Page 53 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:30 30. Nov 2012
by Zindo
Theogil I wrote:Braenn wrote:Joo, mě by se líbilo, kdybych si mohla na začátku navolit, zda chci mít víc expů za časovky a méně za potvory, nebo naopak. Nejvíc času proplkám a expit na potvorách mě baví jen občas. No jo, každý může mít svůj sen.

Tohle je ovšem fenomenální nápad, to se mi tuze líbí.
Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:35 30. Nov 2012
by Braenn
Zindo wrote:Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Jo, a volil bys to i od začátku?:) Ne teď, když už z potvor nic neteče. Ono časovky narozdíl od lítání z dungu do dungu nejde urychlit. Můžeš pouze viset ve hře 24/7 a pořídit si shamanovo makrátko, ale stejně nebudeš nikdy tak rychlý, jako když to máš z dungů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:40 30. Nov 2012
by Zindo
Braenn wrote:Zindo wrote:Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Jo, a volil bys to i od začátku?:) Ne teď, když už z potvor nic neteče. Ono časovky narozdíl od lítání z dungu do dungu nejde urychlit. Můžeš pouze viset ve hře 24/7 a pořídit si shamanovo makrátko, ale stejně nebudeš nikdy tak rychlý, jako když to máš z dungů.
Ano od zacatku.
Nastavéní jaké je ted, nedovoluje se creepem dostat moc nahoru. A kdyz mas ecl o to víc by se ty casovky hodily vic.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:41 30. Nov 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:Zindo wrote:Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Jo, a volil bys to i od začátku?:) Ne teď, když už z potvor nic neteče. Ono časovky narozdíl od lítání z dungu do dungu nejde urychlit. Můžeš pouze viset ve hře 24/7 a pořídit si shamanovo makrátko, ale stejně nebudeš nikdy tak rychlý, jako když to máš z dungů.
Přesně tak. Na 27lvl se vycreepíš, pak musíš jet časovky. Takže bych to volil stejně.
Budeš mít víc časovek a omezí se ti expy za creep (chápal jsem že sníží). Furt se ale vyplatí dát si na začátku časovky.
edit: Víš jak, neuděláš 20lvl za dva tejdny, ale za 4, to není tak hrozný ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:42 30. Nov 2012
by Krysak
Braenn wrote:Zindo wrote:Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Jo, a volil bys to i od začátku?:) Ne teď, když už z potvor nic neteče. Ono časovky narozdíl od lítání z dungu do dungu nejde urychlit. Můžeš pouze viset ve hře 24/7 a pořídit si shamanovo makrátko, ale stejně nebudeš nikdy tak rychlý, jako když to máš z dungů.
Ano, taky bych volil časovky více. Protože bych mel vyšší perspektivu a motavaci postavu dlouhdobě hrát. Mín Xp za potvory by mne netrápilo, zdrželo by to zanedbatelne.
Na Lvl 20 je třeba tejden
Na lvl 30 skoro rok
Na lvl 40 3-4 roky
Casovky jsou určující, ne xp za potvory. Cokoliv, co navrhujete by nepomohlo RP hráčům, ale těm pragmatickým. Stávající systém je výborný.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:43 30. Nov 2012
by Zindo
-darkvision- wrote:Braenn wrote:Zindo wrote:Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovky

.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.
Jo, a volil bys to i od začátku?:) Ne teď, když už z potvor nic neteče. Ono časovky narozdíl od lítání z dungu do dungu nejde urychlit. Můžeš pouze viset ve hře 24/7 a pořídit si shamanovo makrátko, ale stejně nebudeš nikdy tak rychlý, jako když to máš z dungů.
Přesně tak. Na 27lvl se vycreepíš, pak musíš jet časovky. Takže bych to volil stejně.
Budeš mít víc časovek a omezí se ti expy za creep (chápal jsem že sníží). Furt se ale vyplatí dát si na začátku časovky.
edit: Víš jak, neuděláš 20lvl za dva tejdny, ale za 4, to není tak hrozný ne?

Tak oni si asi stále myslí, že jen creepíme

Bohužel tomu tak není, my jsme taky v dílně

A nedej bože, někdy i hrajem.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:47 30. Nov 2012
by Zindo

jak zde bylo napsano, je to stějne "blbe" (chtel jsem použít daleko horší slovo) jako na EQ.
Hrát tam trpaslíka nebo orka je za trest, postava co nema budoucnost. Zavedenim tohodle rozdělení by se udělalo to stejné. Mě nenapadá nikdo, kdo by si dal exp za creep aby měl víc

. My ten creep berem jako nutne zlo, né vždy jako nejvetší formu zabavy. Tím jsou až velmi těžké dungy, draci a pořádné výzvy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:06 30. Nov 2012
by Jachym
Zarazilo jak tady kdosi píše o vyexpení postavy na 20 lvl za týden. To se mi zdá jako mooc jako blbost . Zapomínáte na peníze . Nová postava která neví pořádně co a jak musí shánět mimo jiné i peníze a na Thálii není ,určitě do 10 lvlu, stejné jestli dělám peníze a nebo expím. Bohužel suportovaná - Thálie znalá postava poletí s expením 5x - 10x rychleji než-li neznalá nesuportovaná. Zde ovšem dlužno říci , že mnozí hráči Thálie jsou soudružští (soudružští = soucítí s druhem) tedy mají sociální cítění a nováčkům skutečně pomáhají . I přes to se musí nižší lvl rozhodnout - A bude expit a zabíjet jezevce ,vlky popř pantery a brouky nebo -B bude roznášet poštu. Při roznašení balíků . nenadělá skoro žádné expy (mimo časových) ale nadělá peníze , které potřebuje na lepší výbavu .
Jistě mne chápete - suportovaným postavám složka B odpadá.
Ted co mi trošku vadí :
- Hospoda u pěti soudků je zavřená , přesto neustále NPC postavy posílají balíky do této hospody.
- Nač dáváte na bedny pro malé lvly tak silné pasti že je zabijí ? Bedny se dají rozstřílet ano ale co ty ostatní ? Např: Hřbitov u Ivory - první krypta zprava - sebere 50 života jak nic, přitom jsem tam chodil kdysi když Men byla malá a vždy tam bylo tak 5 zlatek nic víc . Byla to jako podpora pro prcky.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:13 30. Nov 2012
by J.F.Payne
Jachym wrote:Ted co mi trošku vadí :
- Hospoda u pěti soudků je zavřená , přesto neustále NPC postavy posílají balíky do této hospody.
No, NPC, kterému to máš donést (kapitán domobrany) v Tartenu je, a není vůbec daleko od hospody. Balíky normálně přijímá.
A jinak - samozřejmě, že supportovaná postava pojede rychleji nahoru. O to větší by měla být motivace postav přidat se k nějakému fungujícímu spolku

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:16 30. Nov 2012
by innfra
Jachym wrote:
Jistě mne chápete - suportovaným postavám složka B odpadá.
Toto by bylo zcela jistě proti pravidlům, proto se tu bavíme o tom, že se jede v partě třeba s mágem, který chybějící EQ překoná boostem. Navíc co jsem znalejší systému, tak mi výbava jako pádný důvod moc nepřipadá, stačí základní itemy v partě s mágem. Navíc v bosových dunzích padají i celé itemy, takže není problém se vybavit postupně...
Ted co mi trošku vadí :
- Hospoda u pěti soudků je zavřená , přesto neustále NPC postavy posílají balíky do této hospody.
Ten dotyčný, kterému balíky posílají v tartenu je. Jen není už v hospodě 
- Nač dáváte na bedny pro malé lvly tak silné pasti že je zabijí ?
Tady jde o týmovou hru pravděpodobně, aby jsi hledal někoho, kdo to umí odstranit, problém většiny dungů kde jsou humanoidé nebo co myslí
Edit:
Myslím tím výbavu na nízkém lvlu cca lvl 10
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:18 30. Nov 2012
by Aulus
Slyšel jsem od několika hráčů, že i po 30. levelu se pořád víc vyplatí jít do dungeonu než časovkovat. Takže si myslím, že to co tady tvrdíte, není tak úplně pravda.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:20 30. Nov 2012
by innfra
Jak je myšleno suportování? Jako Spolkem? To mi přijde regulérní... Já třeba myslel, že ti někdo nakoupí potřebnou výbavu, což je asi špatně... Jsem asi mimo mísu se supportem

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:20 30. Nov 2012
by -darkvision-
Aulus wrote:Slyšel jsem od několika hráčů, že i po 30. levelu se pořád víc vyplatí jít do dungeonu než časovkovat. Takže si myslím, že to co tady tvrdíte, není tak úplně pravda.
A platilo by to i tehdy, kdyby se časovky navýšily?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:26 30. Nov 2012
by Aulus
-darkvision- wrote:
A platilo by to i tehdy, kdyby se časovky navýšily?
Záleží o kolik by se navýšily.
Jenom dám příklad k tomu, co taky napsal Krysák.
Je sice pravda, že na vyexpení postavy z 1. na 20. level ti může stačit týden. Z vlastní zkušenosti ale vím, že při ne čistě creepeském přístupu a v případě, že moc nemáš s kým kam jít, to může na časovkách i při každodenní hře trvat i půl roku. Mně to tak dlouho trvalo.
Osobně si myslím, že z 20. na 30. se dá časovkami vyexpit za obdobně dlouhý čas. Creepem je to pořád minimálně 2x až 3x rychlejší, když víš kam chodit a nemáš ECL.
Od 30. levelu výš je to teprve srovnatelné.
Kde teda vidíš vyrovnanost a dokonalost tohoto systému?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:29 30. Nov 2012
by Krysak
Aulus wrote:Slyšel jsem od několika hráčů, že i po 30. levelu se pořád víc vyplatí jít do dungeonu než časovkovat. Takže si myslím, že to co tady tvrdíte, není tak úplně pravda.
ANo, vytvoří se velká tlupa a jede se vsechno, co se hýbe na serveru. Chyba na tom je, že za těch 10 hodin, co creepiš jak mašina, jsi uplne zničenej a znechucenej.). Ten zisk je vyšší, ale ne o moc.
Edit: mimochodem ty jsi gm, možná se muzes podivat kdo má kolik jakých xp..... celkem snadno pak odvodíš význam každé složky.