Page 51 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 16:18 06. Aug 2012
by Aulus
Spadl server tak, že jdou vidět hráči online, ale ve skutečnosti je to shozené. Restart neprobíhá.

Kucíkovi už jsem dal vědět, takže až bude mít čas, tak se na to podívá. :wink: