Page 51 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:27 18. Jan 2010
by Pajule
znam BErserka!to mi stačí

Re: Vtípky
Posted: 18:59 18. Jan 2010
by Modrovousice
Uvidí se, co když to ta Basiková přece jen dá... "Ted krááááálovnou jsem jáááááááá" chichichi
Re: Vtípky
Posted: 19:06 18. Jan 2010
by Pajule
hmmm ne

cenu Thalije dostane samozřejmě Rejty!
Re: Vtípky
Posted: 20:23 18. Jan 2010
by -RoF-
Tohle mi dnes poslal kámoš na ICQ
Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku):]
1. vyndej si z tašky svůj notebook
2. pomalu a klidně ho otevři
3. zapni ho
4. ujisti se, ze se ten blbeček diva na tvůj monitor
5. zapni svůj oblíbeny vyhledávač
6. zavři oči a zvedni hlavu směrem k nebi
7. hluboce se nadechni a přejdi k tomuhle odkazu:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf
8. sleduj obličej svého souseda.
Re: Vtípky
Posted: 22:52 18. Jan 2010
by Krata
Pjaky, udělala jsis nepřítele

Re: Vtípky
Posted: 22:53 18. Jan 2010
by Pajule
KR8TO!:D ještě ty začínej

Re: Vtípky
Posted: 22:54 18. Jan 2010
by Tretas
Krata wrote:Pjaky, udělala jsis nepřítele

*V poklidu se postaví na kratovu stranu.*
Zůstanu věrnej.
Nějaká Pajulčice. hahaha
Re: Vtípky
Posted: 22:57 18. Jan 2010
by Pajule
hmm hmm jenže já znám krátovo slavé stránky

HAHAHAHA
Re: Vtípky
Posted: 22:58 18. Jan 2010
by LDamian
-RoF- wrote:Tohle mi dnes poslal kámoš na ICQ
Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku):]
1. vyndej si z tašky svůj notebook
2. pomalu a klidně ho otevři
3. zapni ho
4. ujisti se, ze se ten blbeček diva na tvůj monitor
5. zapni svůj oblíbeny vyhledávač
6. zavři oči a zvedni hlavu směrem k nebi
7. hluboce se nadechni a přejdi k tomuhle odkazu:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf
8. sleduj obličej svého souseda.
Fakt dobry. Si to asi stahnu, aby to slo offline a fakt to pri pristim letu zkusim.
EDIT: Teda pokud to nebude let do USA, to by mne mohlo vazne mrzet...
EDIT2: sakra tohle je tak mizerna doba, ze by mne to mohlo mrzet at uz poletim kamkoli

Re: Vtípky
Posted: 17:09 19. Jan 2010
by Sorrow
Neco na dlouhe noci kdyby se nechtelo spat
http://cheddarvision.tv/
Re: Vtípky
Posted: 23:13 19. Jan 2010
by Minde
bychom mohli vyhlasit soutěž o to kdo zahledne první ruku co je kontroluje( smozdrejme bez screenu neplati

)
Re: Vtípky
Posted: 08:57 20. Jan 2010
by Modrovousice
*po hodině koukání na ten sejra* To asi bude screen... žádné myši, žádné ruce, žádná plíseň.
Re: Vtípky
Posted: 09:30 20. Jan 2010
by George
Samozřejmě, že je to screen, kdyby nebyl, tak to zrní.
Re: Vtípky
Posted: 12:11 20. Jan 2010
by de Aers
Co pro polodračici Ariu znamená zkratka PVP ?
Prosím Využijte Prezervativ
Re: Vtípky
Posted: 14:57 20. Jan 2010
by G14
na to ji dotycny odpovi: ne jen Potrebuju Vyhon** Pé**
