Page 54 of 67
Re: League of Legends
Posted: 00:23 23. Apr 2014
by sandoftime
samozřejmě, roukina na mě chrlí video s "pětizářezem" od rána
Re: League of Legends
Posted: 00:27 23. Apr 2014
by sandoftime
vítejte ve vyvolávačově žlebu...
30 sekund do zrození poskoků
zrodili se poskoci

Re: League of Legends
Posted: 00:35 23. Apr 2014
by Mourisson1

jn
Re: League of Legends
Posted: 02:47 09. May 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 10:15 09. May 2014
by Puxina
sandoftime wrote:
To je jak tvoje kamikadze hra občas

Re: League of Legends
Posted: 13:45 12. May 2014
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 13:52 12. May 2014
by Mourisson1
Až na ten dabing champů a jména itemů to ujde

Re: League of Legends
Posted: 13:56 12. May 2014
by Puxina
Mourisson1 wrote:Až na ten dabing champů a jména itemů to ujde

Itemy mi nevadí, v těch se orientuju podle obrázků.
Ale dabing hrdinů je vesměs dobrý. Taková Lulu a nebo Jinx, to je pak hra víc zábavnější.
Pravda třeba Trundle mohl být líp namluvený.
Re: League of Legends
Posted: 13:57 12. May 2014
by Mourisson1
přijde mi že eng hlasy k těm champům líp seděj. A u itemů mi vadí že to překládal asi někdo kdo neumí anglicky

Re: League of Legends
Posted: 14:06 12. May 2014
by Molly23
Oni to podle mě dělaj ty překlady tak, že to celé hodí do překladače a pak to postupně projížděj a upravují to, co bije do očí atd. Prostě se s tím nemažou. Mám takovou zkušenost i ve Warthunderu, kdy jsme zjistili, že jsme klan velitelů (Commander), důstojníků (Officer) a soukromníků (Private).

Re: League of Legends
Posted: 14:07 12. May 2014
by Puxina
To je už věc názoru a pokud se nemýlím, tak se jedná o beta verzi, takže se ty překlady jistě budou dolaďovat. Takže šance pro tebe, poslat jim správný překlad předmětů

.
Re: League of Legends
Posted: 14:09 12. May 2014
by Mourisson1
Bváh, to tak, ještě těm blbcům pomáhat.

Re: League of Legends
Posted: 15:59 12. May 2014
by Czepulda
Uf, tak mám za sebou první rodinnou hádku se svou drahou polovičkou kvůli hře:
https://www.youtube.com/watch?v=hTA57rC ... e=youtu.be
Přítule hraje za ryzeho, já za krysu....
A víte co? Stálo to za to, nedostat večeři

Re: League of Legends
Posted: 16:05 12. May 2014
by Puxina
Czepulda wrote:.....
Povedené.
Re: League of Legends
Posted: 16:43 12. May 2014
by Mourisson1
Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili....
