Page 54 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:41 02. Jun 2009
by Tretas
Jo taky děkuji. No příště na rvačku si vem společníka. :-D

Re: Poděkování

Posted: 19:32 02. Jun 2009
by cmon
Připojuju se taky s díkem a nesmíš říkat žes to nezvládal :wink:...vypadalo to, že stíháš

Re: Poděkování

Posted: 21:13 02. Jun 2009
by Czech_Luthor
Já chci hrooooooozně moc poděkovat všem učastněním na svatbě Kory a Falliona.
Naprostá bomba, opravdu, DMs naprosto skvělé, nádherné prostřední, naprosto užasné hlášky jednotlivých postav jak PC tak NPC, no prostě úžasná zábava... Děkuju hrozně moc, krásný hraní, naprosto krásný :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:05 02. Jun 2009
by Tretas
Připojuji se! Opravdu jste se všichni vyznamenali! Bylo to super!
Fotky odešlu až později spíš až zítra k večeru nebo až ráno ve ČT.

Re: Poděkování

Posted: 23:34 02. Jun 2009
by Radim
Pridávám své pochvaly bylo to úžasné.Škoda jen že nevydrželo víc hráčů do konce,ale přesto nezapomenutelný zážitek.Díky všem zůčastněným i DM :mrgreen: :mrgreen:

Carcaroth Benseph
mág Azurové věže

Re: Poděkování

Posted: 23:48 02. Jun 2009
by jachyra
Chcem pridať obrovské poďakovanie DM Marvinovi, Kratovi, Neithanovi a Žoržovi ..
bolo to prosto úžasné, nikdy som za tie mesiace na Thalii niečo tak super nezažila ;) kulisy, NPC, dej a hlávne tie hlášky boli niečo naprosto úžasné :mrgreen: skláňam sa pred vaším umením, takéto niečo som fakt nečakala

PS: Aby nedošlo k omylu - Kora nevítala Falla v Dúbkove s mečom v ruke ;D ale dostala od Terky ako svadobný darček dvoch snehuliačikov, ktorí sa na slnku rýchlo topili, preto k nim priložila tieňovú čepeľ, ktorá vyžaruje chlad :mrgreen: aby si náhodou nik nemyslel, že chcela niekoho zabiť, to nie, to až potom ;D
PPS: asik bude Kora ešte hodnú chvíľu napálená na vojakov a hlavne maršála ;D

Re: Poděkování

Posted: 15:50 03. Jun 2009
by ATom
Chválím všechny DM a hráče při včerejším obřadu Paní Kory a Pána Falliona. Moc mě to bavilo. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:26 03. Jun 2009
by Dilvish
Já bych rád poděkoval Isabell a její hráčce za oživení hry, jelikož jsem si dnes po dlouhé době na Thalii dobře zahrál.

Re: Poděkování

Posted: 00:21 04. Jun 2009
by zachy
Děkuji DM Caironovi za skvelej vecer :) paradni pokec s drakem. Pak ta zapletka s podtemnem.. to dekuji hracum. proste kvalitni Questik. (ten konec (00:00) byl sice trosku uspavaci ale taky dobry)

Re: Poděkování

Posted: 02:29 04. Jun 2009
by G14
taky diky par hracum...

Miky, Polynikess, Vejk, Pajky, Portis, Deevi, Dilvish, Salyr, Pawkin, Infra, Jeanes a taky hracum co jen tak potkam a zahrajou paradni rp :wink:

a taky hracovi Zachy za dnesni "setkani" :twisted:

a diky postave Patrik za psi bitku :mrgreen:
btw//toho tvyho 5 minut novyho psa mi bylo lito :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 06:31 04. Jun 2009
by Pajule
fuuuuuujas růžová :mrgreen: taky díky G14 ona teda my víme :twisted:


a Dm Caironovi za ten včerejší Q.Byl supr a křídy v krabičce mě teda opravdu nenapadly :lol: i když někde sem to už slyšela , jen vědět kde...
v rámci Q diky ještě Nimue,Miawill,Grombovi,Helmovi fakt díky skvěléto bylo :mrgreen:


a pak děkuji sice už né s takovim nadšením Berserkovi a dvoum črným tlamičkám z podtemna.Ještě, že tam byl drak co nás chránil a ještě , že mam křídla co se s mina dá lítat :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:23 04. Jun 2009
by marii
Dekuji Caironovi...dekuji Nimue a ostatnim...a dekuji i drowum a spol:)...to vite s drakem za źady z vas zase takovy des nesel:)..Bez draka..to by byla jina... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:04 07. Jun 2009
by LDamian
Dekuji za dalsi quest, tentokrat pro "pratele prirody". :wink:

Posledni dobou pokazde kdyz lognu a dele hraji, tak se pripletu ke questu. :)

Diky.

Re: Poděkování

Posted: 15:04 09. Jun 2009
by aster3
Rad bych podekoval dvoum DM (Krata a Matlafousek zrejme) za dnesni quest s drowama a karavanou. Moc dobre sem se bavil :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:39 10. Jun 2009
by G14
chci podekovat za paradni zpestreni hry a akci DM Nomis_b :wink:

btw//fakt sem netusila co z toho vznikne a bavila jsem se celou dobu,ta upirka me uplne zfanatizovala :mrgreen: