Re: Vtípky
Posted: 17:23 24. Jan 2010
to psodní mi připomíná ja na konci Legend z Dogtownu vezmou Sida do bazénu 
Tak tohle je drsný!Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:
http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery
(zajeďte dolů do galerie)
Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:
http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery
(zajeďte dolů do galerie)
tak takhle jsem se opravdu uprimne nezasmal uz dlouho, u me vede pluh a ty auta:-)
jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čeloSapal wrote:Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu.Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...
hehe a vyfotils to?Krata wrote:jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čeloSapal wrote:Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu.Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...
Jasně, šak na tý fotce je on.Minde wrote:hehe a vyfotils to?Krata wrote: jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čelo