Page 52 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:49 12. May 2012
by Prasokralik
Takle nějak. Jen ještě o trochu nasranější výraz.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:19 15. May 2012
by Molly23
Sem si zas jednou hrál ve photoshopu... no ty oči se moc nepovedli, ale dole zasílám origo obrázek.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:22 15. May 2012
by Nalkanar
Vil je ale docela zajímavý chlap, ale ošklivá baba

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:25 15. May 2012
by Absinthorix
Ja si rikal, ze vypada jak ta z Hry o truny, pak koukl do Spamu, pak mi to nedalo a koukl zpatky a vsiml si popisu blondyny
Ale povedene to je, to jo
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:08 15. May 2012
by -RoF-
Ehmm aha už vím proč si Vil nemůže najít chlapa

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:06 15. May 2012
by Molly23
Né! Probůh, to není vůbec směrodatné toto! Prostě jsem našel foto mužatky a nepovedlo se mi ji dostatečně zjemnit rysy... možná proto, že jsem byl unavenej, protože byla půlnoc.
Jeden z nejpřesnějších obrázku Vil je tento...
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
žeby výjev z nadcházející svaté výpravy?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:11 15. May 2012
by de Aers
Molly23 wrote:žeby výjev z nadcházející svaté výpravy?
A nebo jen obrázek z mount and blade.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:58 15. May 2012
by D_E_K_A
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:09 15. May 2012
by -RoF-
Když vzpomenu v čem jsem ji viděl u barvíře, tak nebyli daleko od pravdy.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:19 15. May 2012
by D_E_K_A
Tak... a jsem líný něco hledat, takže postnu dva obrázky Lady Aribeth..., je to celá Kiri

*olízne se*
Sladká Kiriem...
Mňam
Jen slintá...

//imgshack
Hehé, nedalo mi to, tak rovnou tři orig. z NWN

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:24 15. May 2012
by -RoF-
No vidíš a není co řešit. Jinak ten nejspodnější obrázek je asi nejlepší z NWN

. Z toho jsem měl i portrét pro svou paladinku polodračici na DH.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:31 15. May 2012
by Aulus
-RoF- wrote:No vidíš a není co řešit. Jinak ten nejspodnější obrázek je asi nejlepší z NWN

. Z toho jsem měl i portrét pro svou paladinku polodračici na DH.

Mi se teda víc líbí ten prostřední.
Teď si budu muset dávat bacha, ať Fir neřekne Kiri náhodou Aribeth.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:35 15. May 2012
by Prasokralik
Ten první jsem měl jistou dobu dlouuuuho na ploše, pak jsem to vystřídal za jinej
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:01 16. May 2012
by Bahnak
Dwarfs of Thalia
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:08 16. May 2012
by Prasokralik
Drsné, akorát si dovolím dvě poznámky
Gorhunk se píše s O
Diemo je sekerník přece, nemá kladivo
