Page 51 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:49 16. Dec 2012
by Molly23
A já jsem nadšen. Mě se to moc líbilo a jelikož jsem koukal na pohádku tak jsem pominul i absurdičnost... a trpaslík padající dolů? Jakoby trpaslík byla nějaká sušinka! :lol:

Na další dva hobity určo půjdu.

Jediná věc co mi prostě nedala, ale která byla i v knize, že v v jeskyni třech debilních stvoření najdou epický meče, které zná celá středozem!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:15 21. Dec 2012
by Pajule
Nevim zda tu někdo psal Ve stínu. Dobrej film, líbil se mi.
http://www.csfd.cz/film/231602-ve-stinu/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:41 25. Dec 2012
by Krysak
Ad Hobit.
Pozitiva:
1. Nenudil jsem se tak moc jako Braenn.
2. Nádherná krajina
3. Zajímavé triky
4. Věrnost předloze

Negativa:
1. Scena na stromě s ohněm kolem, to je tak ohrané klišé, že jsem nevěřil vlastnímu oku,
2. Přiliš mnoho chaotických situací s ječením obecně
3. Nastavovaná omáčka obecně.
4. Trpaslíci působí totálně neschopně. Souboje jsou rozdané děsně předem - to sakra musí vždy kladáci brutálně prohrávat/ vyhrávat? V boji bych čekal více tvůrčí choreografie. Někdy méně bojů a vymakanějších je prostě vic.

Cekově však musím řici, že celkový dojem byl u mne nadprůměrný. Dal bych tak 7/10.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:40 26. Dec 2012
by Molly23
Vymakanější boje? ...Ach... copak jsem nějaké WM?

Image

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:49 04. Jan 2013
by -RoF-
:D :D :D

čas 15:22
http://www.tvt-online.cz/02x03-the-barb ... ublimation

Ten seriál ted sleduju a fakt povedené. :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:11 19. Jan 2013
by klobouk
Když jsme propírali ty sociální pracovníky, tak viděli jste Nedotknutelní (ne tu gangsterku)? My fair lady všech pečovatelů.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:21 19. Jan 2013
by Braenn
Pohádkový, trošku dětský seriál. Alespoň na první pohled. http://www.csfd.cz/film/297535-once-upon-a-time/

Zní to divně, že? Je to divné. Ze začátku. Jednoduché, hezké, oddechové, a pak to temní, temní, temní.... a kruci! Hlavní záporačka ujde, ale hlavní záporák je charakter, že by jedinej uslintával blahem! Původně jsem to stála jako "aby bylo na co koukat", nicméně překvapení se dělo, a to velké. Je to vážně hezké! Nečekejte složitosti, zato věci k sobě krásně pasují, navazují, jednoduchý příběh se zesložiťuje... a vtipné scény také jsou!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:25 19. Jan 2013
by J.F.Payne
Taky doporučuju! Rumeplstilskin je prostě dokonalej.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:41 19. Jan 2013
by Amber
Once Upon a Time jsem sledovala minulý rok o vánočním volnu, viděla jsem asi 10 dílů a bavilo mě to, ale spolu s vánoční atmosférou se i chuť pro seriál vytratila. Tvůrci si v něm hezky hrají se slovy, názvy a narážkami; kdo hledá, najde mnoho pod povrchem dialogů. ;) Třeba si to zas někdy zapnu, hmm...

Edit: A ano, Rumpelstiltskin je miláček... :twisted:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:18 20. Jan 2013
by G-ladiator
Já doporučuji britský seriál Doctor Who. Pokud přežijete první sérii (z těch "nových", nemyslím ty původní), která je taková velmi čudná, tak vás čeká moc pěkný zážitek :) Obzvláště série s Davidem Tennantem v hlavní roli jsou naprosto brilantní.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:40 20. Jan 2013
by Bahnak
Rumpelstiltskin je dokonalý, seriál doporučuji už jen pro jeho dokonale božský smích, gesta a celkovej look.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:03 20. Jan 2013
by Molly23
Hmmm tohle ale svým hodnocením láká ke shlédnutí :D
http://www.csfd.cz/film/34826-rumpelstiltskin/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:45 21. Jan 2013
by Theogil I
Sobotní večer - Děla z Navarone - historická technika nepřesná, děj slabší, skvělé herecké obsazení a opravdová klasika.
Nemáte někdo tipy na dobré válečné filmy? Klidně i starší.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:02 21. Jan 2013
by G-ladiator
Black Hawk Down (ten jsi předpokládám viděl), Hurt Locker. Minisérie Band of Brothers a Pacific.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:10 21. Jan 2013
by Radim
Dle mě právě Pán prstenů byla stupidní blbost plná nesmyslných scén,navíc kdo četl Silmarillion ví,že to kolem prstenů bylo nepodstatné.Hobit sice nesplnil moje očekávání,ale taky nezklamal a ničím neurazil.Neznám film co by dokázal překonat svou knižní předlohu ať je na jakékoliv téma.