Re: League of Legends
Posted: 11:57 19. Nov 2013
Nasus proti Riven má šanci v tom, že Nasus nebude hlupák a bude si farmit pod věží a lasthitovat pod věží, dokud nenafarmí tak 200 stacků. Pak Riven rozseká jen tak. Na topu to není vždy o tom, že protivníka musím zabíjet. Nasusovi stačí aby si jen farmil Q a bohumžel, dobrý hráč Nasuse se klidně nechá desetkrát zabít a pokud je to opravdu dobrý hráč, tak i tak má ve 20:00 minutě 400 na Q i když bude 0:10:0. Ono totiž když má takové score, tak vůbec nevadí že umře, nejsou za něj žádné zlatáky. Proti Riven jsem s Nasusem nikdy neprohrál, protože jak říkám, Riven hrozně pushuje, stačí stát pod věží a vklídku si lasthitovat. Dost často se Nasus banuje v platině a diamondu, protože prostě tenhle champ dokáže vyhrát prohranou hru, což už se několikrát stalo. Stačí, aby se hra dostala do mid game nebo late game a je to v trapu. Nasus se staví jako full tanky hero, nesmrtelný blázen s hafo armorem a magic resistem, který si pobíhá v davu a rozdává své milované Q.
Co se Riven týká, tak je skvělá proti offtankům, s tankama už má trochu problém. Vzhledem k tomu, že se dost často hrají offtanci, tak se hraje i Riven. Ale Riven, ačkoliv v dobrých rukou je bombová věc, obyčejnej Renekton prostě nemůže prohrát. Proti Riven jsem s Renektonem neprohrál a to Renektona hraju špatně. Teprv se toho Championa učím a skilluju.
Co se týká 1v1, je to samozřejmě o picku, stejně jako 5v5 jen v jiném slova smyslu. Bohumžel pick není jediný faktor. Skill taktéž rozhoduje. Když je blind pick, tak se ti dva mohou vycountrovat navzájem a je to i o štěstí. Což jsou tři zajímavé faktory pro 1v1. Dělají se v tom i mistrovské turnaje o hodnotné ceny. V Praze jsem na jednom takovém už byl a je to opravdu zábava a střídají se tam různí championi. Jeden by řekl, že AP nikdo nepickne a nakonec to AP vyhrálo.
Jinak dík za včerejší hru, hráli jste dobře, hlavně amumu byl skvělej. Jedna akcička se mě od vás opravdu líbila a to, když mi neustále amumu stál na wardě, pak mě obcházel a pantheon si stoupl na moji wardu do křoví. Říkal jsem si, že pantheonovu Ulty dávat možná bude, ale že ji na mě bude plýtvat amumu, to jsem nečekal. Parádně jste mě překvapili a moc se mě to líbilo. Jináč Pantheon dobrej pick, bohumžel jeho late game nestojí za to. Gragas docela dobře roumoval, byla trochu škoda, že jste pořád chodili gangy top i v pěti, ztráceli jste pak věže na ostatních linkách, ale jináč parádní hra. Příště to můžeme proházet, nebo si dát odvetu.
Co se Riven týká, tak je skvělá proti offtankům, s tankama už má trochu problém. Vzhledem k tomu, že se dost často hrají offtanci, tak se hraje i Riven. Ale Riven, ačkoliv v dobrých rukou je bombová věc, obyčejnej Renekton prostě nemůže prohrát. Proti Riven jsem s Renektonem neprohrál a to Renektona hraju špatně. Teprv se toho Championa učím a skilluju.
Co se týká 1v1, je to samozřejmě o picku, stejně jako 5v5 jen v jiném slova smyslu. Bohumžel pick není jediný faktor. Skill taktéž rozhoduje. Když je blind pick, tak se ti dva mohou vycountrovat navzájem a je to i o štěstí. Což jsou tři zajímavé faktory pro 1v1. Dělají se v tom i mistrovské turnaje o hodnotné ceny. V Praze jsem na jednom takovém už byl a je to opravdu zábava a střídají se tam různí championi. Jeden by řekl, že AP nikdo nepickne a nakonec to AP vyhrálo.
Jinak dík za včerejší hru, hráli jste dobře, hlavně amumu byl skvělej. Jedna akcička se mě od vás opravdu líbila a to, když mi neustále amumu stál na wardě, pak mě obcházel a pantheon si stoupl na moji wardu do křoví. Říkal jsem si, že pantheonovu Ulty dávat možná bude, ale že ji na mě bude plýtvat amumu, to jsem nečekal. Parádně jste mě překvapili a moc se mě to líbilo. Jináč Pantheon dobrej pick, bohumžel jeho late game nestojí za to. Gragas docela dobře roumoval, byla trochu škoda, že jste pořád chodili gangy top i v pěti, ztráceli jste pak věže na ostatních linkách, ale jináč parádní hra. Příště to můžeme proházet, nebo si dát odvetu.
