Page 54 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:10 13. Mar 2010
by kucik
sandoftime wrote:ehm...sorry chtěl jsem napsat:
"chybí mi viditelnost craftových plášťů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný"
Stahni si aktualni cfg hak.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:56 13. Mar 2010
by černý vlk
tak říkal jsem si, že to tu psát nebudu, ale přeci jen, nemám rád nespravedlnost..proč schází ve velké paletě artefaktových zbraní bojové rukavice monka? Jsou považovány za zbraň a jako snad jediné nemají vlastní artefakt..přeci jen, rád bych měl s postavičkou stejnou šanci na užití mocného artefaktu, jako má zbytek postav...nechápu důvod proč nejsou v paletě artefaktů, ale po vysvětlení to třeba pochopím

díky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:12 13. Mar 2010
by sandoftime
kucik wrote:sandoftime wrote:ehm...sorry chtěl jsem napsat:
"chybí mi viditelnost craftových plášťů, vidí je maximálně majitel postavy na svém harakteru, nikdo jiný"
Stahni si aktualni cfg hak.
mám aktuální, á ty pláště vidím, ostatní je na mě nevidí
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:17 13. Mar 2010
by kucik
Tak at si ten aktualni stahnou oni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:25 13. Mar 2010
by kucik
černý vlk wrote: po vysvětlení to třeba pochopím

díky
Cele je to spiknuti pulciku! Vis jak jsem na to prisel? Nejsou totiz ani artefaktove chranice, helma, kosa... ale hlavne tam nejsou boty! Tudiz jsem dosel k zaveru, ze pulcici (kteri jak znamo nenosi boty) znicily vsechny artefakty, ktere povazovali za neuzitecne!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:29 13. Mar 2010
by Esuliams
Chybějí nám pravé trpasličí štíty. Bylo by možné nějaký vzhled trpasličího štítu přidat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:34 13. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:černý vlk wrote: po vysvětlení to třeba pochopím

díky
Cele je to spiknuti pulciku! Vis jak jsem na to prisel? Nejsou totiz ani artefaktove chranice, helma, kosa... ale hlavne tam nejsou boty! Tudiz jsem dosel k zaveru, ze pulcici (kteri jak znamo nenosi boty) znicily vsechny artefakty, ktere povazovali za neuzitecne!
vzhledem k tomu, že artefakty jsou jen zbraně...je jedna vyjímka a to ty rukavice...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:38 13. Mar 2010
by kucik
černý vlk wrote:
vzhledem k tomu, že artefakty jsou jen zbraně...je jedna vyjímka a to ty rukavice...
A ta zminovana kosa a dalsi zbrane, ktere se mi fakt nechce dohledavat. Na thalii je pres 60 druhu zbrani. Artefaktu neni ani polovina.
Proste neni v artefaktech vsecho. Svet neni spravedlivej.
EDIT DG: nikdo nesliboval,. že svět bude spravedlivej 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 05:34 14. Mar 2010
by Lynx23
Nj, ale zas snaha o vyváženost je velký plus, protože podporuje hratelnost a tím i zábavu. Jinak se taky může říct, že se všem monkům najednou přidá +50 AB a +50AC protože svět neni holt spravedlivej :/
Já vim, že se to snadno řekne a těžko udělá, ale bylo by dobré, kdyby si v artefaktech mohlo každé povolání najít to svoje pokud tomu teda tak není či co
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:00 14. Mar 2010
by černý vlk
Lynx23 wrote:Nj, ale zas snaha o vyváženost je velký plus, protože podporuje hratelnost a tím i zábavu. Jinak se taky může říct, že se všem monkům najednou přidá +50 AB a +50AC protože svět neni holt spravedlivej :/
Já vim, že se to snadno řekne a těžko udělá, ale bylo by dobré, kdyby si v artefaktech mohlo každé povolání najít to svoje pokud tomu teda tak není či co
no, myslím že další "jejich" argument bude (a podotýkám, že ne uplně od věci), že monk už jeden artefakt má

jen pro většinu monků bude pouze pro ozdobu

. V tuhle chvíli tu moji mnišku bláznivou aspoň baví sestavovat artefakty, je to vzrušující (aspoň do doby, než poprvé uvidí co ten nový "artefakt" umí

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:28 14. Mar 2010
by Sobik
Esuliams wrote:Chybějí nám pravé trpasličí štíty. Bylo by možné nějaký vzhled trpasličího štítu přidat?
Na vaultu jsem našel tohle:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=1364
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... ail&id=250
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:16 14. Mar 2010
by Daanri
Vyzori tych stitov k dispozicii su v module, len nie su asi dostupne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:49 14. Mar 2010
by DenGrasse
Lynx23 wrote:Nj, ale zas snaha o vyváženost je velký plus, protože podporuje hratelnost a tím i zábavu. Jinak se taky může říct, že se všem monkům najednou přidá +50 AB a +50AC protože svět neni holt spravedlivej :/
Mohlo... ale třeba se to nřekne.
Vyváženost a hratelnost má hodně složek a existence artefaktů je v tomto až někde hluboko vzadu. jiný věci to ovlivňujou daleko víc.
Krom toho, při síle monka je neexistence artefaktu pro něj spíše pro vyváženost plus...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:52 14. Mar 2010
by Czech_Luthor
Souhlas, 1v1 a dokonce 3v1 maj dost velkej problém monka oddělat a vy mu ještě chcete něco přidávat? No to se mi snad jenom zdá

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:00 14. Mar 2010
by sandoftime
mohu se optat v čem že je vlastně monk na thalii silný? v nemožnosti dosáhnout epic dodge,v nemožnosti sáhnout si na maximální počet utoků a nebo v tom, že je tu prostě pár ráčů co ho nedokážou zabít, ačkoliv monk bez multiclassu je hodně žalostná věc?

*reeejp*