Page 55 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:29 01. Feb 2010
by Sobik

Pán prstenu.

Re: Vtípky
Posted: 20:02 01. Feb 2010
by Krata
jeden vládne všem!
Re: Vtípky
Posted: 11:48 02. Feb 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 22:32 02. Feb 2010
by Sobik
Já to řikám furt: Není moudré naštvat někoho, kdo vám může lehce dáh hlavičku do koulí. 
Re: Vtípky
Posted: 09:24 03. Feb 2010
by -RoF-
Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu

Re: Vtípky
Posted: 09:26 03. Feb 2010
by de Aers
-RoF- wrote:Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu

On jí ho dal jen na hruď, aby si ho pochovala... že je kocourek zvrhlej za to Israel nemůže

Re: Vtípky
Posted: 10:50 03. Feb 2010
by marii
de Aers wrote:-RoF- wrote:Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu

On jí ho dal jen na hruď, aby si ho pochovala... že je kocourek zvrhlej za to Israel nemůže

Asi po panickovi:P
Re: Vtípky
Posted: 11:23 03. Feb 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 11:28 03. Feb 2010
by Pajule
tak z toho sem nemohla malá chudák na to zírala a dokonce se přišlapodívat co to je

jinak original ta písnička je od ní asi nejlepšejší

Re: Vtípky
Posted: 15:45 03. Feb 2010
by Manas
Re: Vtípky
Posted: 15:51 03. Feb 2010
by Pajule
Re: Vtípky
Posted: 22:48 05. Feb 2010
by Daanri
Toto som dnes nasiel na vaulte
Re: Vtípky
Posted: 23:28 05. Feb 2010
by Bahnak
si představte že dostanete takovou tou ledovkou do displeje od takovyhodle orka... jau...
Re: Vtípky
Posted: 01:37 07. Feb 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:41 07. Feb 2010
by Modrovousice
No tak ten je jasnej
