Page 54 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:57 26. Jan 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 12:24 26. Jan 2010
by Jkerry
Už dlouho jsem se tak nenasmál :lol: Hodně dobrý

Re: Vtípky

Posted: 21:37 26. Jan 2010
by Modrovousice
Něco pro fandy LOTRu

EDIT: Pardon, nějak jsem to tam kopla dvakrát :( a nejde mi to jedno odendat...

Re: Vtípky

Posted: 21:46 26. Jan 2010
by Lord_Berserk
Bardove Ivory a Karathy . . . dete se zahrabat !!! :mrgreen:

Favorit #1

http://www.youtube.com/watch?v=T2s8JUDnrKQ

Re: Vtípky

Posted: 21:59 26. Jan 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 00:46 27. Jan 2010
by Jeanes
http://www.stream.cz/video/422872-nekec ... z-playboye

zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!

Re: Vtípky

Posted: 01:13 27. Jan 2010
by Necrooo
Jeanes wrote:http://www.stream.cz/video/422872-nekecej-108-co-znaji-kocicky-z-playboye

zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!
Vypreparovany :lol:

Re: Vtípky

Posted: 01:34 27. Jan 2010
by Radim
Jeanes wrote:http://www.stream.cz/video/422872-nekecej-108-co-znaji-kocicky-z-playboye

zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!
Včera sem na to čučel a nemám slov :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 08:49 27. Jan 2010
by Jkerry
Otevřené dopis sódruhům KSČM

Citlivější povahy neotvírat :)
Komouši všichni povinně shlídnout :!:

http://www.youtube.com/watch?v=z4y8iSP4 ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 16:42 27. Jan 2010
by -RoF-
Hehehehee tak já málem včera umřel u událostí regionů :D :D :D

Si to puste a je tam čas vlevo dole v rohu (čas reálný) asi 18:03:00 (asi tak 1cm od kraje v přehrávači)
Jak tamm á ta reportérka živý vstup a ptá se Josefa Kvasničky, jak se ten mráz projevuje :D :D Jako ten záběr je vše říkající, ten reportér fakt nemusel nic říkat :D

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... amtype=WM2

Re: Vtípky

Posted: 23:58 27. Jan 2010
by Rejty
...

Re: Vtípky

Posted: 15:05 29. Jan 2010
by Jkerry

Re: Vtípky

Posted: 14:54 30. Jan 2010
by Freddy
Mně dnes nejvíc pobavil / vyděsil pořad české televize http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... z-archivu/

Výborný dokument , pro mladší ročníky povinnost vidět.

Re: Vtípky

Posted: 21:37 31. Jan 2010
by Sobik
Image
:D

Re: Vtípky

Posted: 21:45 31. Jan 2010
by Sobik
Image
:D