Page 55 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:29 01. Feb 2010
by Sobik
Image
Pán prstenu. :D

Re: Vtípky

Posted: 20:02 01. Feb 2010
by Krata
jeden vládne všem!

Re: Vtípky

Posted: 11:48 02. Feb 2010
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 22:32 02. Feb 2010
by Sobik
Image
Já to řikám furt: Není moudré naštvat někoho, kdo vám může lehce dáh hlavičku do koulí. :D

Re: Vtípky

Posted: 09:24 03. Feb 2010
by -RoF-
Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu :D

Re: Vtípky

Posted: 09:26 03. Feb 2010
by de Aers
-RoF- wrote:Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu :D
On jí ho dal jen na hruď, aby si ho pochovala... že je kocourek zvrhlej za to Israel nemůže :P

Re: Vtípky

Posted: 10:50 03. Feb 2010
by marii
de Aers wrote:
-RoF- wrote:Sice je to staré, ale mě tenhle obrázek připoměl, jak dal Israel svého kocourka Arii do dekoltu :D
On jí ho dal jen na hruď, aby si ho pochovala... že je kocourek zvrhlej za to Israel nemůže :P
Asi po panickovi:P

Re: Vtípky

Posted: 11:23 03. Feb 2010
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 11:28 03. Feb 2010
by Pajule
tak z toho sem nemohla malá chudák na to zírala a dokonce se přišlapodívat co to je :D jinak original ta písnička je od ní asi nejlepšejší :D

Re: Vtípky

Posted: 15:45 03. Feb 2010
by Manas

Re: Vtípky

Posted: 15:51 03. Feb 2010
by Pajule
:D ten male je úžasnej :D ale nejvíc je ten konec a samozřejmě ten rok..95 je nejlepší ;) :D

Re: Vtípky

Posted: 22:48 05. Feb 2010
by Daanri
Toto som dnes nasiel na vaulte :)
snowfight.jpg

Re: Vtípky

Posted: 23:28 05. Feb 2010
by Bahnak
si představte že dostanete takovou tou ledovkou do displeje od takovyhodle orka... jau...

Re: Vtípky

Posted: 01:37 07. Feb 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 12:41 07. Feb 2010
by Modrovousice