Page 53 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:29 27. Mar 2015
by Bahnak
kokosak wrote:Heroes of the Storm

Blizárdí MOBA. Sgt. Hammer FTW
To je jako Blizárdí DoTa?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:10 27. Mar 2015
by kokosak
Bahnak wrote:To je jako Blizárdí DoTa?
Tak tak :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:05 29. Mar 2015
by Strigo
The Pillars of Eternity

Doporučuji....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:03 29. Mar 2015
by G-ladiator
Já počkám na patche :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:55 02. Apr 2015
by Firefox_
War for the Overworld !!! (dnes vyšlo z bety) Dungeon Keeper 3 bez práv na užití jména značky

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:21 03. Apr 2015
by Radim
Bahnak wrote:
kokosak wrote:Heroes of the Storm

Blizárdí MOBA. Sgt. Hammer FTW
To je jako Blizárdí DoTa?

Nic není jako DOTA od blizzardu!!!!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:21 03. Apr 2015
by Radim
Dark souls II momentálně (za klerika zajisté :twisted: )

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:33 03. Apr 2015
by Rejty
Radim wrote:Dark souls II momentálně (za klerika zajisté :twisted: )
Je to taky tak brutálně těžké jako jednička?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:46 03. Apr 2015
by Radim
Mno byly souboje s bossem co jsem dával třeba na 10x, ale nakonec to vždycky nějak uplácáš. Když zdrbeš postavu tak se dá sice opravit, ale nevím zda víckrát než jednou. Samo se to projeví až za nějakou dobu, o to víc to naštve. Třeba brácha už jede snad pátej charakter, každopádně jsem se u hraní nikdy nanasíral víc jak u týhle hry. Líbí se mi jak si už myslíš, že jsi našel taktiku a další souboj dáš v klidu a ta potvora udělá úplně něco jinýho.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:14 04. Apr 2015
by Rejty
A ve srovnání s jedničkou? Já hrál jedničku a když jsem už dva dny nemohl dát dvě kostry, abych je pak dal a zjistil jsem, že za dalším rohem jsou další dvě a nejde se ani vyspat / uložit atd., tak jsem to radši odinstaloval...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:02 04. Apr 2015
by Zeerit
Šel jsi špatnou cestou :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:40 04. Apr 2015
by J.F.Payne
Pillars of Eternity. Do mýho paladina s arkebuzou zabíjejícího mágy jsem se zamiloval :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:20 05. Apr 2015
by J.F.Payne
Tak jsem to rozehrál znovu za roguea. Nejlepší damage dealer ever.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:30 05. Apr 2015
by Sodom
J.F.Payne wrote:Pillars of Eternity. Do mýho paladina s arkebuzou zabíjejícího mágy jsem se zamiloval :D

Takže taková 13ti hodinová láska koukám :biggrin: :biggrin:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:53 05. Apr 2015
by D_E_K_A
Varování: sledujete na vlastní nebezpečí - nevyhnete se mučení, popravám, odseknutým končetinám atp...

Reign of Kings vypadá opravdu jako velice slibný medieval kousek. Vzhledem k tomu, že je teprve v alfa fázi nabízí už nyní nespočet možností a kopu zábavy.
Možnost stavět kdekoliv a prakticky cokoliv, bez craftu se zde nikdo neobejde. Představa, že by vznikl spořádaný RP server je opravdu lákavá.

Zde je pár linků, kde se pokoušeli alespoň o nějaké RP (velice pobavilo +1). :D

https://www.youtube.com/watch?v=6IV-8Httrjk (one man enter, no man leaves!)
https://www.youtube.com/watch?v=B7cQKIY5Xls
https://www.youtube.com/watch?v=BcX_UTWGhxI


PS: Zatím si počkám, jak se RoK bude nadále vyvíjet. Navíc mě docela zaráží min. požadavky na spuštění.