Page 51 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 22:15 17. Sep 2012
by drake127
Braenn wrote:V sobotu jsem přijala nabídku hrát četu s jedním klučinou. Přes hlasovou komunikaci. Bylo mu devět let, pařili jsme asi dvě hodiny a slušně zdrbli. Připadám si jako pedofil.

Mně taky nikdo nevěří, když na chatu prozradím svůj věk a profesi.

Někdy přemýšlím, jestli nejsme na tančíky už trochu staří.

Re: World of Tanks
Posted: 22:19 17. Sep 2012
by Braenn
Zval mne i do klanu. To by bylo skoro jako rande
A věk mi věřil, prej tam mají i nějakou 29-letou.... kluk to má zmáklé už od mala.
Re: World of Tanks
Posted: 22:22 17. Sep 2012
by drake127
Braenn wrote:Zval mne i do klanu. To by bylo skoro jako rande
A věk mi věřil, prej tam mají i nějakou 29-letou.... kluk to má zmáklé už od mala.
Nejhorší je, když tě pak takový ratlík vykosí s T-50 zatímco ty se bezmocně otáčíš s nějakým heavíkem.

Re: World of Tanks
Posted: 07:36 18. Sep 2012
by -RoF-
No teda Braenn!
Jinak uvidíme, jak bude dnes fungovat ten teamspeak, kdyby to blblo, tak použijeme tu komunikaci ve hře

.
Re: World of Tanks
Posted: 08:52 18. Sep 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:No teda Braenn!
Jinak uvidíme, jak bude dnes fungovat ten teamspeak, kdyby to blblo, tak použijeme tu
komunikaci ve hře 
.
To je ale hrozna zalezitost.
Re: World of Tanks
Posted: 11:05 18. Sep 2012
by -darkvision-
Poraďte lidičky, poradtě, prosím
Stáhl jsem klienta a nainstaloval. Stáhl si hru a vše uploadoval.
Po spuštění mi najede klient a když pak dám hrát vyskočí mi tabulka:
"Program nelze spustit, protože v počítači chybí d3dx9_43.dll" . - Nevíte oč se jedná?
Dále mi to řeší vyřešit přeinstalací, ale nevím čemu by to pomohlo, když jsem to včera čerstve instaloval (a to si ten klient tu instalačku stáhl ještě sám).
Re: World of Tanks
Posted: 11:06 18. Sep 2012
by -RoF-
-darkvision- wrote:Poraďte lidičky, poradtě, prosím
Stáhl jsem klienta a nainstaloval. Stáhl si hru a vše uploadoval.
Po spuštění mi najede klient a když pak dám hrát vyskočí mi tabulka:
"Program nelze spustit, protože v počítači chybí d3dx9_43.dll" . - Nevíte oč se jedná?
Dále mi to řeší vyřešit přeinstalací, ale nevím čemu by to pomohlo, když jsem to včera čerstve instaloval (a to si ten klient tu instalačku stáhl ještě sám).
A máš nahraný directX?
Re: World of Tanks
Posted: 11:08 18. Sep 2012
by -darkvision-
že mě to nenapadlo dříve

Dík
Re: World of Tanks
Posted: 11:21 18. Sep 2012
by drake127
Kdyže se plánuje hrát? Abych to nezmeškal...
Re: World of Tanks
Posted: 11:29 18. Sep 2012
by -RoF-
drake127 wrote:Kdyže se plánuje hrát? Abych to nezmeškal...
Pořádně čti, je to tu několikrát

.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 13#p157113
Jsou tam termíny a další informace.
Re: World of Tanks
Posted: 11:51 18. Sep 2012
by drake127
Já si právě říkal, že jsem tušil dnešek, ale skrz to repastování se mi to nějak ztratilo ze zřetele.
Jináč, trochu jsem obměnil garáž, která mi snad zase chvíli vydrží (kromě SUčka):
Leichttraktor (I, L)
Grille (IV, SPG)
T-150 (VI, H)
T-34 (V, M)
T-50 (IV, L)
SU-26 (III, SPG)
Re: World of Tanks
Posted: 11:58 18. Sep 2012
by Awadar
Lehký T1(1), stíhač T18(2), stíhač M8A1(4), těžký KV-1(5), arty SU-26(3)
Jen jeden postřeh: KV-2 je na stránkách v TANKOPEDII jako (6), ale ve hře je to (5) – řek bych, že na stránkách mají chybku, protože tank KV-(nic) neexistuje.
Re: World of Tanks
Posted: 12:19 18. Sep 2012
by -RoF-
drake127 wrote:Já si právě říkal, že jsem tušil dnešek, ale skrz to repastování se mi to nějak ztratilo ze zřetele.
Jináč, trochu jsem obměnil garáž, která mi snad zase chvíli vydrží (kromě SUčka):
Leichttraktor (I, L)
Grille (IV, SPG)
T-150 (VI, H)
T-34 (V, M)
T-50 (IV, L)
SU-26 (III, SPG)
V pohodě, aktualizoval jsem tvé tanky.
A odteď najdete info vždy v prvním příspěvku tohoto toppicu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511
Awadar wrote:Lehký T1(1), stíhač T18(2), stíhač M8A1(4), těžký KV-1(5), arty SU-26(3)
Jen jeden postřeh: KV-2 je na stránkách v TANKOPEDII jako (6), ale ve hře je to (5) – řek bych, že na stránkách mají chybku, protože tank KV-(nic) neexistuje.
Aktualizoval jsem.
Jinak u KV-2, je třeba se orientovat stromem tanků na Wiki, kde sice KV-2 je v řadě 5. tier, ale v obdelnílku vlevo nahoře je napsanáno VI, což jest 6. tier.
http://wiki.worldoftanks.eu/images/d/db/Tt_ussr.jpg
Možná to nemají ještě aktualizované, ale KV byl tank 5. tieru a rozdělil se na dva tanky KV-1 (5.tier) a KV-2 (6.tier).

Re: World of Tanks
Posted: 13:02 18. Sep 2012
by Caehan
Rád bych opravil:
- BT-7 (Tier III, lehký)
- T-46 (tier III, lehký)
- A-20 (tier IV, lehký)
- T-50 (tier IV, lehký)
- SU-18 (Tier II, SGU)
Když přetrénuju posádku na jiný tank, zůstanou jim perky a skilly, nebo si je po dosažení 100% musím vytrénovat zase znovu?
Re: World of Tanks
Posted: 13:12 18. Sep 2012
by -RoF-
Caehan wrote:Rád bych opravil:
- BT-7 (Tier III, lehký)
- T-46 (tier III, lehký)
- A-20 (tier IV, lehký)
- T-50 (tier IV, lehký)
- SU-18 (Tier II, SGU)
Když přetrénuju posádku na jiný tank, zůstanou jim perky a skilly, nebo si je po dosažení 100% musím vytrénovat zase znovu?
Aktualizováno -
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511
Nejsem si úplně jistý

, ale pokud máš třeba řidiče 100% + 60% opravy a přetreénuješ ho na jiný tank, tak je tam výběr jestli zadarmo 80%, za stříbrné 90% a nebo za zlatáky 100%. Teoretiky po přeškolení za stříbrné by měl mít řidič 90%+60% opravy a % oprav se ti budou zvyšovat, až těch 90% bdue zase100%.
Jinak doporučení. Pokud dáváte posádce ten základní skill (opravy, hašení, maskování, bratři ve zbroji) tak dávejte vždy pro celou posátku stejný, protože se bere průměr z těch procent.
Například:
řidič 100% + 50% opravy
velitel 100% + 50% opravy
střelec 100% + 50% opravy
Takže máš bonus opravy +50%

.
Kdybys u velitele měl místo oprav třeba 50% hašení, tak ve výsledku bys měl průměr opravy 33% a hašení 17%.
Jinak pro tanky těžké, střední a lehké platí zásada dávat opravy.
Pro stíhače dávat maskování.
Pro arty dávat maskování nebo bratři ve zbroji.