Page 51 of 66
Re: Volby
Posted: 16:56 26. Jan 2013
by klobouk
Pajule wrote:Katoo si jedna z několika osob se kterou bych řešila politiku

Škoda jen toho, že sem se těšila na klid co po volbách na fuckbooku bude a vono to možná bude ještě horší

Řešila bys cokoliv s trollem? ? ? ?

? ? ?

? ?
Dopadlo to dobře. Nevyhrál komunista a za dvacet let, až umřou důchodci a Nalk, tak tu zůstane společnost, která by zvolila Schwarzenberga.
Re: Volby
Posted: 16:58 26. Jan 2013
by Molly23
že by jsme si tu v česku ozkoušeli válku růží ala Válka dědků?

Re: Volby
Posted: 16:58 26. Jan 2013
by Pajule
Klobouku právě si mi potvrdil, že sem urna

smutné.. Jo s trollem bych to řešila! Protože politika je *kopa hvězdiček* kdyby každej místo remcání o politice pomohl tam kde je třeba, svět by vypadal jinak

(možná)
Re: Volby
Posted: 17:02 26. Jan 2013
by klobouk
A co znamená, že jsi urna? Můžu do tebe něco hodit?
Re: Volby
Posted: 17:05 26. Jan 2013
by Pajule
Jistě

. Docela ironie, ale že kvůli nějakejm volbám se rozhádaj rodiny, kamarádi, proto držim s trollem Katem teďka!

Re: Volby
Posted: 17:09 26. Jan 2013
by klobouk
Ale třeba my jsme se tu nerozhádali, ne? My jsme si tu v pohodě vyměňovali názory a konstruktivně ignorovali KaTa.
Jinak kampaň, jak ji vedli celkem všichni kandidáti v prvním i druhém kole, byla docela v klidu. Rozhodně posun k lepšímu. Bývalo to horší, dle mne.
Re: Volby
Posted: 17:17 26. Jan 2013
by Pajule
Já to tu četla jen ze začátku a pak ne, tak nevim

Re: Volby
Posted: 17:18 26. Jan 2013
by kokosak
No, tak to budou zajímavý leta pod Miloušem

Re: Volby
Posted: 17:20 26. Jan 2013
by Absinthorix
kokosak wrote:No, tak to budou zajímavý leta pod Miloušem

No.. aspoň se ukázalo co jsme zač

Re: Volby
Posted: 17:28 26. Jan 2013
by Pajule
Ste vtipný, asi měl bejt prezident fakt pan Avatar, zajímalo by mě co by kolovalo pak

Re: Volby
Posted: 18:24 26. Jan 2013
by Absinthorix
Vážení pánové,
kolegové trollové. S velkou lítostí vám musím oznámit konec kralování pánů KaTa a kokosaka. Králové jsou mrtvi, ať žije král!
Re: Volby
Posted: 19:17 26. Jan 2013
by KaTo
klobouk wrote:...konstruktivně ignorovali KaTa...
...prej mě nějaký Klobouk okázale, už potřetí ignoruje

(pro jistotu pokaždý jménem, aby nedošlo k mýlce

), neslyšeli jste o tom někdo něco?
to Molly: Hehehe, si to vystih - akorát bych tomu neříkal Válka dědků, ale Válka mocichtivých důchodců!
to Absík: Successfultroll is successful. Jinak jsem myslel, že tu "nedávnou" hlášku o emigraci nedokáže na nějaký čas překonat. Vědět, že "nedávno" bude tak krátký, nepokoušel bych se mu sbalit batůžek s knížkou "Já Claus, truchlivý bůh" (
originál tvořen dvěma díly: Já Claudius a Já, truchlivý Bůh) a koupit jednostrannou letenku na Borneo.
to Pajule: Nenech si rozhodit škrpál a pamatuj - orel much nelapá!

Re: Volby
Posted: 19:20 26. Jan 2013
by Molly23
No jako už ted si připadám v Praze jako švéd v Jasnohorském klášteře roku 1655

Re: Volby
Posted: 19:28 26. Jan 2013
by KaTo
Re: Volby
Posted: 19:48 26. Jan 2013
by Molly23
nějak tak no...
