Page 54 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:30 08. Apr 2015
by NesQe
Dragon Nest ... hra dost "pay to win", ale ten system boje je supr.
http://www.dragonnest.eu/en/Member/New- ... 1qe+vWsA==
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:20 15. Jun 2015
by J.F.Payne
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:46 03. Oct 2015
by Puxina
Tak jsem si koupil D3 a vcelku sranda

, takové vzpomínání jak jsem dřív hrával Sacred

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:14 03. Oct 2015
by rosnicka
Puxina wrote:Tak jsem si koupil D3 a vcelku sranda

, takové vzpomínání jak jsem dřív hrával Sacred

Sacred byla fajn hra a mám pocit že kdysi se dala hrát na nějakám servru jako NWN
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:37 03. Oct 2015
by sandoftime
D3 není špatné když máš i datadisk. Teď nedávno vydali nový patch.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:47 03. Oct 2015
by Puxina
Jo Sacred jsme hrávali s kámoškou jako kooperaci a sbírali různé setové vybavení a tak

.
Datadisk na Diablo nemám, ikdyž mě tam lákala ta hra za paladinku.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:55 03. Oct 2015
by J.F.Payne
Hrajete někdo Darkest Dungeon?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:20 03. Oct 2015
by sandoftime
Mám to ve wishlistu pro zatím, v pořadí.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:24 03. Oct 2015
by J.F.Payne
Je to fakt super. Žádná jiná hra mi tak nedokáže hnout žlučí

))
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:42 03. Oct 2015
by sandoftime
To nezní moc lákavě teda
Já teď vyjma wildstaru a GW2 ujíždím na
http://www.kongregate.com/games/Tukkun/ ... e-the-game
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:02 03. Oct 2015
by J.F.Payne
No ono je to fakt napínavý, protože se to nedá nijak ukládat, takže cokoliv uděláš, je konečný a permanentní. Hrdinové tam umíraj... když máš smůlu, tak máš smůlu... je to o nervy

)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:13 03. Oct 2015
by Barbar321
Uvažoval jsem o tom, když jsem si přečetl recenzi. Zatím ale ještě vede NT

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:49 04. Oct 2015
by G-ladiator
Zatím jsem to nehrál, čekám na full release, ale myslím, že by se ti Payne mohla líbit hra
Battle Brothers
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:26 05. Oct 2015
by venomeq
Sword Coast Legends vypadá hodně zajímavě.
Takové Baldurs Gate s Dm toolem.
Jinak momentálně ujíždím na přeskáčku Shadowrun a Baldurs Gate enhanced edition.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:57 05. Oct 2015
by G-ladiator
S BGEE čekám, až vyjde a opatchuje + omoduje Siege of Dragonspear
SCL už vyšlo? A odhalily nějak plán přidávat nové rasy a povolání? Poslední zprávy, co jsem viděl byly, že tam budou snad jen tři? rasy a čtyři? povolání?