Page 53 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:52 16. May 2012
by Diemo
moc pekny, to mas jedno cim se zabiji, hlavne ze ten srac je v kaluzi krve

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:53 16. May 2012
by karolina
A kde je Rori a Škopková?!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:55 16. May 2012
by KaTo
karolina wrote:A kde je Rori a Škopková?!
*chvěje se hrůzou* Teď jsi mě hodně vyděsila :surprised: . Opravdu chceš vidět :shock: alternativy polonahých trpaslic (případně polonahých v šatech od elfky :twisted: )?
Ale budiž - Rori a Naděžda:
Rori_Nada.jpg
edit po prasokralik: Seš hnidopich :P . Prej vychrtilny... Hlavní je výraz - a ten sedí jako hrnec na prdel :lol: . S plnovousem můžeme polemizovat, protože pokud vím, obě trrpaslice ve hře mají bezvousý model hlavy. Ale na druhou stranu - na obrázku mají aspoň kníra (aspoň myslím, že to je knír, nemám moc odvahu tu fotku detailněji zkoumat)!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:29 16. May 2012
by Prasokralik
lies.... takové vychrtliny nemůžou být trpaslice. A nemaj plnovous.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:37 16. May 2012
by karolina
no dopr** :D :D :D Rori nemá vousy, ona se holí kudlou, už to ve hře několikrát řikala :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:14 16. May 2012
by Bahnak
Prasokralik wrote:Drsné, akorát si dovolím dvě poznámky

Gorhunk se píše s O

Diemo je sekerník přece, nemá kladivo :)
Za domácí úkol to ve fotoshopu po mě opravíš.

Jinak sto láter a hromů na Jacksona, točí to podle knihy a stejnak do ruky kromě jednoho nedá trpošům sekeru ale samý meče, kopí a kladívka či hole....

Pokud jsem někomu zprasil název, nebylo to úmyslně.

Navíc jsem si ani nevzpoměl na jména stávajících trpošů Avadara a Theogila - holt Boindil a Boendal, ale ti už nehrajou, pak jsem přemýšlel že tam dám i starou skvadru, ale to by těch trpošů na vobrázku muselo být 2x tolik...

Na Rori a Naděždu jsem si vzpoměl, ale pan Jackson bohužel asi na Thalce nehraje tak je tam hajzlík nedal.

Jo a toho trpoše uprostřed jsem nekompromisně vystřihl, protože nevím proč ale Kili vypadá dle Jacksona jako regulérní člověk a k tomu buzna.
Zde originál:

EDIT: nevíte někdo kam se vypařil Thorin Pavéza????

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:33 20. May 2012
by -RoF-
Lilith :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:36 20. May 2012
by de Aers
Doufám, že jí sežehne ten její plamen. By se roztekla, vypadá jak z umělý hmoty :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:47 20. May 2012
by Miell
Tak to teda néééé, takhle nevypadá! To bych musela svým holkám změnit víru! :roll: :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:05 20. May 2012
by Amber
@ RoF: Jak kdysi řekl jeden nejmenovaný klasik, "krutý vlasy" :D
Ale jinak taková plastová Lilith se mi nepozdává... navíc, co dělá za ní ta zeleň?
Když už Lilith, tak ve skalisté poušti :twisted: (nebo u krbu, když už tedy něco).

Níže přikládám svůj návrh... není to sice explicitní pornohvězda, ale charakterizaci Lilith podle reálií by mohla odpovídat lépe... :idea:
Lilithka.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:41 20. May 2012
by Miell
Obrázek Lilith Amber beru.. splňuje i mé představy o ohnivé paní :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:01 20. May 2012
by Prasokralik
jste zničili rofovy tajné sny :(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:03 20. May 2012
by Amber
Prasokralik wrote:jste zničili rofovy tajné sny :(
O to bych se nebála, RoF má jistě v zásobě hodně dalších snů :wink: :roll: kterými nás brzy oblaží.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:09 20. May 2012
by Absinthorix
Image
Image
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:16 20. May 2012
by Molly23
Image