Page 53 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 10:03 19. Sep 2012
by kucik
Já nemám sice problém, aby se vybral libovolnej tank, ale je možný, že na něj budu expit půl roku :mrgreen:

Aspoň jsem si pak včera sólo vyexpil a namontoval na grilla to pětkový dělo. BTW jsou k něčemu artině lepší pásy?

Re: World of Tanks

Posted: 10:11 19. Sep 2012
by -RoF-
kucik wrote:Já nemám sice problém, aby se vybral libovolnej tank, ale je možný, že na něj budu expit půl roku :mrgreen:

Aspoň jsem si pak včera sólo vyexpil a namontoval na grilla to pětkový dělo. BTW jsou k něčemu artině lepší pásy?
Pásy jsou na nosnost tanku, takže si ověř, jestli grill to nové dělo unese bez těch pásů ;).
S lepším dělem ti to půjde líp, to už ty tanky 4 tier zhasneš třeba i na 1 ránu, jak já s tím mým francouzem:twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 10:13 19. Sep 2012
by kucik
Unese. Je to tam namontováno. Takže spíš než pásy koupim radio.

Re: World of Tanks

Posted: 12:44 19. Sep 2012
by Molly23
s novými pásy se někdy rychleji otáčí.

Re: World of Tanks

Posted: 08:15 20. Sep 2012
by Diemo
s novym delem i petkový stihace vyparis na jednu ranu :-)

a hlavne nemusis jezdit az za nepratelskou linii abys dostrelil :-D

Re: World of Tanks

Posted: 08:28 20. Sep 2012
by -RoF-
Jinak mlčení beru jako souhlas, takže vás budu očekávat dnes 20. září kolem 20:00 :wink:

A pokud bude zájem tak příští týden pondělí 24.září od 20:00 a čtvrtek 27. září od 20:00.

Viz ;) http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511

Popřípadě aktualizujte svou garáž tanků.

Re: World of Tanks

Posted: 10:31 20. Sep 2012
by kucik
Diemo wrote:s novym delem i petkový stihace vyparis na jednu ranu :-)

a hlavne nemusis jezdit az za nepratelskou linii abys dostrelil :-D
Jj, včera jsem si už užíval úspěšné vaporizování nepřátel :)

Re: World of Tanks

Posted: 11:01 20. Sep 2012
by Molly23
Večer bych měl já i Cviky1 dorazit, jen možná budeme mít nějaké spoždění...

Re: World of Tanks

Posted: 11:16 20. Sep 2012
by drake127
Já dnes nebudu, jdu do hospody.

Re: World of Tanks

Posted: 12:21 20. Sep 2012
by Diemo
budu taky:-) a poridil jsem amer. stredaka na sestky

Re: World of Tanks

Posted: 12:28 20. Sep 2012
by -RoF-
Fajn, šak uvidíme, kdyžtak dáme roty, popřípadě čety na počítání a nebo cvičné bitvy ;).
Zkusíme taktiku menší kamikadze, takže ne něco ve stylu "pojedeme středem", ale spíš víc obranou ;) a pokusit se ten útok zpomalit nebo zadržet. Což platí i pro scouty, vyjet a zase se vrátit a schovat.

Jinak WoT ví jak si zajistit hlasy, tak hlasujte a dostaneme odměnu :D :twisted:
http://worldoftanks.eu/news/3727-roll-o ... awards-cs/

Re: World of Tanks

Posted: 19:30 20. Sep 2012
by Fryn
Dneska se mnou spíš nepočítejte. Jinak parádní hra posledně. Bavil jsem se i u proher :) (a že jich bylo, když jsem odcházel byl stav 11 her a z toho dvě výhry - RoFe, nechceš se toho chytit a dělat pravidelnou statistiku do prvního příspěvku ? :) ).
Asi nejvíc mě ale dostával Drake a jeho komentování průběhu boje ("Pocem pocem tančíku" a "Bum!" mi v hlavě ještě po nějakou dobu zůstane).

Re: World of Tanks

Posted: 06:00 21. Sep 2012
by -RoF-
Statistiku? Toho jak se nám daří? :D A kdo se účastnil bojů a kdo ne? :P

No včera to vcelku šlo, bylo nás asi 7, takže jsme přibrali i další hráče. Hráli jsme jen mrnata a vyhráli jsme 2 bitvy a prohráli 5 bitev :). Prakticky jsme vyhráli bitvy, kde jsem s arty dal 5 killů :twisted:, ale ne tým šlapal vcelku dobře ;).

Re: World of Tanks

Posted: 06:56 21. Sep 2012
by Bahnak
Fryn wrote:Asi nejvíc mě ale dostával Drake a jeho komentování průběhu boje ("Pocem pocem tančíku" a "Bum!" mi v hlavě ještě po nějakou dobu zůstane).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Drake a jeho komentáře k tančíkům prostě vždy stojí za to. :oops: :P

Re: World of Tanks

Posted: 07:42 21. Sep 2012
by -RoF-
Jinak pokud bude zájem i o velké tanky tier 7-10, tak taky není problém.

Můžu udělat seznam a dali bychom třeba čety na počítání. To znamená, že třeba já s premiákem k sobě vezmu 2 hráče a někdo další taky a pak odstartujeme, kdy zahájíme bitvu a občas se může stát, že nás to hodí v četách do stejných bitev.

Pokud je zájem, tak pište své tanky. Bahnáka mám :)

Viz tady rozdělení na 1-6. tier a 7-10. tier http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511