Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:11 14. Jan 2010
by monstera
innfra wrote:Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.
Souhlas, zloději mi vůbec nechybějí a jsem pro tresty useknutí ruky, v opakovaném případě i hlavy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:45 14. Jan 2010
by Jose
No když přehlidnu, že ste muj dotaz lehce zasklili, nešlo by to okrádání upravit tak, aby mu to třeba při prvnim uspěchu dalo náhodný předmět např nějaky drahokam? Čili, že by sice postavu okradl, ale ta věc by nebyla z jeho inventáře. Popř by při neuspěšnym hodu byl odhalen jako doted, popř by to vypsalo nejakou hlašku "chytil tě" a dostal by paralyzu, bo to byl si okraden, toho si v vypisu nikdo nevšimne. Ja vim budete řikat, že to neni možný aby ukradl něco co v invu postava nemá, ale copak tohle je reality show?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:50 14. Jan 2010
by Miky
Jose wrote:No když přehlidnu, že ste muj dotaz lehce zasklili, nešlo by to okrádání upravit tak, aby mu to třeba při prvnim uspěchu dalo náhodný předmět např nějaky drahokam? Čili, že by sice postavu okradl, ale ta věc by nebyla z jeho inventáře. Popř by při neuspěšnym hodu byl odhalen jako doted, popř by to vypsalo nejakou hlašku "chytil tě" a dostal by paralyzu, bo to byl si okraden, toho si v vypisu nikdo nevšimne. Ja vim budete řikat, že to neni možný aby ukradl něco co v invu postava nemá, ale copak tohle je reality show?
Dost naivní :wink: Velmi rychle by se našli chytráci, co by si takhle vzájemně "vylepšili rozpočet".

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:04 15. Jan 2010
by Agnoros
monstera wrote:
innfra wrote:Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.
Souhlas, zloději mi vůbec nechybějí a jsem pro tresty useknutí ruky, v opakovaném případě i hlavy.
přidavam i svuj souhlas jsem převelice vděčen za to že ted dlí nad Thalii magicka ochrana před všemi lapky..

pozn: co povolit okradaní jen mimo města..? a ve městech by již zmíněná "magická" ochrana zůstala, bylo by to tak že zloději by okradali jako bandité .. kteří už na thalii jsou :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:31 15. Jan 2010
by Jose
No mozna, ale to by se dalo rict o vsem. Cokoliv clovek vytvori ma chyby.

Ps: A proc by si ten rozpocet nevylepsili? Od toho okradani je. Krom toho by mohl byt system porovnani lvlu. Takze low by videlal hodne na high a na opak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:03 15. Jan 2010
by Krata
zloděj je moje oblíbené povolání a ještě nikdy sem nevyužil okrádání.. vlastně jednou, ale okradený si mě všiml a okradl mě.. ale každopádně sem taky za, aby se sprovoznilo..

někdo snad už psal, ukrást předmět maximálně o dvou políčkách, nebude to zbran ani zbroj, skill okrádání se každym použitim sníží o pár bodů ( závyslosti na lvlech) a obnoví se až za nějaký čas, kde je problém? zamezí se luxování invu i častému používání této vlastnoti..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:57 16. Jan 2010
by Jose
Já nejsem pro ani proti. Neměl jsem se do toho vubec mychat :evil:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:55 06. Feb 2010
by Modrovousice
Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:03 06. Feb 2010
by Daanri
Modrovousice wrote:Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.
To je snad len vtip ne? :roll: Nebudeme z Thalie a z NWN predsa robit SIMS. A ked to chce niekto hrat v ramci RP, tak to moze aj bez systemu. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:06 06. Feb 2010
by Alis
Modrovousice wrote:Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.

chichi už vidim jak pujdem Ivorským lesíkem a na každém kroku bude na zemi ležet item *exkrement* :D