Page 52 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:46 09. Mar 2012
by Nalkanar
kokosak wrote:Potěšils mě, Nalku.

Co vše stačí kokosákovi... najít během ani pěti minut stejnou verzi, jen o malinko "vtipnější".

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:47 09. Mar 2012
by Braenn
Kluci, nechte si spamm do spammu, odkazy a obrázky obzvláště. Tak tu úplně zanikne to podstatné - kdo chce přijít dřív, může, najde tam mandose, kokosáka a poníky.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:48 09. Mar 2012
by kokosak
Recht. *jde odpovědět Nalkovi do SPAMu*
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:18 09. Mar 2012
by Bahnak
Dnes nedojdu, v práci jsem se nezastavil, bolí mě hlava, leze na mě chřipajzna, jdu spát. Hezkou zábavu...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:55 09. Mar 2012
by kokosak
Tak to mě těší, chlape, že sem tam na tebe nakonec nečekal. Fajná akce, toho lidu tam bylo teda jak o posvícení.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 02:45 10. Mar 2012
by DarK_cz
kokosak wrote:Tak to mě těší, chlape, že sem tam na tebe nakonec nečekal. Fajná akce, toho lidu tam bylo teda jak o posvícení.
Pravda pravdoucí

skoda ze jsem nestihnul Miell a Nalka Xd
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:44 10. Mar 2012
by Miell
Jojo.. super to bylo
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:50 10. Mar 2012
by FroziKk
Tak jo, pěknej sraz. Ale dneska bych šel ještě někam - zůstaly mi peníze.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:05 10. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:Jojo.. super to bylo
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat?

Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:08 10. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote:Miell wrote:Jojo.. super to bylo
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat?

Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend

No a? To máte na vlak kousek

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:10 10. Mar 2012
by Nalkanar
Kdybyste viděli to ego v oblacích!
A zabiju alleka a poníky! Do jednoho!
Ale koláče ubývá...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:10 10. Mar 2012
by Miell
Na to by nedohlédli

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:18 10. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:DarK_cz wrote:Miell wrote:Jojo.. super to bylo
Darku.. tak doraž dneska na Kladno.. asi půjdeme courat po okolí a pak někam zalezeme.. chce se ještě někdo přidat?

Promiň ale už jsem byl domluvenej s Frozikem že budem na Žižkově přes víkend

No a? To máte na vlak kousek

No z Hostivic je to kousek

ale z Masaryčky...... to jedině že bych zase usnul ve vlaku a přejel bych

:D
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:29 10. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote:
No z Hostivic je to kousek

ale z Masaryčky...... to jedině že bych zase usnul ve vlaku a přejel bych

:D
Výmluvy!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:36 10. Mar 2012
by Braenn
Uf, tak nějak vstáváme a rozcházíme kocovinu... čím jsem starší, tím hůř snáším pití a míň vydržím. Děs.
Byl to velice příjemný večer, fotky mám, nasdílím. Kolik nás tam sakra... dvacet pět? Každopádně kvalitní sestava. No a příště už vážně jinde

)