Page 52 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:20 21. Jan 2013
by Theogil I
G-ladiator wrote:Black Hawk Down (ten jsi předpokládám viděl), Hurt Locker. Minisérie Band of Brothers a Pacific.
Díky za tip - Hurt Locker - tohle jsem neviděl, má to dobré hodnocení a děj se zdá také zajímavý, takže už vím co budu dělat dnes večer. :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:31 21. Jan 2013
by G-ladiator
Líbí se mi ještě seriál Strike Back, nicméně ten není založen na realitě (ač realisticky působí docela dost). Hlavně jeho první sezóna je dobrá, tu totiž produkovali čistě Angličani, v 2. a 3. už se do toho namontovali Američani a je to znát.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:00 21. Jan 2013
by klobouk
Já mám dva modropřilbácké. Jiný úhel pohledu. První je lepší.
http://www.csfd.cz/film/46826-valecnici/
http://www.csfd.cz/film/198327-shake-ha ... the-devil/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:52 21. Jan 2013
by radekdnb
už jste viděli?
http://www.csfd.cz/film/282840-abraham- ... vec-upiru/
podlě mě super film

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:07 21. Jan 2013
by pavad

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:09 21. Jan 2013
by Nalkanar
radekdnb wrote:už jste viděli?
http://www.csfd.cz/film/282840-abraham- ... vec-upiru/
podlě mě super film
A co "Václav Havel - Nazi Hunter"? :roll: :wall:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:17 21. Jan 2013
by Radim
Tebe jednou až někdo dostane pod ruku tak se vyřádí,myšleno v reál životě.Bo takovýho vypatlance jen tak nenajdeš emh chtěl jsem říci brouka pytlíka.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:24 21. Jan 2013
by Theogil I
radekdnb wrote:už jste viděli?
http://www.csfd.cz/film/282840-abraham- ... vec-upiru/
podlě mě super film
Takový oddychový nenáročný film. Z kategirie B - čkových filmů určitě skouknutelné.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:26 21. Jan 2013
by Theogil I
pavad wrote:Tohle by mohlo byt zajimave:
http://art.ihned.cz/film-a-televize/c1- ... bombarderu
Nebeští jezdci od Hankse a Spielberga ..... sem s tím a hned, tak na tohle se určitě těším, pokud to vznikne.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:20 21. Jan 2013
by pavad
Asi to patri spise do vlakna "Volby" nebo snad vlakna "Politika", stejne tak bych mohl nasledujici odkaz dat do vlakna "Neco zajimaveho na cteni".

Aneb posudte sami: http://www.youtube.com/watch?v=eW9uOwIA6Sk

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:29 21. Jan 2013
by Molly23
Theogil I wrote:
pavad wrote:Tohle by mohlo byt zajimave:
http://art.ihned.cz/film-a-televize/c1- ... bombarderu
Nebeští jezdci od Hankse a Spielberga ..... sem s tím a hned, tak na tohle se určitě těším, pokud to vznikne.
Jen aby z toho nevznikla pohádka alá Red Tails

http://www.youtube.com/watch?v=BpA6TC0T_Lw

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 04:51 23. Jan 2013
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:48 01. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Theogil I wrote:Nemáte někdo tipy na dobré válečné filmy? Klidně i starší.
2. světová
Bitva v Ardenách - amíci vs němci s tank tuším. Film z roku 1965
Memphiská kráska - americko-anglické leltectvo vs německé. Bombardovací výlet angličanů a osud posádky Memphiké krásky
Guadalcanal - amíci vs japonci
Most přes řeku Kwai - zase japonci

Zachraňte vojína Ryana - to snad asi zná každý
Nepřítel před branami - ruská fronta
Bitva o Stalingrad - ruská fronta

Vietnam
Četa
Apokalypsa
Jakobův žebřík
Full metal jacket
Hamburger hill

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:56 01. Feb 2013
by Molly23
Tali Ihantala 1944
finové vs rusové - velmi povedený film, spousta dobové obrněné techniky

Nebeské jezdce asi znáš Theogile :D.

Jon tu kdysi postoval ještě Jdi a dívej se. To je docela drsný film o partyzánech. Taky doporučuji.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:06 01. Feb 2013
by KaTo
...tak jeden trollí válečný film:
Hvězdná pěchota - hláška: "Hoďte na ně atom" a kozy bloncky stojí za připomenutí. Jinak milý propagandistický pro-vietnam-válečný snímek, natočeného na motivy stejnojmené knihy.