Nedalo mi to než reagovat
Bahnak wrote:.......
Na webu je napsané že hraní tieflinga a aasimara není žádná sranda, pokud ti lidi si berou tyhle povolání, tak si je většinou berou jen kvůli těm bonusům do vlastností. Což samozřejmě všichni uznáte, že tyhle dvě rasy mají neporovnatelnou výhodu před ostatníma (beru mají ECL +2, ale i tak). Stačí se povídat na elfy, trpoše a hobity, co mají? Prd.
Joo kdyby Aasimar měl postih -2 odolnost a tiefling -2 charisma. Tak si je tolik lidí nebere.
Ale ne oni lidi tu hrají tyhle stvoření a pak vymýšlí jak si hru co nejvíc zjednodušit.
hrusi wrote:.......
Jo s těma stromama je to divné, už v RP naše parta měla narážky, jak tam můžou růst stromy, když nic jiné zelené tam neroste, kromě hub teda.
sandoftime wrote:.....
Někde sme probírali na foru DH jak teda vidí drowové, myslím že Hahoš nebo někdo tam psal, že drowové mají jiné vidění. Umí vidět teplo které objekt vyzařuje, nebo tak nějak (něco jak vidění predátora

) což znamená, že vidí předměty, páč každý má jiné pohlcení tepla nebo tak něco.