Page 53 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:52 16. May 2012
by Diemo
moc pekny, to mas jedno cim se zabiji, hlavne ze ten srac je v kaluzi krve
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:53 16. May 2012
by karolina
A kde je Rori a Škopková?!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:55 16. May 2012
by KaTo
karolina wrote:A kde je Rori a Škopková?!
*chvěje se hrůzou* Teď jsi mě hodně vyděsila

. Opravdu chceš vidět

alternativy polonahých trpaslic (případně polonahých v šatech od elfky

)?
Ale budiž - Rori a Naděžda:
edit po prasokralik: Seš hnidopich

. Prej vychrtilny... Hlavní je výraz - a ten sedí jako hrnec na prdel

. S plnovousem můžeme polemizovat, protože pokud vím, obě trrpaslice ve hře mají bezvousý model hlavy. Ale na druhou stranu - na obrázku mají aspoň kníra (aspoň myslím, že to je knír, nemám moc odvahu tu fotku detailněji zkoumat)!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:29 16. May 2012
by Prasokralik
lies.... takové vychrtliny nemůžou být trpaslice. A nemaj plnovous.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:37 16. May 2012
by karolina
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:14 16. May 2012
by Bahnak
Prasokralik wrote:Drsné, akorát si dovolím dvě poznámky
Gorhunk se píše s O
Diemo je sekerník přece, nemá kladivo

Za domácí úkol to ve fotoshopu po mě opravíš.
Jinak sto láter a hromů na Jacksona, točí to podle knihy a stejnak do ruky kromě jednoho nedá trpošům sekeru ale samý meče, kopí a kladívka či hole....
Pokud jsem někomu zprasil název, nebylo to úmyslně.
Navíc jsem si ani nevzpoměl na jména stávajících trpošů Avadara a Theogila - holt Boindil a Boendal, ale ti už nehrajou, pak jsem přemýšlel že tam dám i starou skvadru, ale to by těch trpošů na vobrázku muselo být 2x tolik...
Na Rori a Naděždu jsem si vzpoměl, ale pan Jackson bohužel asi na Thalce nehraje tak je tam hajzlík nedal.
Jo a toho trpoše uprostřed jsem nekompromisně vystřihl, protože nevím proč ale Kili vypadá dle Jacksona jako regulérní člověk a k tomu buzna.
Zde originál:
EDIT: nevíte někdo kam se vypařil Thorin Pavéza????
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:33 20. May 2012
by -RoF-
Lilith

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:36 20. May 2012
by de Aers
Doufám, že jí sežehne ten její plamen. By se roztekla, vypadá jak z umělý hmoty

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:47 20. May 2012
by Miell
Tak to teda néééé, takhle nevypadá! To bych musela svým holkám změnit víru!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:05 20. May 2012
by Amber
@ RoF: Jak kdysi řekl jeden nejmenovaný klasik, "krutý vlasy"
Ale jinak taková plastová Lilith se mi nepozdává... navíc, co dělá za ní ta zeleň?
Když už Lilith, tak ve skalisté poušti

(nebo u krbu, když už tedy něco).
Níže přikládám svůj návrh... není to sice explicitní pornohvězda, ale charakterizaci Lilith podle reálií by mohla odpovídat lépe...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:41 20. May 2012
by Miell
Obrázek Lilith Amber beru.. splňuje i mé představy o ohnivé paní

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:01 20. May 2012
by Prasokralik
jste zničili rofovy tajné sny

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:03 20. May 2012
by Amber
Prasokralik wrote:jste zničili rofovy tajné sny

O to bych se nebála, RoF má jistě v zásobě hodně dalších snů

kterými nás brzy oblaží.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:09 20. May 2012
by Absinthorix
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:16 20. May 2012
by Molly23