Page 51 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:39 09. Mar 2012
by Derken-
Tak na 15% bych se mohl vyprostit ze spárů chřipky a mé čtyřicetiosmihodinové migrény a přijít se na chvilku podívat... Ale nerad bych někoho nakazil, tak radši zůstanu doma *krčí rameny*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:11 09. Mar 2012
by Derken-
Bude tam někdo už dřív? Třeba v 18:00? *koukne na Braenn*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:44 09. Mar 2012
by kokosak
Nebo ještě úplně dřívějc! Teprv teď sem si všim, že to je napsaný vod sedmi.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:14 09. Mar 2012
by PiAn0
ja bych tam asi mohl byt driv =P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:04 09. Mar 2012
by Braenn
Já budu od šesti kus od tam, ale mám nějaké povinnosti i k duši, než dopřeji tělu :P Takže s příchodem tam nejdřív ve tři čtvrtě na sedm. Ale můžu vám tam hodit Bezva Fintu, jestli tam budete.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:05 09. Mar 2012
by kokosak
Hoď hoď

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:15 09. Mar 2012
by mandos
Jestli někdo bude dřív taky klidně příjdu dřív. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:22 09. Mar 2012
by kokosak
Osobně tam plánuju na pátou. Když tam budu sám, budu si pouštět "Yey" od Fluttershy :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:28 09. Mar 2012
by mandos
Tak já taky přijdu na pátou a můžeš pouštět klidně i tak :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:28 09. Mar 2012
by Nalkanar

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:30 09. Mar 2012
by kokosak
Potěšils mě, Nalku.

Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:33 09. Mar 2012
by mandos
Nejlepší je stejně jak jdou na draka :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:34 09. Mar 2012
by kokosak
Ne-e. Nejlepčejší je Nightmare Night.

A taky si mě potěšil, takže ten obrázek je i tobě :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:36 09. Mar 2012
by Derken-
Tak já to nakonec vidim nějak na půl sedmou :X

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:39 09. Mar 2012
by kucik
To zas bude voziracka.