Page 54 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:16 25. Mar 2012
by G-ladiator
Já se tam zašel asi před rokem podívat a vůbec se mi to nelíbilo.
Ale fakt je, že na velké koňské show jsem nebyl. Viděl jsem jen pár jejich "soubojů"... jako chápu, že se u toho ti šermíři nesmí zabít, ale když se pohybují tak, že bullet-time v Matrixu vypadá rychle, tak mě to příliš nebere.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:22 25. Mar 2012
by Braenn
Ne :D Ne, ne a ne, je to šílená směs efektů, která se nevím proč maskuje za historii - tu to tak maximálně znásiňuje. A co tam všechno nevydávají za odborný výklad... Koňská show je hezká, a k tomu jízdy na hummrech - ale to je vše.

Spíš se zeptám - jaro je tu, venku se dá spát, co podniknout nějaký puťák o velikonocích?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:54 25. Mar 2012
by kokosak
Ženská! Ty seš nevybouřená? Po tý akci, co ste měli? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:35 26. Mar 2012
by Braenn
kokosak wrote:Ženská! Ty seš nevybouřená? Po tý akci, co ste měli? :D
Naopak, já jsem navnaděná!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:39 26. Mar 2012
by J.F.Payne
Taky jsem radši pro puťák, než pro Hummer.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:43 26. Mar 2012
by mandos
Já bych se rozhodně přidal na puťák jestli mě nakonec nedovlečou na nějakou tu larpovou akci co je snad taky o velikonocích nebo jak.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:45 26. Mar 2012
by kokosak
Přejmenujmež puťák na procházku ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:22 26. Mar 2012
by Braenn
kokosak wrote:Přejmenujmež puťák na procházku ;)
Procházku klidně střihnem někdy přes týden nebo o víkendu, ale tři dny volna si žádají gemmu, spacák a pěknou trasu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:40 26. Mar 2012
by Braenn
Edit - pro zájemce puťáku - jak moc jste zvyklí chodit, a jak moc máte problém v tomto počasí spát pod širákem?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:56 26. Mar 2012
by kucik
Ja bych i nekam vyrazil. Akorat nevim co moje draha chroma polovicka.

Osobne bych nedaval vic jak 20km na den (pokud pujdem se vsim). Pak uz by me bolely nozicky :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:08 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:Ja bych i nekam vyrazil. Akorat nevim co moje draha chroma polovicka.

Osobne bych nedaval vic jak 20km na den (pokud pujdem se vsim). Pak uz by me bolely nozicky :)
To je přijatelné maximum. Napadá mě křivoklátsko nebo kokořínsko, obojí je příjemné, v obojím je trošilinku problém s rozděláváním ohně, ale dá sa.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:13 26. Mar 2012
by J.F.Payne
A co Bezděz? Já ho chtěl vždycky vidět. A dal bych tak 15 kiláků denně, nepřepínal bych svaly, ať stihnem i popít.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:26 26. Mar 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:A co Bezděz? Já ho chtěl vždycky vidět. A dal bych tak 15 kiláků denně, nepřepínal bych svaly, ať stihnem i popít.
Bezděz má jedinou nevýhodu - je na obrovský kopci, a kolem něj široko daleko holé roviny a pole, kde není vůbec, ale vůbec nic. To už spíš ten Kokořín, lze to vzít i přes Housku. Loni jsme tím uzavírali sezónu, dá se tam jít více méně na blind, skrze skalní městečka, lesy, kopce - velice pestrá a zajímavá krajina. Nicméně by se to dalo spojit i s tím Bezdězem, je kousek od tam.
A vlakem to na hromadku nevyjde moc draho.

Zatím bychom tedy byli čtyři, potažmo pět? Kucik, Jon, Mandos, Bahňák a já?

A jak by vám to vyhovovalo časově? Pátek odpo jet, přespat popít, vstát a jít až do neděle, s tím že si pondělí necháme volné - nebo jet v so ráno, a až do pondělí?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:39 26. Mar 2012
by kucik
U me je to dost nejiste. Sice bych strasne rad nekam vyrazil, ale nevim, jestli nebudu muset o velikonocich makat. :|

Na kokorinsku bych snad mohl ukecat taboriste na jednu noc na Helfenburgu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:45 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:U me je to dost nejiste. Sice bych strasne rad nekam vyrazil, ale nevim, jestli nebudu muset o velikonocich makat. :|

Na kokorinsku bych snad mohl ukecat taboriste na jednu noc na Helfenburgu.
Tak dej vědět, až budeš vědět.