Page 54 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 09:27 21. Sep 2012
by Braenn
Do velkých tier bych šla hned!

Re: World of Tanks

Posted: 10:05 21. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Do velkých tier bych šla hned!
Není problém, se domluvíme ;).

Doplnil jsem i Diema a Missaka teda jen to, co si pamatuju ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511

Re: World of Tanks

Posted: 11:52 21. Sep 2012
by Molly23
Takže já!!!

Pz 35(t) 2. tier lehký tank
Renault UE 57 3. tier stíhač
Lorraine 39 L AM 3. samohybka
Pz III 4. tier střední tank
Hummel 5. tier samohybka
T-34/85 6. tier střední tank
KV-1S 6. tier těžký tank
SU-100 6. tier stíhač
Königstiger 8. tier těžký tank
Typ 59 8. tier střední tank

Tot k mé garáži.

Re: World of Tanks

Posted: 11:56 21. Sep 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Takže já!!!

Pz 35(t) 2. tier lehký tank
Renault UE 57 3. tier stíhač
Lorraine 39 L AM 3. samohybka
Pz III 4. tier střední tank
Hummel 5. tier samohybka
T-34/85 6. tier střední tank
KV-1S 6. tier těžký tank
SU-100 6. tier stíhač
Königstiger 8. tier těžký tank
Typ 59 8. tier střední tank

Tot k mé garáži.
Ok, ale hummela jsem zařadil mezi 7-10, páč hummel se už hodí mezi vyšší tiery. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 15:39 21. Sep 2012
by Molly23
Image

Re: World of Tanks

Posted: 08:50 22. Sep 2012
by Bahnak
Jinak převod peněz z účtu na účet proběhl bez problémů.
Opravdu stačilo vyplnit pouze :
:arrow: číslo účtu + kód banky
:arrow: částku
:arrow: kód do zprávy pro příjemce

nic víc a funguje

Re: World of Tanks

Posted: 10:58 23. Sep 2012
by -RoF-
Tak já si k sobě do seznamu přidal ještě objekt 268 :roll: , to je obratná mrcha a nabíjí za 14,34 uff :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 12:22 23. Sep 2012
by Theogil I
Tak sepíšu svou Panzer Division:

Leichttraktor (1)
VK 1602 Leopard (4) - lehký tank a šmejd co mi usiluje o mozkovou či srdeční mrtvici :evil:
PzKpfw III (4) - střední tank a můj favorit do bažantů, fakt je dobrej
VK 3607 (H) (6) - střední tank a nemastná, neslaná průměrnost do záklaďáků
Marder II (3) - slušný protitank do bažantů, ale na PzKpfw III nemá
StuG III (5) - spičkový protitank - snajpr, nehodí se příliš do rot (do záklaďáků může až 6 :( a tohle je jen 5 no)
Sturmpanzer II (3) - artilerie a druhá popelnice co mi usiluje o zdraví, brzy skončí tam kam patří, na šroťáku a v propadlišti dějin :evil:
JagdPz IV (6) - protitank, se kterým hodlám nahradit StuG III, snad bude dobrý a budu s ním popřípadě jezdit záklaďáky (chybí mi kredity na jeho koupení, tenhle mazel stojí 910.000 kr. se základní posádkou)

Re: World of Tanks

Posted: 17:07 23. Sep 2012
by Braenn
Co značí nálepka smajlíka nebo lebečky na pancíři pásu tanků? WBčko? Testera?

Re: World of Tanks

Posted: 17:09 23. Sep 2012
by Bahnak
Nová fyzika!
http://wotportal.cz/world-of-tanks-nova ... #more-2919
Budeme prý skákat z útesů na cizí tanky :-D

Re: World of Tanks

Posted: 17:34 23. Sep 2012
by Bruciacullo
Pěkné, konečně zmizí z té hry to, co mě na ní nejvíc sralo. Hned to bude o něčem jiném a nebude to působit tak nedodělaně a trapně... :mus_13:

Re: World of Tanks

Posted: 17:36 23. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Co značí nálepka smajlíka nebo lebečky na pancíři pásu tanků? WBčko? Testera?
Nejsou to ty malé znaky vepředu na tanku? To by měly být asi znaky klanů.
Bahnak wrote:Nová fyzika!
http://wotportal.cz/world-of-tanks-nova ... #more-2919
Budeme prý skákat z útesů na cizí tanky :-D
Jo šak to bude patch 8.0, který se ted testuje ;) Tak uvidíme, i graficky budou celkově tanky asi vypadat líp ;). Tipuju, že to dají tak v říjnu.

Re: World of Tanks

Posted: 17:52 23. Sep 2012
by Shaman88
Až v nějakém patchi umožní tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=xjGIg7Fs7wY

Tak to začnu taky hrát.

Re: World of Tanks

Posted: 19:53 23. Sep 2012
by -RoF-
Shaman88 wrote:Až v nějakém patchi umožní tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=xjGIg7Fs7wY

Tak to začnu taky hrát.
Jestli je celý film ujetý jak tahle ukázka, tak na to se musím podívat :D :twisted:
Theogil I wrote:Tak sepíšu svou Panzer Division:

Leichttraktor (1)
VK 1602 Leopard (4) - lehký tank a šmejd co mi usiluje o mozkovou či srdeční mrtvici :evil:
PzKpfw III (4) - střední tank a můj favorit do bažantů, fakt je dobrej
VK 3607 (H) (6) - střední tank a nemastná, neslaná průměrnost do záklaďáků
Marder II (3) - slušný protitank do bažantů, ale na PzKpfw III nemá
StuG III (5) - spičkový protitank - snajpr, nehodí se příliš do rot (do záklaďáků může až 6 :( a tohle je jen 5 no)
Sturmpanzer II (3) - artilerie a druhá popelnice co mi usiluje o zdraví, brzy skončí tam kam patří, na šroťáku a v propadlišti dějin :evil:
JagdPz IV (6) - protitank, se kterým hodlám nahradit StuG III, snad bude dobrý a budu s ním popřípadě jezdit záklaďáky (chybí mi kredity na jeho koupení, tenhle mazel stojí 910.000 kr. se základní posádkou)
Ok doplnil jsem to tam, vše kromě artyny, kterou jak naznačuješ, stejně prodáš ;).

Jinak Jagdpz IV dle mě to není špatný stíhač, aspon já s ním neměl moc problémy, ale četl a slyšel jsem hodně názorů, že je to nejhorší stíhač 6.tier :twisted:. Tak zkusíš a uvidíš, on má zase vcelku rychlý pohyb a rychlou střelbu, ale ta penetrace je žalostná.

Re: World of Tanks

Posted: 20:59 23. Sep 2012
by Bruciacullo
-RoF- wrote:
Shaman88 wrote:Až v nějakém patchi umožní tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=xjGIg7Fs7wY

Tak to začnu taky hrát.
Jestli je celý film ujetý jak tahle ukázka, tak na to se musím podívat :D :twisted:
tys to neviděl?!!! to je zásadní chyba!!! doplnit vzdělání šup!