Page 53 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:21 20. Feb 2010
by Sobik
T'rissafay wrote:Mě tu chybí možnost koupit si elekrickou kytaru, aby mohla být T'riss skutečná drowí metalistka :mrgreen: (ale varování ..... beru pouze Ibanez a nic jiného :wink: )
Založ si Svirfnebliního mága Ibaneze a vynalezni jí. Možný je všechno. ;)
BTW až to bude, vymysli i basu. Na tu by se Ghorin moh naučit hrát. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:52 20. Feb 2010
by T'rissafay
Mno uvidím... :wink: , Ale abych nezaváděla moc velký off topic, tak by se mi líbilo, kdyby byli na zádech vidět i některé z hudebních nástrojů. (kytara, loutna, atd.) nemyslím, aby to byli jako dynamické zbraně, ale třeba jen jako model části oblečení (třeba krk, apod.)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:53 20. Feb 2010
by kucik
Pokud ten model nekdo udela...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:18 20. Feb 2010
by Modrovousice
Líbila by se mi možnost dostat se do pokojů v hostincích pomocí zlodějského otevírání zámků.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:55 21. Feb 2010
by -RoF-
Modrovousice wrote:Líbila by se mi možnost dostat se do pokojů v hostincích pomocí zlodějského otevírání zámků.
tsss žádné šmírování, chudáci postavy si neužijou ani chvílu klidu :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:57 21. Feb 2010
by Jkerry
-RoF- wrote:
Modrovousice wrote:Líbila by se mi možnost dostat se do pokojů v hostincích pomocí zlodějského otevírání zámků.
tsss žádné šmírování, chudáci postavy si neužijou ani chvílu klidu :P

Já jsem taky pro je to příležitost pro zloděje a zabijáky :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:42 01. Mar 2010
by Prometheus
Docela mi tu chybaju plaste ktore nevypadaju ako dosky na zehlenie.
A mozno nejaky ten alchymisticky kotlik v Gruberiku, aspon taky malinky :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:00 01. Mar 2010
by Lord_Berserk
uz se to mozna navrhovalo, ale co udelat to ze neee kazdej zdroj vody bude dobrej ... TO-100 na chorobu :mrgreen:

nebo naopak chvilkovy posileni :idea:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:04 01. Mar 2010
by Modrovousice
Lord_Berserk wrote:uz se to mozna navrhovalo, ale co udelat to ze neee kazdej zdroj vody bude dobrej ... TO-100 na chorobu :mrgreen:

nebo naopak chvilkovy posileni :idea:
To by mohlo být zajímavé, třeba se v tom jezírku koupal Bers :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:35 01. Mar 2010
by Daanri
Lord_Berserk wrote:uz se to mozna navrhovalo, ale co udelat to ze neee kazdej zdroj vody bude dobrej ... TO-100 na chorobu :mrgreen:

nebo naopak chvilkovy posileni :idea:
Je v plane ale az vo vacsom rozsireni, pretoze to vyzaduje zmenu vsetkych zdrojov.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:16 12. Mar 2010
by sandoftime
lokace stoky pod chrámovou čtvrtí, je tam jednosměrný vchod, neboli dá se vlézt tam ale ven už ne

přechodový trigger tam sice je ale je malinký a přes žebřík se k němu nelze dostat

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:29 13. Mar 2010
by sandoftime
cyhbí mi viditelnost craftových hráčů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:40 13. Mar 2010
by kucik
sandoftime wrote:cyhbí mi viditelnost craftových hráčů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný
Co znamena ,,viditelnost craftovych hracu"? Nebo spis co je craftovy hrac?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:33 13. Mar 2010
by sandoftime
ehm...sorry chtěl jsem napsat:

"chybí mi viditelnost craftových plášťů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:49 13. Mar 2010
by Luelle
sandoftime wrote:ehm...sorry chtěl jsem napsat:

"chybí mi viditelnost craftových plášťů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný"
to je nějaká chyba

vím minimálně o jednom dalším hráči, kterou jednou takhle vyhodil server a od té doby nemá vidět plášt na postavě

nespadlo ti to nějak?