Page 52 of 331

Re: Poděkování

Posted: 20:47 22. May 2009
by Radim
Taky se přidávám s poděkováním Kratovi a všem včera zůčastněným Kora a Fallion.
Vzhledem k tomu že na mě padlo jakési divné období kdy mě přestávalo bavit hrát tak tohle mi zase vrátilo chuť.

Moc díky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Carcaroth Benseph

Re: Poděkování

Posted: 22:12 22. May 2009
by Marvin
Chcem sa velmi podakovat Kore za OOC (skypove) naucenie integralov na skusky z matiky :lol: . Naj ucitelka na svete s velmi krasnym hlasom :)
Kto by bol povedal, ze sa clovek pri matike tolko nasmeje ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:36 22. May 2009
by G14
innfra wrote:Chtěl bych poděkovat Isabell za fajn hru :wink:
taky taky :wink:
ty nase holky si ocividne zacli rozumet :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 09:06 23. May 2009
by jachyra
A ja ďakujem a všetky poďakovania :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:53 24. May 2009
by innfra
Rád bych poděkoval Dm ravangornovi za skvělý questík v horách :)
Děkuji

Re: Poděkování

Posted: 23:47 24. May 2009
by Addieau
Děkuji DM Marvinovi za vzornou podporu Bratrstva a jeho Q. A samozřejmě za nakouknutí do minulosti mé postavičky a skvěle udělané/promyšlené vidiny. Jméno dalšího DM jsem bohužel nezachytila, ale i jemu patří samozřejmě dík.

Pak samozřejmě děkuju za zajímavou hru všem kteří dnes se mnou hráli, hráčům postav: Kora, Fallion, Sinta a ValDoren.

Re: Poděkování

Posted: 23:57 24. May 2009
by Grunt
Dík Marvine, tak propracovaný Q sem za svých 5 let u NWN neviděl...

A dík všem co hrali hlavně pak Sintovi a Lianě

Re: Poděkování

Posted: 00:19 25. May 2009
by Skipp
Jo dakujem vsem dakujucim ale najme hracom Addieau,Grunt,Czech-luthor a zvlast za zaverecny rp pokec Jachyre :wink:
Velku vdaku si zasluzi mat medzi záznamami opat Marvin za jeho dalsie prekvapenia a Kratovi ktorho som sice moc nevedel rozoznat ale uslo sa mi chvilok kedy som postrehol jeho aktivitu.
Potom sa chcem ospravedlnit za celkovu moju dnesnu chabu aktivitu...za to jak som vo vezi dlho vahal s odpovedou na "Lagarusovu otazku :"co tu robite?" a tie po vidinach pri hadke v kruhu. Tam som dost dlho mlcal, sice som to uhral ale inak som sa nezapajal z inych dovodv,tak sorry :|

Re: Poděkování

Posted: 00:27 25. May 2009
by jachyra
Rovnako sa chcem pridať k poďakovaniam, Marvinovi za tak perfektne urobený Q ... a Kratovi za úžasné prispievanie ...
Rovnako chcem poďakovať všetkým za trpezlivosť s Korou ;D a hlavne za trpezlivosť Sinty, že vypočul Koru až do konca ...
A hlavne Marvin a Krata, prepáčte mi to sprvu zlé hranie pri vízii, žiaľ som bola už tak unavená, že mi niektoré veci nezapínali :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:34 25. May 2009
by Czech_Luthor
Taky všem moc díky.. jen mi prosimvás \někdo pošlete do PM co se dělo po mém odlogu co vše Kora řekla :D

Jinak díky DMs, Q byl naprosto supr moc sem se bavil, jen mi zaskočilo to s tím děckem :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:49 25. May 2009
by Jachym
Děkuji všem - hlavně autorům a realizačnímu týmu i učinkujícím , za velmi pěkný a smysluplný qest s meteoritem v Dorenském lese. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:18 25. May 2009
by innfra
Také děkuji za skvělý quest, moc jsem se bavil, děkuji všem. :)

Re: Poděkování

Posted: 07:20 26. May 2009
by tao kan
no ja bych chtěl jen tak lehce poděkovat za skvělé zahrání charakterů Postavám železné pěsti: Kartovi, té křídlaté a třetí tajemné postavě. Viktorius Melenol byl rád když se z toho nějak zázrakem vykecal a vzal roha :).

Re: Poděkování

Posted: 10:16 26. May 2009
by Pajule
tao kan wrote:no ja bych chtěl jen tak lehce poděkovat za skvělé zahrání charakterů Postavám železné pěsti: Kartovi, té křídlaté a třetí tajemné postavě. Viktorius Melenol byl rád když se z toho nějak zázrakem vykecal a vzal roha :).
hh taky díky moc ta křídlatá je naštěstí tedko celkem klidná , už né taková horká hlava a takovej neinteligentní člověk ještě ktmu opravdu člověk , jí nemůže naštvat :mrgreen: ale Kart s tim Lianelem ho chtěli už už zabít...

jinak díky připomínalo mi to chvilku když numero měl svého čáryfučka co neměl v lásce elfky ..fakt supr dík , ráda se střetnu znova :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:20 26. May 2009
by Pajule
+ ještě moc děkuji Tariel za trpělivos nejdřív s polomluvící All , která jí nerozumněla a po určité velké dávce elektrickýho šoku sice nmemluvící , ale chápající.Za Q s meteoritem taky díky..tsss to královstvi je hrozný , všecko chce pro sebe :D
pak díky Liane za její vysvětlení a na konec Elvinovi s Dorenem na hru v horách.
Nebohý druid se snaží ušetřit medvěda před jakýmsi divným střelcem vysoko na kopci , ale onen střelec si ho sic nechtenně našel :mrgreen: a Elvin opravdu sem měla co dělat udržet se u stolu , páč ty hlášky co z něho padali...Diky diky diky moc :wink: