Page 53 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:23 24. Jan 2010
by Pajule
to psodní mi připomíná ja na konci Legend z Dogtownu vezmou Sida do bazénu :D

Re: Vtípky

Posted: 18:12 24. Jan 2010
by Žorž
Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:

http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery

(zajeďte dolů do galerie)

Re: Vtípky

Posted: 18:14 24. Jan 2010
by Sobik
Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:

http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery

(zajeďte dolů do galerie)
Tak tohle je drsný! :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 18:38 24. Jan 2010
by Modrovousice
Explosm.net
Jde tam toho najít kopy. Jen to bývají často takové kamenáky.

Re: Vtípky

Posted: 22:04 24. Jan 2010
by Alis
Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:

http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery

(zajeďte dolů do galerie)


ještě, že to je za jeden zlaty.představa jak by to vypadalo za -1 není vábná :D

Re: Vtípky

Posted: 11:44 25. Jan 2010
by Alis
hehe kampak to s tou leností dotáhnem :)

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:39 25. Jan 2010
by Luciusa
v americe je možné vše to nevíš? :mrgreen: třeba i to , že budou pršer krávy milky ;)

Re: Vtípky

Posted: 13:48 25. Jan 2010
by Pajule
chudák myška :cry:

Re: Vtípky

Posted: 14:26 25. Jan 2010
by Jkerry
Lidi nekupujte to
antifa.jpg
antifa.jpg (12.81 KiB) Viewed 3609 times
Kdo se chce seznámit?
trochunarocna.jpg
Buďte hodní na spoluobčany
zavirejte_dvere.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:24 25. Jan 2010
by Lord_Berserk

Re: Vtípky

Posted: 18:36 25. Jan 2010
by Bahnak
tak takhle jsem se opravdu uprimne nezasmal uz dlouho, u me vede pluh a ty auta:-)

Re: Vtípky

Posted: 19:55 25. Jan 2010
by Krata
Sapal wrote:
Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D
jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čelo

Re: Vtípky

Posted: 20:19 25. Jan 2010
by Minde
Krata wrote:
Sapal wrote:
Modrovousice wrote:Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D
jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čelo
hehe a vyfotils to? :)

Re: Vtípky

Posted: 21:50 25. Jan 2010
by Sobik
Minde wrote:
Krata wrote: jasně že se to stane! já už do děla naboural tolikrát, jednou dokonce do letící stíhačky ale to už si sám tukal na čelo
hehe a vyfotils to? :)
Jasně, šak na tý fotce je on. :D

Re: Vtípky

Posted: 21:56 25. Jan 2010
by Krata
sobik jel náhodou okolo, řekl si že ten člověk je určitě Krata a vyfotil si mě :) ..