Page 53 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:33 26. May 2009
by Enceladus
Chtěla jsem poděkovat za včerejší skvělý quest a hru, Miawill, Kartovi, Lionelovi a Helmovi z rodu Lovců a DM :-). Doufám že Cink nedostal doma moc nacinkáno :-) a že Kart nemá otlačená ramena jak mu na nich společensky unavené Miawil s Nimue usnuly :-).

Re: Poděkování

Posted: 11:36 26. May 2009
by marii
Ano pripojuji se s diky:)....Cinkuv navrat k mame me dojal i v realu:)...Dekuji vsem...
Ad Kart..myslim ze to prezil...mel na ramenou chranice...to spis Nim a Mia budou mit otlacene hlavy:DD ..doufam,ze je nebudou mit sisate:)))

Re: Poděkování

Posted: 11:46 26. May 2009
by Portis
Tak se k tomuhle taky pridavam :)

Vcera sem si uzil hru tak jako snad nikdy pred tim :).
Diky obom DM : Cairon a Lor za neustale spestrovani vcerejsiho odpoledne, dokonce sem se zucastnil az dvou Q plus nejaky ty mini zapletky. Fakt pecka!

A samozrejme dekuji vsem hracum: perfektnimu bardovi v podobe Viktoriuse (umelce, pevce a malire-jako z fantasy knizek, a tell ze ho vidim utikat za branou mne prijemne prekvapil :) ), vojakovi jenz meho Karta utvrdil v aroganci armady Helmovi, HLAVNE pak prekrasne damske spolecnosti Miawill a Nimue (jeho ramena a chranice to dustojne ustali ;) a vase sisate hlavinky mile rad osetri :) ) a nemene tak memu spolecnikovi Lienelovi (pise se Lienel, ne Lionel holky ;) )

Jen dodavam, ze Kart nepatri k zelezne pesti ale byla to zajimava dedukce :D

Vazne sem se vcera bavil, mockrat diky vsem!

Re: Poděkování

Posted: 12:27 26. May 2009
by Deevi1
Taky díky Isabel za pěkné herní zážitky :)

Včera sem se taky výborně bavil, děkuji DM Caironovi a Loreleiovi za spestření večerní hry.
Díky všem účastníkum cesty s Cinkem za zábavnou a přijemnou hru, dlouho sem si takhle nezahrál.

Dodávám, že Lienel taky nepatří do Železné Pěsti... a píše se LIENEL :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:40 26. May 2009
by Pajule
děkuju hrači od A :D akolyta nebo tak nějak postava Pan a dál nevim :mrgreen: za pomoc All v tej nehjorší situaci , vážně jí to pomohlo..asi brzo bude labilní po straně psychicky :|

Re: Poděkování

Posted: 18:27 27. May 2009
by cmon
dík svenovi (hakímovi) za skvělou pohotovost při nebepečné sitauci

Re: Poděkování

Posted: 07:09 01. Jun 2009
by cmon
Děkuji DM a hráčům, kteří se zůčatnili včerejší dražby démonů. Bylo to fakt zajímavý...

Re: Poděkování

Posted: 07:56 01. Jun 2009
by Freddy
Také se připojuji k děkovačce za včerejší plejádu charakterů v pozdně noční Zoo :D

Díky Dm i kolegům ve družině , byla zábava .

Speciální dík Svenovi :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:32 01. Jun 2009
by Pajule
děkuju Caironovi za to , že si mi tak občas všimne :twisted: a vždycky v nečekanou chvilku :D a pak někomu kdo dělal lokace v okolí Karathy.Je tam pěkně...až na ty litý prasata v jeskyni , kde je jich houf , raději sem rychle vypadla..vypadali enbezpečně :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:46 01. Jun 2009
by Sveneld
diky vsem co se podileli nejakou prací na vcerejsi aukci, jen skoda toho padu

Re: Poděkování

Posted: 00:46 02. Jun 2009
by Skipp
Diky DM Krata za kratky pocestny Q s pubertalnym drakom :) Clovece takto vnoci ty vies teda prekvapit, moc mi to uz nepalilo ale nastastie to nebol velmi seriozny drak :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:59 02. Jun 2009
by Krata
Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce :)

Re: Poděkování

Posted: 01:25 02. Jun 2009
by Skipp
Krata wrote:Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce :)
Aha...hmm..Cairon vravis :)
Tak ahoj Cairon...rad ta spoznavam a dakujem :?

Re: Poděkování

Posted: 10:59 02. Jun 2009
by Sveneld
diky kratovi a mozna jeste nekomu jinemu (nevim jiste) za rvacku v knajpe, logicke textiky jsou kolikrat lepsi reseni jak samotny system - a jestli jsi tam byl sam tak sem cumel jak si to vsechno stihal :)

Re: Poděkování

Posted: 12:37 02. Jun 2009
by Krata
Dělal sem to sám :) .. a taky jsem to nestíhal