Page 53 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:50 10. Mar 2012
by mandos
Jo joo skvělá "slezina" :D díky všem přítomným :). Akorát zjišťuju že pivo mi dává horší "aftershock" než to tvrdé pití...asi si zavřu hlavu do svěráku :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:05 10. Mar 2012
by Nalkanar
Miell sype fotky na FB stránku TH.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:24 10. Mar 2012
by maliarda
Srazík se povedl 8) :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:54 10. Mar 2012
by Derken-
Taky vás z tý pepsi bolí hlava? :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:02 10. Mar 2012
by Miell
Derken- wrote:Taky vás z tý pepsi bolí hlava? :wall:
Ne.. z toho, jak mi jí dlouho nosil číšník! :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:12 10. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:
Derken- wrote:Taky vás z tý pepsi bolí hlava? :wall:
Ne.. z toho, jak mi jí dlouho nosil číšník! :twisted:
Tak jestli chceš tak mužeš dojet sem na Žižkov zase a dojít na Parukářku :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:13 10. Mar 2012
by DarK_cz
DarK_cz wrote:
Miell wrote:
Derken- wrote:Taky vás z tý pepsi bolí hlava? :wall:
Ne.. z toho, jak mi jí dlouho nosil číšník! :twisted:
Tak jestli chceš tak mužeš dojet sem na Žižkov zase a dojít na Parukářku :D
A Nalk by mohl taky :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:31 10. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote: Tak jestli chceš tak mužeš dojet sem na Žižkov zase a dojít na Parukářku :D

Ty jsi línej a já se mám táhnout s dětma? Myslím, že nééé :P :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:38 10. Mar 2012
by Fryn
Pěknej sraz, tolik lidí jsem tam ani nečekal (rád jsem si připomněl staré známé a taky poznal pár nových tváří).
Kocovina se tentokrát zabydlela jinde, ale možná za to může i to, že jsem takticky ustoupil, když zbytek osazenstva začal s řečmi o přemístění do Jehudy (jak tak koukám, Jon tu ještě nenapsal ...).
Jediné co mě teda namíchlo bylo, když jsem zjistil, že metro už nejezdí tak dlouho do noci jako předtím, ale i ta pěší procházka z Kobylis po Střelničné měla něco do sebe.
Braenn wrote:... No a příště už vážně jinde :))
Tip i odkaz máš. Za obsluhu bych tam ruku do ohně nedal (byl jsem tam jen jednou), ale minimálně kvůli kvalitě pití i jídla, kterým to místo disponuje, bych klidně mírné čekání snesl.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:21 10. Mar 2012
by Braenn
...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:23 10. Mar 2012
by kokosak
Mi to píše, že je to nedostupný.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:24 10. Mar 2012
by Braenn
Hmm a to jsem to dala pro všechny. Moment.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:26 10. Mar 2012
by Braenn
Co přes tohle, je tam na to odkaz na to album, sraz TH a exEQ

http://www.facebook.com/groups/88947866260/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:21 14. Mar 2012
by Molly23
Druhý konzert Thrashing Machine... "mojí" kapelky. Odehrává se to v sobotu (17.3.) v Music City Clubu... Zahrajou ještě nějaký nepodstatný kapelky, ale budou tam naši kluci a já jejich vrchní technická podpora :). Thrashing machine je sice zatím neznámá, ale zato dost nářezová kapela, která má v sobě dost potenciálu (kdyby někteří členové nebyli hrozní lenoši). Hrajeme thrash metal s vlivama jako jsou Slayer, Metallica, Exodus...

Tak kdyžtak dejte vědět kdyby někdo chtěl dorazit... Vstupné 50 kč.

http://www.musiccityclub.cz/akce/mis804 ... dnnrmukss0

EDIT: Plakááát http://www.rockpro.cz/plakaty/17.3.2012.jpg

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:50 25. Mar 2012
by maliarda