klobouk wrote:...konstruktivně ignorovali KaTa...
...prej mě nějaký Klobouk okázale, už potřetí ignoruje

(pro jistotu pokaždý jménem, aby nedošlo k mýlce

), neslyšeli jste o tom někdo něco?
to Molly: Hehehe, si to vystih - akorát bych tomu neříkal Válka dědků, ale Válka mocichtivých důchodců!
to Absík: Successfultroll is successful. Jinak jsem myslel, že tu "nedávnou" hlášku o emigraci nedokáže na nějaký čas překonat. Vědět, že "nedávno" bude tak krátký, nepokoušel bych se mu sbalit batůžek s knížkou "Já Claus, truchlivý bůh" (
originál tvořen dvěma díly: Já Claudius a Já, truchlivý Bůh) a koupit jednostrannou letenku na Borneo.
to Pajule: Nenech si rozhodit škrpál a pamatuj - orel much nelapá!

Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín