Page 52 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:14 01. May 2011
by marii
hehehehe....tak sem to nakonec otevrela..a muj osmilety syn..to je dooobryyyy... a zacal u toho poskakovat se smetakem v ruce v podivnych tanecnich kreacich,asi mu to budu poustet misto vecernicka.)))

PS: a na konci prohlasil..to zni jako orkove(Blood for the Bloodgod )

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:57 03. May 2011
by -RoF-
Po delší době sem si vzpoměl na tuhle slovinskou kapelu a tahle písnička z toho alba asi nejlepší ;)

Laibach - Rossiya

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 08:13 04. May 2011
by Prasokralik
Ichirin No Hana - Huge Hollow Remix

tomu říkám remix, jen bacha, někomu to může lehce orva ušiska

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:56 06. May 2011
by Elverin

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:43 07. May 2011
by de Aers

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:54 07. May 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/alAiENqhRxM

Pax Deorum

http://youtu.be/L4JKXXlUbJw

Memory of Trees

Nemyslím, že se jim někdy povedou lepší kousky než tyhle dva. Ale kdoví.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:36 07. May 2011
by -RoF-
Sem byl včera na koncertě, kvalita nic moc, ale dá se to :)

Haggard - The Observer - MoR cafe .MPG

Haggard - Awaking The Centuries - .MPG

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:22 08. May 2011
by Jeanes

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:18 09. May 2011
by Sielencer

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:43 09. May 2011
by Maya

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:57 09. May 2011
by Desmond

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 07:52 09. May 2011
by Hafen

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:37 09. May 2011
by kucik
Around the world the trip begins with a kiss!

http://www.youtube.com/watch?v=WJzuqZEbFHQ

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:10 10. May 2011
by Narsith
Všechno co se mi libi a da se to poslouchat...od country přes metal až po disco :mrgreen: Nemusim teda lidovky

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:26 10. May 2011
by Radim