Re: Pady serveru
Posted: 16:18 06. Aug 2012
Spadl server tak, že jdou vidět hráči online, ale ve skutečnosti je to shozené. Restart neprobíhá.
Kucíkovi už jsem dal vědět, takže až bude mít čas, tak se na to podívá.
Kucíkovi už jsem dal vědět, takže až bude mít čas, tak se na to podívá.