Page 52 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:00 20. Jan 2010
by -RoF-
Tsssss nic nebude, aby spíš dotyčnému něco neusekla.
A hehe tohle je dobré

Re: Vtípky
Posted: 18:19 20. Jan 2010
by kucik
Možná to tu už padlo, ale připomnělo mi to:
Medvěd se probudí po dlouhém zimním spánku a je hrozně nadrženej.
Slíbí si, že vojede první zvíře co potká.
Kousek od jeskyně potká ježka a tak ho rychle popadne, jenomže ježek se stočí do klubíčka.
Medvěd kouká kam by mu ho vrazil a po chvilce vztekle řve:
,, Ježku kde to máš ? Řekni mi kde to máš! ,,
,,Neřeknu !"
,, Čím jsi to řekl ? Sakra čím jsi to řekl !!"
A ještě jeden o zvířátkách
Na louce u lesa se pase koza, najednou z lesa vyrazí medvěd, skočí na kozu a začne jí ojíždět. Koza se otočí a povídá ˝Hm, teda medvěde, ty seš ale ďábel a jak ho máš velkýho a chlupatýho˝.
˝Ježiši, já zapomněl sundat veverku˝.
Re: Vtípky
Posted: 11:50 21. Jan 2010
by Jkerry
Pro příznivce Chucka Norise. Walker Texas ranger
Ostrava dabing
http://www.youtube.com/watch?v=3Uk_RjSS7Uc
Re: Vtípky
Posted: 08:34 22. Jan 2010
by nomis_b
Novy druh zbozi pro Cinska bistra, az se nauci mluvit anglicky :
Re: Vtípky
Posted: 14:24 23. Jan 2010
by Xantipa
Tak ted neco na zahrati pro vsechny kterym uz bylo 18
http://www.youtube.com/watch?v=izBHJhK6 ... re=related
Tak co je vam tepleji?

Re: Vtípky
Posted: 14:52 23. Jan 2010
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 11:23 24. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:43 24. Jan 2010
by Modrovousice
Dle mě je to fotomontáž

Re: Vtípky
Posted: 13:21 24. Jan 2010
by de Aers
Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž

Jasně že je

Re: Vtípky
Posted: 13:24 24. Jan 2010
by Sapal
Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž

Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu.

Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...

Re: Vtípky
Posted: 13:33 24. Jan 2010
by Alis
Sapal wrote:Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž

Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu.

Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...

jo jo, ani tam není vidět červenej šátek který by tam měl být. Tudíž si řidič mohl myslet, že tam hlaven není(nemusel hned poznat, že je to dělo

)
Re: Vtípky
Posted: 14:04 24. Jan 2010
by Lord_Berserk
Alis wrote:Sapal wrote:Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž

Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu.

Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...

jo jo, ani tam není vidět červenej šátek který by tam měl být. Tudíž si řidič mohl myslet, že tam hlaven není(nemusel hned poznat, že je to dělo

)
dyt to je USA tam bych se tomu vubec nedivil a buuuch vi esi tam naky cerveny satky maj

Re: Vtípky
Posted: 14:50 24. Jan 2010
by Modrovousice
Cheche, rudé šátky v USA... no nevím nevím. Ale jak Amíky znám, jedná se jistě o způsob jak ze státu vytáhnout odškodné

.
Re: Vtípky
Posted: 17:00 24. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 17:03 24. Jan 2010
by Sobik