Page 52 of 67
Re: League of Legends
Posted: 23:18 14. Dec 2013
by sandoftime
Asi máš pravdu. A za domácí úkol si vyzkoušej, kolik last hitů dá nasus pod svou věží v early game Qčkem.
Re: League of Legends
Posted: 18:30 15. Dec 2013
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 12:32 16. Dec 2013
by efu_redo
sandoftime wrote:efu_redo wrote:Nasus proti Riven má šanci v tom, že Nasus nebude hlupák a bude si farmit pod věží a lasthitovat pod věží, dokud nenafarmí tak 200 stacků.
To musí být fakt machr, když zvládne v early game 200 last hitů pod věží (a to ještě skillem který má cooldown)
Násus samozřejmě nedá 200 stacků v early. Já stihnu dát pod věží do dvacáté minuty 300 stacků. Nechápu borce, kteří dají do dvacáté minuty 400-500 stacků. To je mimo mé chápání. On se beztak Nasus už tolik nepickuje a nebanuje, i když občas se zabanuje a nechápu moc proč. Takovej Mundo z něj udělá na Topu řešeto. Ostatně jsem rád, že se Mundo zase začal hrát, konečně jsem se k tomu nesmrtelnému praseti mohl zase vrátit.

Většinou se Mundo nebanuje a ten kdo ho pickne (team který ho má) vyhrává.
Re: League of Legends
Posted: 01:47 23. Dec 2013
by Puxina
Hehe ta sněhová lulu je legrační, hned jsem si ji musel koupit

Re: League of Legends
Posted: 04:04 14. Jan 2014
by Absinthorix
Ashe s hydrou a jungle botama... only in ranked
Re: League of Legends
Posted: 12:05 14. Jan 2014
by Puxina
Absinthorix wrote:Ashe s hydrou a jungle botama... only in ranked
Ale no tak, hraješ tak dlouho, že by tě takové věci ani neměly udivovat, ne?

Třeba hráč či hráčka zkoušel/a něco netradiční, co překvapí protivníka a nebo ho vyřadí od smíchu ze hry

Re: League of Legends
Posted: 13:31 14. Jan 2014
by Absinthorix
No... máš pravdu, dneska mě dostal Draven co si první koupil statik shiv a nedokázal ani jednu ránu dát minionům se zaplým Q

nikdy ho nepoužil... jakože nejen, že se nevyhrabeš z bronzu 2, ale ještě klesneš níž

Re: League of Legends
Posted: 14:44 14. Jan 2014
by Mourisson1
Welcome to the League of Fucktards.

Re: League of Legends
Posted: 16:25 14. Jan 2014
by sandoftime
Absinthorix wrote:Ashe s hydrou a jungle botama... only in ranked
hydra dá větší dmg než nenastackovaný bloodthirster, jediné co ranged champ z hydry nevyužije je cleave a a aktivka
Re: League of Legends
Posted: 16:49 14. Jan 2014
by Mourisson1
Hydra : 75 AD, 12% Lifesteal 15/5 hp regen - 3300
BT : 70AD, 12% Lifesteal - 3200 (a během chvííle je stacklej na 100AD a 18% Lifesteal)
EDIT : Po 5 cskách už to je u BT 75AD a 13% Lifesteal
Menší cena, během chvíle pro range lepší výkon.
Re: League of Legends
Posted: 20:10 14. Jan 2014
by Absinthorix
No tak nějak... a jugle boty k tomu... ty měla jen na to, aby doběhla rychleji feedit. Aby enemy Ezík měl 27 killů během 25. minuty které dostal na bot lajně... to není normální
Re: League of Legends
Posted: 18:43 15. Jan 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 20:33 29. Jan 2014
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 14:23 03. Feb 2014
by Absinthorix
Kde je ta petice za polský server? Takové ubernooby co jejich země nosí to je až nemožné.
Re: League of Legends
Posted: 14:49 03. Feb 2014
by Mourisson1
Prestan hrat, jako ja xD