Page 51 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:55 20. Apr 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:Reni wrote:Prasokralik wrote:
A tohle, milé děti, s lidmi dělá anime.

V jakém aspektu je dle tebe ten obrázek anime? ty se moc v anime nevyznáš vid?
To se ptáš vážně, nebo nepoznáváš trademarkovou zbraň anime - absurdně velký meč.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:59 21. Apr 2012
by Fryn
Caehan wrote:To se ptáš vážně, nebo nepoznáváš trademarkovou zbraň anime - absurdně velký meč.
Se koukni třeba na svět Warhammeru a jeho zbraně, nemalá část americké fantasy si v tomto doslova libuje (uznám, že ten zmiňovaný obrázek k anime/manga stylu trochu sváděl, ale při bližším pohledu jsem to musel zavrhnout).
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:55 23. Apr 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:44 25. Apr 2012
by -RoF-
*píská si* Lareth? Jen teda, kdyby měla zelené oči. *chnapá po oku vševidoucí, které drží Jack* Uka uka
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:22 25. Apr 2012
by Amber
@ RoF:

Spoiler...!
A víš, že jsi to aj trefil dost dobře? Vážně výstižné, i když teda vlasy nosí rozpuštěné... a zelená očka níže
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:22 26. Apr 2012
by J.F.Payne
Pan Johannes Aldering na soukromé grálové výpravě na poušť za Kel-a-Hazrem:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:52 27. Apr 2012
by slencak
Glarik syn Argedův

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:53 03. May 2012
by Pajule
Sinča
a realistická
Nienka
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:26 03. May 2012
by Molly23
Pajule wrote:Sinča

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:36 03. May 2012
by Pajule
jen na můj vkus málo opálená no na jižanku

moc bílá
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:38 03. May 2012
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:jen na můj vkus málo opálená no na jižanku

moc bílá
To je spis Eritai v sukni

. Sincule eni takova barbarka, ale cosi spolecneho tam je

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:59 03. May 2012
by Pajule
*zavzpomíná na vejpravy s jitřenkama* ne je to sinča!:D řekla by stelka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:39 09. May 2012
by Molly23
Mi to nedalo...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:14 09. May 2012
by Amber
černobílá Kiriem...?
Edit:
a černobílé Johanítko
a Lareth jako princezna z divadla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:16 10. May 2012
by xxxMajkyxxx