Page 54 of 329
Re: Vtípky
Posted: 09:57 26. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:24 26. Jan 2010
by Jkerry
Už dlouho jsem se tak nenasmál

Hodně dobrý
Re: Vtípky
Posted: 21:37 26. Jan 2010
by Modrovousice
Něco pro fandy LOTRu
EDIT: Pardon, nějak jsem to tam kopla dvakrát

a nejde mi to jedno odendat...
Re: Vtípky
Posted: 21:46 26. Jan 2010
by Lord_Berserk
Bardove Ivory a Karathy . . . dete se zahrabat !!!
Favorit #1
http://www.youtube.com/watch?v=T2s8JUDnrKQ
Re: Vtípky
Posted: 21:59 26. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 00:46 27. Jan 2010
by Jeanes
http://www.stream.cz/video/422872-nekec ... z-playboye
zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!
Re: Vtípky
Posted: 01:13 27. Jan 2010
by Necrooo
Jeanes wrote:http://www.stream.cz/video/422872-nekecej-108-co-znaji-kocicky-z-playboye
zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!
Vypreparovany

Re: Vtípky
Posted: 01:34 27. Jan 2010
by Radim
Jeanes wrote:http://www.stream.cz/video/422872-nekecej-108-co-znaji-kocicky-z-playboye
zajimalo by mě jesi je to sehrany, nebo jesi jsou fakt vypreparovany, uf!
Včera sem na to čučel a nemám slov

Re: Vtípky
Posted: 08:49 27. Jan 2010
by Jkerry
Otevřené dopis sódruhům KSČM
Citlivější povahy neotvírat

Komouši všichni povinně shlídnout
http://www.youtube.com/watch?v=z4y8iSP4 ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 16:42 27. Jan 2010
by -RoF-
Hehehehee tak já málem včera umřel u událostí regionů
Si to puste a je tam čas vlevo dole v rohu (čas reálný) asi 18:03:00 (asi tak 1cm od kraje v přehrávači)
Jak tamm á ta reportérka živý vstup a ptá se Josefa Kvasničky, jak se ten mráz projevuje

Jako ten záběr je vše říkající, ten reportér fakt nemusel nic říkat
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... amtype=WM2
Re: Vtípky
Posted: 23:58 27. Jan 2010
by Rejty
...
Re: Vtípky
Posted: 15:05 29. Jan 2010
by Jkerry
Re: Vtípky
Posted: 14:54 30. Jan 2010
by Freddy
Mně dnes nejvíc pobavil / vyděsil pořad české televize
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... z-archivu/
Výborný dokument , pro mladší ročníky povinnost vidět.
Re: Vtípky
Posted: 21:37 31. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 21:45 31. Jan 2010
by Sobik