Page 53 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:52 01. Feb 2013
by Barbar321
Bitva o Británii
Příliš vzdálené mosty
Příliš pozdní hrdina - není přímo válečný, ale měl jsem ho rád :)

jinak jestli přímo nemusíš tu krvavou akci, tak bych jednoznačně doporučil výše zmíněný Most přes řeku Kwai

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:52 04. Feb 2013
by XŠevyX

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:58 20. Feb 2013
by J.F.Payne
Kdo miluje gangsterky jako já, je pro něj absolutní nutnost seriál Boardwalk Empire. Geniální.

A jedna milá motivační scnénka: http://www.youtube.com/watch?v=nGq5XaYS-dA

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:39 21. Feb 2013
by Bahnak
Nejspíše nikoho tímto nepřekvapím, ale kdyby náhodou kdokoliv neznal stránku http://www.sledujuserialy.cz tak tam najde opravdu hodně seriálů dle vlastního výběru. Už je to asi dost profláklá stránka, ale kdyby náhodou...
Je to určeno pro všechny lidi, které nebaví to stahovat bůhvíodkud, kteří prostě chtějí přijít ke kompu a zmáčknout "play".
Od "Simpsonů" a "Přátel" přes "Spartaka" či "Ztracené" až po "Once upon a time" či "Game of thrones", je tam toho prostě dost.
Já na tu stránku přišel náhodou a vzhledem k tomu že teď doma pouze šiju, tak vždycky jen odmáčknu další díl "Dva a půl chlapa" a můžu vesele šít dál :-D
Enjoy

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:43 21. Feb 2013
by KaTo
Bahnak wrote:...neznal stránku http://www.sledujserialy.cz tak tam...
Grammarnazzi hlásí, že grammaticky správně je: www.sledujuserialy.cz

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:49 21. Feb 2013
by Bahnak
Díky Grammarnazzi
Opraveno

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:51 20. Mar 2013
by zachy
Uáááá
http://www.csfd.cz/film/322131-vikings/

Hledal jsem něco na čekání do trůnů a první 4 díly byly víc než SUPER!!!

Správný vikingové, řežby, nájezdy, vraždy... Berserk by byl v sedmém nebi :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:00 20. Mar 2013
by Molly23
zachy wrote:Uáááá
http://www.csfd.cz/film/322131-vikings/

Hledal jsem něco na čekání do trůnů a první 4 díly byly víc než SUPER!!!

Správný vikingové, řežby, nájezdy, vraždy... Berserk by byl v sedmém nebi :mrgreen:
No... seriál mě taky baví, ale člověk to nesmí brát jako učebnici dějepisu. :) Je to přecijen pohádka... Jo a nejvíc mě dostal jeden tvůrce titulků, který místo Jarl tam dal Earl! Lidi by měli víc číst nebo aspon hrát víc RPG. Vyděsilo mě, když jsem zjistil kolik lidí nezná slovo GLEJT!!!!!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:31 22. Mar 2013
by kucik
Trocha febiofestu, aneb ruský týden:

Včera jsem koukal na Hordu. Jako člověk z DnD prostředí jsem už jen tomu názvu nemohl odolat.
Pokud, tak jako já, z anotace filmu čekáte velké bitvy a potoky krve, tak bohužel. Vcelku zajímavá sonda do vztahu tehdejších pravoslavných Rusů a Tatarů. Hezké zpracování, občas trochu divná (zřejmě umělecká) kamera. Film v podstatě vykresluje svět uvnitř a v nejbližším okolí mongolské hordy za vlády jednoho chána.

Z jiného soudku pak film Dívka a smrt. Opravdu výborně ztvárněné postavy, které zde jednají podle klasických divadelních dramatů. Charaktery snad jako by vystřihl ze Standhalova Červený a Černý nebo z Dostojevkého. Komu se podobná dramata líbí, můžu rozhodně doporučit.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:28 30. Mar 2013
by klobouk
Dejte k dobrému nějaký tip na film. Vyčerpal jsem svou zásobu tipů.
PS: Pěkný obrázek Johanky v jiném topicu!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:31 30. Mar 2013
by Nalkanar
Django Unchained jsi viděl?
Ze starších jsem teď třeba koukal na RocknRolla. ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:57 30. Mar 2013
by klobouk
Prý ze starších :) Neviděl, ani jedno. Dík.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:34 30. Mar 2013
by Molly23
Zkus Youtube :) někdy nabídne fakt zajímavé kousky...

http://www.youtube.com/watch?v=1hfOGZVrlC0

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:06 31. Mar 2013
by Krysak
zachy wrote:Uáááá
http://www.csfd.cz/film/322131-vikings/

Hledal jsem něco na čekání do trůnů a první 4 díly byly víc než SUPER!!!

Správný vikingové, řežby, nájezdy, vraždy... Berserk by byl v sedmém nebi :mrgreen:
Za sebe dávám 9/10. 1 bod dolů za výzvu kněze k trojce.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:10 01. Apr 2013
by Bahnak
Jo no, taky mi to tam přišlo hodně vedle a přes čáru.
Ale rozhodně jde o docela pěkný počin. Samosebou bych mohl rozpitvat equip co tam drze vydávají za "dobový", ale když vezmu v potaz že to tvořila Kanada, která nemá o té době ani páru, tak se vlastně ani nemůžu rozčilovat.
Líbí se mi charaktery jednotlivých postav, hlavně přímo hlavní hrdina, který zmíněného kněze opije, pak z něj vytáhne informace a použije k povraždění jeho krajanů :-)
No a Floki je prostě hustej psychouš, co nečorne to podpálí...
Nicméně jsem rád že na scéně je konečně seriál, kde v každém druhém záběru neprobíhá soulož a když už probíhá, tak si herci alespoň zakryjí genitálie a kupodivu i ženský prsa.
To si jen tak brumlám do vousů., protože poslední dobou přemýšlím, jestli vůbec ty nové seriály co vznikají nejsou více pornem než seriálem...