Page 54 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:16 25. Mar 2012
by G-ladiator
Já se tam zašel asi před rokem podívat a vůbec se mi to nelíbilo.
Ale fakt je, že na velké koňské show jsem nebyl. Viděl jsem jen pár jejich "soubojů"... jako chápu, že se u toho ti šermíři nesmí zabít, ale když se pohybují tak, že bullet-time v Matrixu vypadá rychle, tak mě to příliš nebere.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:22 25. Mar 2012
by Braenn
Ne

Ne, ne a ne, je to šílená směs efektů, která se nevím proč maskuje za historii - tu to tak maximálně znásiňuje. A co tam všechno nevydávají za odborný výklad... Koňská show je hezká, a k tomu jízdy na hummrech - ale to je vše.
Spíš se zeptám - jaro je tu, venku se dá spát, co podniknout nějaký puťák o velikonocích?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:54 25. Mar 2012
by kokosak
Ženská! Ty seš nevybouřená? Po tý akci, co ste měli?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:35 26. Mar 2012
by Braenn
kokosak wrote:Ženská! Ty seš nevybouřená? Po tý akci, co ste měli?

Naopak, já jsem navnaděná!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:39 26. Mar 2012
by J.F.Payne
Taky jsem radši pro puťák, než pro Hummer.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:43 26. Mar 2012
by mandos
Já bych se rozhodně přidal na puťák jestli mě nakonec nedovlečou na nějakou tu larpovou akci co je snad taky o velikonocích nebo jak.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:45 26. Mar 2012
by kokosak
Přejmenujmež puťák na procházku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:22 26. Mar 2012
by Braenn
kokosak wrote:Přejmenujmež puťák na procházku

Procházku klidně střihnem někdy přes týden nebo o víkendu, ale tři dny volna si žádají gemmu, spacák a pěknou trasu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:40 26. Mar 2012
by Braenn
Edit - pro zájemce puťáku - jak moc jste zvyklí chodit, a jak moc máte problém v tomto počasí spát pod širákem?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:56 26. Mar 2012
by kucik
Ja bych i nekam vyrazil. Akorat nevim co moje draha chroma polovicka.
Osobne bych nedaval vic jak 20km na den (pokud pujdem se vsim). Pak uz by me bolely nozicky

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:08 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:Ja bych i nekam vyrazil. Akorat nevim co moje draha chroma polovicka.
Osobne bych nedaval vic jak 20km na den (pokud pujdem se vsim). Pak uz by me bolely nozicky

To je přijatelné maximum. Napadá mě křivoklátsko nebo kokořínsko, obojí je příjemné, v obojím je trošilinku problém s rozděláváním ohně, ale dá sa.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:13 26. Mar 2012
by J.F.Payne
A co Bezděz? Já ho chtěl vždycky vidět. A dal bych tak 15 kiláků denně, nepřepínal bych svaly, ať stihnem i popít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:26 26. Mar 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:A co Bezděz? Já ho chtěl vždycky vidět. A dal bych tak 15 kiláků denně, nepřepínal bych svaly, ať stihnem i popít.
Bezděz má jedinou nevýhodu - je na obrovský kopci, a kolem něj široko daleko holé roviny a pole, kde není vůbec, ale vůbec nic. To už spíš ten Kokořín, lze to vzít i přes Housku. Loni jsme tím uzavírali sezónu, dá se tam jít více méně na blind, skrze skalní městečka, lesy, kopce - velice pestrá a zajímavá krajina. Nicméně by se to dalo spojit i s tím Bezdězem, je kousek od tam.
A vlakem to na hromadku nevyjde moc draho.
Zatím bychom tedy byli čtyři, potažmo pět? Kucik, Jon, Mandos, Bahňák a já?
A jak by vám to vyhovovalo časově? Pátek odpo jet, přespat popít, vstát a jít až do neděle, s tím že si pondělí necháme volné - nebo jet v so ráno, a až do pondělí?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:39 26. Mar 2012
by kucik
U me je to dost nejiste. Sice bych strasne rad nekam vyrazil, ale nevim, jestli nebudu muset o velikonocich makat.
Na kokorinsku bych snad mohl ukecat taboriste na jednu noc na Helfenburgu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:45 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:U me je to dost nejiste. Sice bych strasne rad nekam vyrazil, ale nevim, jestli nebudu muset o velikonocich makat.
Na kokorinsku bych snad mohl ukecat taboriste na jednu noc na Helfenburgu.
Tak dej vědět, až budeš vědět.