Page 54 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:24 20. May 2012
by G-ladiator
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:32 20. May 2012
by Amber
G-ladiator: +1
Mimochodem, konečně jsem si vzpomněla, koho mi připomíná jedna postava... jen kdyby ty vlasy neměla jak střižené podle kastrolu

Vilma...?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:34 20. May 2012
by Nalkanar
Fantaghiro?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:37 20. May 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Fantaghiro?

Jo, teda ale pamatuju si ten seriál jen velmi matně
Možná je to akorát můj dojem, ale třeba v obličeji vidím celkem podobu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:40 20. May 2012
by Molly23
Amber wrote:Nalkanar wrote:Fantaghiro?

Jo, teda ale pamatuju si ten seriál jen velmi matně
Možná je to akorát můj dojem, ale třeba v obličeji vidím celkem podobu

Jop! Jen ten účes je na zabití

Zkusím zas něco vyvořit s Vilmou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:44 20. May 2012
by Amber
Molly23 wrote:Jop! Jen ten účes je na zabití

Zkusím zas něco vyvořit s Vilmou
[image]
Ono je to dané dobou, kdy to bylo natočeno.
Tenhle jsem taky viděla, jen se mi nepozdávala Vilma v tak obřím brnění...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:50 20. May 2012
by Molly23
Vil nosí z brnění něco takovéhleho

A na hlavě toto

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:50 20. May 2012
by Prasokralik
nojo tenkrát ještě neletěly plátové bikiny
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:50 20. May 2012
by G-ladiator
Johann s nakouzleným Holy Avengerem (to, co bije jsou jeho spolubojovníci prosící o smilování, ne nepřátelé

, to je ten démon vzadu)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:57 20. May 2012
by Absinthorix
A tady jeden paladin
(nebo asi obecně válečník) od Lilith
Edit: Jó, Johann! To sedí!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:18 21. May 2012
by zachy
Valkýra v mužském podání ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:33 21. May 2012
by Caehan
zachy wrote:Valkýra v mužském podání ne?

Nebo možná hořící husar.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:38 21. May 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:zachy wrote:Valkýra v mužském podání ne?

Nebo možná hořící husar.

Já bych řekl, že mu za prdelí vybuchla ohnivá koule.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:37 21. May 2012
by G-ladiator
Vzhledem k tomu, že koni vychází plamen z nozder usuzuji, že to, co vidíme na obrázku, je pšouk právě toho koně.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:11 21. May 2012
by Absinthorix
Tady máte konečně Jarriho - portrét postavičky ke stažení dodělám brzy