Page 55 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:07 16. Jun 2011
by Prasokralik
Tohle jsem objevil v dalším AMV, pěkný kousek

http://www.youtube.com/watch?v=yZJBejiIHSo

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:30 17. Jun 2011
by Desmond
MICHAEL McCANN - Deus Ex : Human Revolution
http://www.nanoaugur.net/dx3/deusex-hr-cgi-trailer.mp3

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:47 19. Jun 2011
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:08 21. Jun 2011
by -darkvision-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:14 28. Jun 2011
by PiAn0
Posledni dobou jsem si oblibil tohle :) http://www.youtube.com/watch?v=Ry4BzonlVlw

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:10 28. Jun 2011
by slencak

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:19 29. Jun 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:45 07. Jul 2011
by GeForce

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:40 08. Jul 2011
by -RoF-
Tahle písen se mi líbí :wink:

The Magic Numbers - Love's A Game

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:14 09. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:49 10. Jul 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/ddx3Mi_RmpY

Jestli to poslechnete celé, nedostanete to z hlavy. To zaručuju ;)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:27 12. Jul 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:21 12. Jul 2011
by kucik
Jen pro zajimavost, kam az doputuje kus muziky. :)
Blue Effect - Ma hra

One-T + Cool-T - The magic key

Hlavne me bavi ten rozdil. U Hladika je to jeden rif z mnoha. U anglicky verze ustredni (jediny) motiv pisnicky a jaky je to hit :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:46 12. Jul 2011
by Prasokralik
To jsi mi připomněl kauzu Kalousek vs. Support Lesbiens, pro srovnání

Kalousek - Chodim Ulicí

Supporti - In Da Yard

no a pak tu máme koreu a její Vodka Rain - so You

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:01 16. Jul 2011
by Narsith
No ja si občas u hry poslechnu tohle..je to stylovy :) http://www.uloz.to/9699055/lemrouch-rar