Page 53 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:33 26. May 2009
by Enceladus
Chtěla jsem poděkovat za včerejší skvělý quest a hru, Miawill, Kartovi, Lionelovi a Helmovi z rodu Lovců a DM

. Doufám že Cink nedostal doma moc nacinkáno

a že Kart nemá otlačená ramena jak mu na nich společensky unavené Miawil s Nimue usnuly

.
Re: Poděkování
Posted: 11:36 26. May 2009
by marii
Ano pripojuji se s diky:)....Cinkuv navrat k mame me dojal i v realu:)...Dekuji vsem...
Ad Kart..myslim ze to prezil...mel na ramenou chranice...to spis Nim a Mia budou mit otlacene hlavy:DD ..doufam,ze je nebudou mit sisate:)))
Re: Poděkování
Posted: 11:46 26. May 2009
by Portis
Tak se k tomuhle taky pridavam
Vcera sem si uzil hru tak jako snad nikdy pred tim

.
Diky obom DM : Cairon a Lor za neustale spestrovani vcerejsiho odpoledne, dokonce sem se zucastnil az dvou Q plus nejaky ty mini zapletky. Fakt pecka!
A samozrejme dekuji vsem hracum: perfektnimu bardovi v podobe Viktoriuse (umelce, pevce a malire-jako z fantasy knizek, a tell ze ho vidim utikat za branou mne prijemne prekvapil

), vojakovi jenz meho Karta utvrdil v aroganci armady Helmovi, HLAVNE pak prekrasne damske spolecnosti Miawill a Nimue (jeho ramena a chranice to dustojne ustali

a vase sisate hlavinky mile rad osetri

) a nemene tak memu spolecnikovi Lienelovi (pise se Lienel, ne Lionel holky

)
Jen dodavam, ze Kart nepatri k zelezne pesti ale byla to zajimava dedukce
Vazne sem se vcera bavil, mockrat diky vsem!
Re: Poděkování
Posted: 12:27 26. May 2009
by Deevi1
Taky díky Isabel za pěkné herní zážitky
Včera sem se taky výborně bavil, děkuji DM Caironovi a Loreleiovi za spestření večerní hry.
Díky všem účastníkum cesty s Cinkem za zábavnou a přijemnou hru, dlouho sem si takhle nezahrál.
Dodávám, že Lienel taky nepatří do Železné Pěsti... a píše se LIENEL

Re: Poděkování
Posted: 14:40 26. May 2009
by Pajule
děkuju hrači od A

akolyta nebo tak nějak postava Pan a dál nevim

za pomoc All v tej nehjorší situaci , vážně jí to pomohlo..asi brzo bude labilní po straně psychicky

Re: Poděkování
Posted: 18:27 27. May 2009
by cmon
dík svenovi (hakímovi) za skvělou pohotovost při nebepečné sitauci
Re: Poděkování
Posted: 07:09 01. Jun 2009
by cmon
Děkuji DM a hráčům, kteří se zůčatnili včerejší dražby démonů. Bylo to fakt zajímavý...
Re: Poděkování
Posted: 07:56 01. Jun 2009
by Freddy
Také se připojuji k děkovačce za včerejší plejádu charakterů v pozdně noční Zoo
Díky Dm i kolegům ve družině , byla zábava .
Speciální dík Svenovi

Re: Poděkování
Posted: 11:32 01. Jun 2009
by Pajule
děkuju Caironovi za to , že si mi tak občas všimne

a vždycky v nečekanou chvilku

a pak někomu kdo dělal lokace v okolí Karathy.Je tam pěkně...až na ty litý prasata v jeskyni , kde je jich houf , raději sem rychle vypadla..vypadali enbezpečně

Re: Poděkování
Posted: 11:46 01. Jun 2009
by Sveneld
diky vsem co se podileli nejakou prací na vcerejsi aukci, jen skoda toho padu
Re: Poděkování
Posted: 00:46 02. Jun 2009
by Skipp
Diky DM Krata za kratky pocestny Q s pubertalnym drakom

Clovece takto vnoci ty vies teda prekvapit, moc mi to uz nepalilo ale nastastie to nebol velmi seriozny drak

Re: Poděkování
Posted: 00:59 02. Jun 2009
by Krata
Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce

Re: Poděkování
Posted: 01:25 02. Jun 2009
by Skipp
Krata wrote:Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce

Aha...hmm..Cairon vravis

Tak ahoj Cairon...rad ta spoznavam a dakujem

Re: Poděkování
Posted: 10:59 02. Jun 2009
by Sveneld
diky kratovi a mozna jeste nekomu jinemu (nevim jiste) za rvacku v knajpe, logicke textiky jsou kolikrat lepsi reseni jak samotny system - a jestli jsi tam byl sam tak sem cumel jak si to vsechno stihal

Re: Poděkování
Posted: 12:37 02. Jun 2009
by Krata
Dělal sem to sám

.. a taky jsem to nestíhal