Page 51 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:24 18. May 2009
by G14
diky hracum Portis (Kart) a Deevi (Lienel) za paradni rp hrani :P
je radost s vama hrat chlapi :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:21 18. May 2009
by Pajule
já chci poděkovat všem s kterýma běžně hraju , protožé je to fakt sranda...A taky díky tak trochu Fallovi za poslední rozhovor :twisted: ale nemusel bejt tak soebckej hehe

Re: Poděkování

Posted: 14:16 18. May 2009
by G14
Diky vsem zlounum za vcerejsi akci :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:54 19. May 2009
by jachyra
Chcem veľmi poďakovať hráčom k0k0 a ripatku za to, že brali ohľad na hráča v AFK a nesnažili sa to zneužiť a zabiť ho ...
chlapci, vážne ste ma prekvapili a neuveriteľne potešili, bodaj by bolo viac takých, ako vy ;)

Re: Poděkování

Posted: 09:38 19. May 2009
by Tretas
Takových je víc, jen jsi na ně ještě třeba nenarazila :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:41 19. May 2009
by jachyra
;D no to je dosť možné, hlavne keď sa snažím byť AFK len v bezpečných lokáciách ;D ale dúfam, že tak nejednali len preto, že v mojom AFK ma automaticky napadol ich summon ... no a ... ehm reku ... nedopadlo to s ním dobre ;D

Re: Poděkování

Posted: 23:57 20. May 2009
by LDamian
Diky Matlavousovi, a hracum Dalana a Liany za dnesni questik a vubec hru. Po dlouhe dobe jsem se podival do hry a musim rict, ze jsem vubec necekal, ze se to vyvine takhle zabavne. Zvlast kdyz vezmu v uvahu rozdil mezi levelama nasich postav, jsem moc rad, ze jsem tam mohl bych nejak platny.

Re: Poděkování

Posted: 00:14 21. May 2009
by Portis
G14 wrote:diky hracum Portis (Kart) a Deevi (Lienel) za paradni rp hrani :P
je radost s vama hrat chlapi :wink:
Trochu pozde ale moc sem forum necet :oops:
Poteseni i na me strane :)

Re: Poděkování

Posted: 00:52 21. May 2009
by G14
diky DM Ravangorn a Matlavousek (omlouvam se za pripadne chybky ve jmenech) za spestreni dnesniho vecera :wink:
a samozrejme Hakímovi :twisted: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:01 21. May 2009
by Sveneld
i ja se opozdene pridavam s podekovam oboum dm ale hlavne G14ce :)

dale pridavam podekovani DM Lorelai za pekny quest

Re: Poděkování

Posted: 23:54 21. May 2009
by jachyra
Ja chcem veľmi poďakovať Kráťkovi za možnosť porúbať si nejakých podtemnákov, aj keď NPC ... A hlavne za super Q ...
A samozrejme hráčom postáv Falliona a Carcarotha - super sme to tým Grarčanom dali ... aspoň vedia, ako dopadnú ;)

Re: Poděkování

Posted: 07:55 22. May 2009
by G14
nesmim zapomenout podekovat DM Marvinovi za to,ze mi tak krasne zpestruje hru a dokaze me vazne pobavit :P

-------------------------------
(na srot opila Isabell mela vyhruzny rozhovor tvari v tvar s klicem a vaznym pohledem mu naznacovala,ze do te klicove dirky uz zaleze,drzela ho pevne pred ocima a delala na nej zlej kukuc,tva reagujici hlaska *klic se tvari stale stejne-kovove* me fakt dostala) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 16:42 22. May 2009
by innfra
Chtěl bych poděkovat Isabell za fajn hru :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:49 22. May 2009
by Garett
Chtel bych podekovat DM Ravangornovi a postavam Khaal Uchohryz a Gemli Hrnek za peknej questik v dolech:)

Re: Poděkování

Posted: 16:56 22. May 2009
by Czech_Luthor
jachyra wrote:Ja chcem veľmi poďakovať Kráťkovi za možnosť porúbať si nejakých podtemnákov, aj keď NPC ... A hlavne za super Q ...
A samozrejme hráčom postáv Falliona a Carcarotha - super sme to tým Grarčanom dali ... aspoň vedia, ako dopadnú ;)

Chtěl bych také poděkovat našemu Spam Kingovi za super Q a hlavně mu děkuju za konečné léčení Falliona trpasličím felčarem... hláška "Ted by mal odpočivať a jest... a doporučuju korbel piva a nebo celej soudek" mě uplně rozbila :D :D Takže díky moc

stejně tak Jachyře a Carcarothovi

A hlavně Jachyře za její naprosto dokonalé RP - Jachyro děkuju moc s tebou se člověk baví jak RP tak OOC tak se snad potkáme na nějakém tom srazu :wink: