Page 52 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:46 09. Mar 2012
by Nalkanar
kokosak wrote:Potěšils mě, Nalku.

Image
Co vše stačí kokosákovi... najít během ani pěti minut stejnou verzi, jen o malinko "vtipnější". :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:47 09. Mar 2012
by Braenn
Kluci, nechte si spamm do spammu, odkazy a obrázky obzvláště. Tak tu úplně zanikne to podstatné - kdo chce přijít dřív, může, najde tam mandose, kokosáka a poníky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:48 09. Mar 2012
by kokosak
Recht. *jde odpovědět Nalkovi do SPAMu*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:18 09. Mar 2012
by Bahnak
Dnes nedojdu, v práci jsem se nezastavil, bolí mě hlava, leze na mě chřipajzna, jdu spát. Hezkou zábavu...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:55 09. Mar 2012
by kokosak
Tak to mě těší, chlape, že sem tam na tebe nakonec nečekal. Fajná akce, toho lidu tam bylo teda jak o posvícení.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:45 10. Mar 2012
by DarK_cz
kokosak wrote:Tak to mě těší, chlape, že sem tam na tebe nakonec nečekal. Fajná akce, toho lidu tam bylo teda jak o posvícení.
Pravda pravdoucí :D skoda ze jsem nestihnul Miell a Nalka Xd

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:44 10. Mar 2012
by Miell
Jojo.. super to bylo :D
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat? :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:50 10. Mar 2012
by FroziKk
Tak jo, pěknej sraz. Ale dneska bych šel ještě někam - zůstaly mi peníze. :roll:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:05 10. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:Jojo.. super to bylo :D
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat? :twisted:
Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:08 10. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote:
Miell wrote:Jojo.. super to bylo :D
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat? :twisted:
Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend :)
No a? To máte na vlak kousek :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:10 10. Mar 2012
by Nalkanar
Kdybyste viděli to ego v oblacích! :D

A zabiju alleka a poníky! Do jednoho! :var_25:

Ale koláče ubývá...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:10 10. Mar 2012
by Miell
Na to by nedohlédli :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:18 10. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:
DarK_cz wrote:
Miell wrote:Jojo.. super to bylo :D
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat? :twisted:
Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend :)
No a? To máte na vlak kousek :biggrin:
No z Hostivic je to kousek :D ale z Masaryčky...... to jedině že bych zase usnul ve vlaku a přejel bych :D:D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:29 10. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote: No z Hostivic je to kousek :D ale z Masaryčky...... to jedině že bych zase usnul ve vlaku a přejel bych :D:D
Výmluvy! :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:36 10. Mar 2012
by Braenn
Uf, tak nějak vstáváme a rozcházíme kocovinu... čím jsem starší, tím hůř snáším pití a míň vydržím. Děs.

Byl to velice příjemný večer, fotky mám, nasdílím. Kolik nás tam sakra... dvacet pět? Každopádně kvalitní sestava. No a příště už vážně jinde :))