Page 52 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:06 06. Feb 2010
by Luelle
ale ne...

já jako hráč hrozně nenávidím tyhle tělesný projevy a naprosto to odmítám hrát

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:06 06. Feb 2010
by Lord_Berserk
no jasny ja uz to davno mam jako rychlou hlasku kdyz potrebuju udelat potrebu ooc :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:15 08. Feb 2010
by Jkerry
Zkrátka nápad o hovnu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:20 08. Feb 2010
by -RoF-
To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:23 08. Feb 2010
by Jkerry
-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla :wink:
To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:52 09. Feb 2010
by sandoftime
Jkerry wrote:
-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla :wink:
To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne :P
jestli jsi stihl stáhnout gatě

a aspon by truhláři přibyla možnost živit se výrobou kadibudek

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:13 09. Feb 2010
by Luelle
sandoftime wrote:
Jkerry wrote:
-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla :wink:
To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne :P
jestli jsi stihl stáhnout gatě

a aspon by truhláři přibyla možnost živit se výrobou kadibudek
podobné zakázky odmítám přijímat =P

ale trpaslíci budou jistě nadšení =)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:53 10. Feb 2010
by sandoftime
Možnost poznat přesné číslo barvy té které části zbroje u barvíře, pokud to lze já si toho nevšiml

například chci přešít novou zbroj podle své staré a barvy které má stará má si nepamatuji

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:10 10. Feb 2010
by G14
barvy latky a kovu jsou dostupne na foru-informace-barviruv vzornik
pokud si otevres skalu barev uz nebudes mit problem,ktery z tech 4 odstinu to zjevne byl :wink: (neni jich tak moc)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:48 10. Feb 2010
by Erik
Uriell, chybíš mi tu, moc :!:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:54 11. Feb 2010
by Sobik
U barvíře. Docela by se hodila, mimo možnosti "Levé" a "pravé", i možnost "oboje" při úpravách stehen, chodidel, ramen, bicepsů atd...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:06 11. Feb 2010
by Bahnak
Mě asi nejvíce chybí předělávka věcí u barvíře (vzhledy zbraní, štítů, helmy) + jejich barvení, věřím že to však je velmi náročné, ale DMka by si oddychly...
Navíc se mi teď nedávno přihodilo, že hráč po mém kováři chtěl nové zbraně, aby si je však mohl dovolit, musel prodat staré, což mu ale nešlo, páč je měl z předělávky od DM... A tak čekal a čekal... DMko žadne... nakonec to dopadlo dobře, ale je to takový naprd když chcete prodat věc kvuli koupi jiné a nejde to...
Na předwipove thalii byly upravy zbrani rešeny přes ten dialog co si pamatuju, akorát tam byly dost šílené vzhledy... (obouručák ala lightsabre ze star wars)
Kdyby šlo udělat něco podobného...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:20 11. Feb 2010
by Alon
Tak mě osobně třeba schází nějaký výběr ženských hlav u pulorka ... z těch šesti co je na výběr nevypadá skoro žádná žensky...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:44 11. Feb 2010
by nomis_b
to by mne zajimalo, jak ma podle tebe vypadat zenska orcice? Sem se na ne dival, avypadaji vsechny hnusne, takze orsky. a je tam i nejakej delsi copek, co sem si vsiml, takze 6 modelu mi prijde od CEP docela slusny.
(teda pokud mas stahnute z netu CEP hlavy) neco tusim jeste de sehnat na vaultu ( http://nwvault.ign.com/ ). Tedy, ty si to najdes, das do override, a TY tu hlavu uvidis jinak. sotatni ji uvidi jako standartni, nebo CEP (pokud nebudou mit stejnej override).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:07 20. Feb 2010
by T'rissafay
Mě tu chybí možnost koupit si elekrickou kytaru, aby mohla být T'riss skutečná drowí metalistka :mrgreen: (ale varování ..... beru pouze Ibanez a nic jiného :wink: )