Page 54 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:22 01. Apr 2013
by Molly23
Mě pobavilo jak na kněze prej... nechceš se přidat?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:55 05. Apr 2013
by kucik
Valka Bohu
Necekal jsem od toho filmu zazraky, ale trailer vypadal docela lakave. Rikal jsem si, odpocinkovka, lacinej sex a nahota a pekna akce. Prd. Takhle mizerny porno uz jsem dlouho nevidel. Akceptuji basnickou licenci a chapu, ze tocit recky povesti tak, jak je zname by byla nuda, ale tohle?
Hned v prvni minute je zaber na Titany a prvni co me prekvapilo: Proc maj sakra v hube armovaci tyce? A oci jsem mel vyukuleny az do konce filmu. V nekterych recenzich se pise o vizualnich orgiich a propracovane vyprave, ale ja asi cumel na jinej film. Kulisy vypadaly jak kdyz si je ochotnici narychlo spichli pro jedno predstaveni, na jednu zahalenou zenskou postavu pripada deset nahejch chlapu a Bohove na Olypmu coby parta pubescentnich metrosexualu.
Pokud se chcete fakt zasmat, doporucuju.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:12 05. Apr 2013
by Aulus
Obrázky z toho filmu vypadají jak vystřižené z porna. Kéž by ale z straight-porna.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:19 05. Apr 2013
by Nalkanar
Zasmát? Já bych málem brečel, takové prznění řecké mytologie, překonalo to i Souboj Titánů.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:35 05. Apr 2013
by kucik
A jedna z hlasek, ktera me rozsekala: Bohove dlouho verili ve svou nesmrtelnost. Pak zjistili, ze se mohou navzajem zabijet.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:13 05. Apr 2013
by Krysak
Molly23 wrote:Mě pobavilo jak na kněze prej... nechceš se přidat?

Jestli mi něco na tom filmu vadí, tak právě tahle hláška. Vůbec mi tam nesedla. Jinak za mne 9/10.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:49 14. Apr 2013
by Molly23
Tak se ted chystám na zajímavý indický počin Singham! Přikládám trailer... bude to rozhodně akční!
http://www.youtube.com/watch?v=mp-XqCrCi6I
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:24 14. Apr 2013
by Barbar321
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:56 14. Apr 2013
by Molly23
Spíš takový indický Chuck Norris

. Četl jsem že je to super tak se fakt těším! Má to docela hezký soundtrack.
http://www.youtube.com/watch?v=BM0PnqV5-iM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:44 15. Apr 2013
by Molly23
Musím říct, že ten Singham je skutečně velmi povedený

. Je to správně indicky ujeté, ale Singham je prostě sympaták! Doporučuji.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:24 08. May 2013
by Molly23
Tenhle gif je prostě skvělej

magor Floki

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:05 09. May 2013
by J.F.Payne
Flokiho nesnáším. Vypadá jak zfetovanej metalista-bezdomovec. Nejlepší je Rollo.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:39 09. May 2013
by Absinthorix
http://youtu.be/sbbMHczsh-A?t=19s Jak jsem viděl ten jeho outfit, hned jsem si vzpomněl
Nicméně to auto dobře rozstřelil pistolí na závěr

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:45 27. Jun 2013
by Molly23
Jen taková zajímavost. V seriálu Vikings hraje i píštalkář kapely Cruachan, v druhé serii se k němu má připojit i kytarista

.
Ukázka co hrají:
http://www.youtube.com/watch?v=NBYwi_cGnGI

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:55 27. Jun 2013
by Molly23
A další zajímavost, kytarista a frontman kapely Anthrax Scott Ian si zahrál roličku ve Walking Dead.
Další z jeho plánů je prý svrhnout Joffreyho z trůnu!
