Page 54 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:24 20. May 2012
by G-ladiator
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:32 20. May 2012
by Amber
G-ladiator: +1 :!:


Mimochodem, konečně jsem si vzpomněla, koho mi připomíná jedna postava... jen kdyby ty vlasy neměla jak střižené podle kastrolu :wall:
Vilma...?
0563.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:34 20. May 2012
by Nalkanar
Fantaghiro? :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:37 20. May 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Fantaghiro? :mrgreen:
Jo, teda ale pamatuju si ten seriál jen velmi matně :mrgreen:
Možná je to akorát můj dojem, ale třeba v obličeji vidím celkem podobu :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:40 20. May 2012
by Molly23
Amber wrote:
Nalkanar wrote:Fantaghiro? :mrgreen:
Jo, teda ale pamatuju si ten seriál jen velmi matně :mrgreen:
Možná je to akorát můj dojem, ale třeba v obličeji vidím celkem podobu :)
Jop! Jen ten účes je na zabití :D Zkusím zas něco vyvořit s Vilmou
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:44 20. May 2012
by Amber
Molly23 wrote:Jop! Jen ten účes je na zabití :D Zkusím zas něco vyvořit s Vilmou
[image]
Ono je to dané dobou, kdy to bylo natočeno. :roll:
Tenhle jsem taky viděla, jen se mi nepozdávala Vilma v tak obřím brnění... :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:50 20. May 2012
by Molly23
Vil nosí z brnění něco takovéhleho
Image
A na hlavě toto
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:50 20. May 2012
by Prasokralik
nojo tenkrát ještě neletěly plátové bikiny

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:50 20. May 2012
by G-ladiator
Johann s nakouzleným Holy Avengerem (to, co bije jsou jeho spolubojovníci prosící o smilování, ne nepřátelé :D, to je ten démon vzadu)
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:57 20. May 2012
by Absinthorix
A tady jeden paladin (nebo asi obecně válečník) od Lilith
Image

Edit: Jó, Johann! To sedí! :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:18 21. May 2012
by zachy
Valkýra v mužském podání ne? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:33 21. May 2012
by Caehan
zachy wrote:Valkýra v mužském podání ne? :)
Nebo možná hořící husar. :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:38 21. May 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:
zachy wrote:Valkýra v mužském podání ne? :)
Nebo možná hořící husar. :)
Já bych řekl, že mu za prdelí vybuchla ohnivá koule. :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:37 21. May 2012
by G-ladiator
Vzhledem k tomu, že koni vychází plamen z nozder usuzuji, že to, co vidíme na obrázku, je pšouk právě toho koně.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:11 21. May 2012
by Absinthorix
Tady máte konečně Jarriho - portrét postavičky ke stažení dodělám brzy