Page 54 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 09:27 21. Sep 2012
by Braenn
Do velkých tier bych šla hned!
Re: World of Tanks
Posted: 10:05 21. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Do velkých tier bych šla hned!
Není problém, se domluvíme

.
Doplnil jsem i Diema a Missaka teda jen to, co si pamatuju
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511
Re: World of Tanks
Posted: 11:52 21. Sep 2012
by Molly23
Takže já!!!
Pz 35(t) 2. tier lehký tank
Renault UE 57 3. tier stíhač
Lorraine 39 L AM 3. samohybka
Pz III 4. tier střední tank
Hummel 5. tier samohybka
T-34/85 6. tier střední tank
KV-1S 6. tier těžký tank
SU-100 6. tier stíhač
Königstiger 8. tier těžký tank
Typ 59 8. tier střední tank
Tot k mé garáži.
Re: World of Tanks
Posted: 11:56 21. Sep 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Takže já!!!
Pz 35(t) 2. tier lehký tank
Renault UE 57 3. tier stíhač
Lorraine 39 L AM 3. samohybka
Pz III 4. tier střední tank
Hummel 5. tier samohybka
T-34/85 6. tier střední tank
KV-1S 6. tier těžký tank
SU-100 6. tier stíhač
Königstiger 8. tier těžký tank
Typ 59 8. tier střední tank
Tot k mé garáži.
Ok, ale hummela jsem zařadil mezi 7-10, páč hummel se už hodí mezi vyšší tiery.

Re: World of Tanks
Posted: 15:39 21. Sep 2012
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 08:50 22. Sep 2012
by Bahnak
Jinak převod peněz z účtu na účet proběhl bez problémů.
Opravdu stačilo vyplnit pouze :

číslo účtu + kód banky

částku

kód do zprávy pro příjemce
nic víc a funguje
Re: World of Tanks
Posted: 10:58 23. Sep 2012
by -RoF-
Tak já si k sobě do seznamu přidal ještě objekt 268

, to je obratná mrcha a nabíjí za 14,34 uff

Re: World of Tanks
Posted: 12:22 23. Sep 2012
by Theogil I
Tak sepíšu svou Panzer Division:
Leichttraktor (1)
VK 1602 Leopard (4) - lehký tank a šmejd co mi usiluje o mozkovou či srdeční mrtvici
PzKpfw III (4) - střední tank a můj favorit do bažantů, fakt je dobrej
VK 3607 (H) (6) - střední tank a nemastná, neslaná průměrnost do záklaďáků
Marder II (3) - slušný protitank do bažantů, ale na PzKpfw III nemá
StuG III (5) - spičkový protitank - snajpr, nehodí se příliš do rot (do záklaďáků může až 6

a tohle je jen 5 no)
Sturmpanzer II (3) - artilerie a druhá popelnice co mi usiluje o zdraví, brzy skončí tam kam patří, na šroťáku a v propadlišti dějin
JagdPz IV (6) - protitank, se kterým hodlám nahradit StuG III, snad bude dobrý a budu s ním popřípadě jezdit záklaďáky (chybí mi kredity na jeho koupení, tenhle mazel stojí 910.000 kr. se základní posádkou)
Re: World of Tanks
Posted: 17:07 23. Sep 2012
by Braenn
Co značí nálepka smajlíka nebo lebečky na pancíři pásu tanků? WBčko? Testera?
Re: World of Tanks
Posted: 17:09 23. Sep 2012
by Bahnak
Re: World of Tanks
Posted: 17:34 23. Sep 2012
by Bruciacullo
Pěkné, konečně zmizí z té hry to, co mě na ní nejvíc sralo. Hned to bude o něčem jiném a nebude to působit tak nedodělaně a trapně...

Re: World of Tanks
Posted: 17:36 23. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Co značí nálepka smajlíka nebo lebečky na pancíři pásu tanků? WBčko? Testera?
Nejsou to ty malé znaky vepředu na tanku? To by měly být asi znaky klanů.
Jo šak to bude patch 8.0, který se ted testuje

Tak uvidíme, i graficky budou celkově tanky asi vypadat líp

. Tipuju, že to dají tak v říjnu.
Re: World of Tanks
Posted: 17:52 23. Sep 2012
by Shaman88
Až v nějakém patchi umožní tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=xjGIg7Fs7wY
Tak to začnu taky hrát.
Re: World of Tanks
Posted: 19:53 23. Sep 2012
by -RoF-
Jestli je celý film ujetý jak tahle ukázka, tak na to se musím podívat
Theogil I wrote:Tak sepíšu svou Panzer Division:
Leichttraktor (1)
VK 1602 Leopard (4) - lehký tank a šmejd co mi usiluje o mozkovou či srdeční mrtvici
PzKpfw III (4) - střední tank a můj favorit do bažantů, fakt je dobrej
VK 3607 (H) (6) - střední tank a nemastná, neslaná průměrnost do záklaďáků
Marder II (3) - slušný protitank do bažantů, ale na PzKpfw III nemá
StuG III (5) - spičkový protitank - snajpr, nehodí se příliš do rot (do záklaďáků může až 6

a tohle je jen 5 no)
Sturmpanzer II (3) - artilerie a druhá popelnice co mi usiluje o zdraví, brzy skončí tam kam patří, na šroťáku a v propadlišti dějin
JagdPz IV (6) - protitank, se kterým hodlám nahradit StuG III, snad bude dobrý a budu s ním popřípadě jezdit záklaďáky (chybí mi kredity na jeho koupení, tenhle mazel stojí 910.000 kr. se základní posádkou)
Ok doplnil jsem to tam, vše kromě artyny, kterou jak naznačuješ, stejně prodáš

.
Jinak Jagdpz IV dle mě to není špatný stíhač, aspon já s ním neměl moc problémy, ale četl a slyšel jsem hodně názorů, že je to nejhorší stíhač 6.tier

. Tak zkusíš a uvidíš, on má zase vcelku rychlý pohyb a rychlou střelbu, ale ta penetrace je žalostná.
Re: World of Tanks
Posted: 20:59 23. Sep 2012
by Bruciacullo
-RoF- wrote:
Jestli je celý film ujetý jak tahle ukázka, tak na to se musím podívat
tys to neviděl?!!! to je zásadní chyba!!! doplnit vzdělání šup!