Page 55 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:07 16. Jun 2011
by Prasokralik
Tohle jsem objevil v dalším AMV, pěkný kousek
http://www.youtube.com/watch?v=yZJBejiIHSo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:30 17. Jun 2011
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:47 19. Jun 2011
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:08 21. Jun 2011
by -darkvision-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:14 28. Jun 2011
by PiAn0
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:10 28. Jun 2011
by slencak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:19 29. Jun 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:45 07. Jul 2011
by GeForce
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:40 08. Jul 2011
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:14 09. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:49 10. Jul 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/ddx3Mi_RmpY
Jestli to poslechnete celé, nedostanete to z hlavy. To zaručuju

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:27 12. Jul 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:21 12. Jul 2011
by kucik
Jen pro zajimavost, kam az doputuje kus muziky.
Blue Effect - Ma hra
One-T + Cool-T - The magic key
Hlavne me bavi ten rozdil. U Hladika je to jeden rif z mnoha. U anglicky verze ustredni (jediny) motiv pisnicky a jaky je to hit

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:46 12. Jul 2011
by Prasokralik
To jsi mi připomněl kauzu Kalousek vs. Support Lesbiens, pro srovnání
Kalousek - Chodim Ulicí
Supporti - In Da Yard
no a pak tu máme koreu a její
Vodka Rain - so You
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:01 16. Jul 2011
by Narsith
No ja si občas u hry poslechnu tohle..je to stylovy
http://www.uloz.to/9699055/lemrouch-rar