Page 55 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:10 02. Aug 2013
by -RoF-
Tak dnes jsem se díval na tohle http://www.csfd.cz/film/15031-butch-cas ... dance-kid/

Dost dobrý western s občas legračníma hláškama a situacema. A ten konec....no ten stál za to :) Super.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:04 04. Aug 2013
by kokosak
Novej Wolverine - vysloveně nedoporučuju. Těžko se mi na tom hledá něco dobrýho. Mám z toho pocit, jako by z toho udělali "beginners guide to Japan, redneck edition". Samý klišé, spousta nevyužitýho potenciálu, příšerně, ale opravdu PŘÍŠERNĚ průhledná "zápletka".

Despicable me 2 - doporučuju (verze s titulky, dabing nemůžu soudit). Milý, vtipný, akčnější než Wolverine. Některý scény perfektní, snesoucí srovnání s Incredibles. Sice se nezařadí do mýho top tenu, ale dá se zkouknout i víckrát, než jednou - takže až vyjde DVD rip... :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:05 04. Aug 2013
by -RoF-
Tak já se dodíval na další western, tenhle byl hrozně dlouhý, ale pro mě nej, co jsem viděl. ;)

http://www.csfd.cz/film/5910-hodny-zly-a-osklivy/

A pobavil mě i komentář na csfd :D
Na světě jsou dva druhy lidí - ti, co považují Hodný, zlý a ošklivý za nejlepší western všech dob, a ti, co jej teprve uvidí.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:18 04. Aug 2013
by Molly23
-RoF- wrote:Tak já se dodíval na další western, tenhle byl hrozně dlouhý, ale pro mě nej, co jsem viděl. ;)

http://www.csfd.cz/film/5910-hodny-zly-a-osklivy/

A pobavil mě i komentář na csfd :D
Na světě jsou dva druhy lidí - ti, co považují Hodný, zlý a ošklivý za nejlepší western všech dob, a ti, co jej teprve uvidí.
Shlédni i Pro hrst dolarů a Pro pár dolarů navíc.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:04 04. Aug 2013
by Prasokralik
Když western, Tak "Tenkrát na západě".

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:48 05. Aug 2013
by Bahnak
Dada, z westernů mám taky nejraději "Hodný, zlý a ošklivý", "Pro hrst dolarů", "Pro pár dolar navíc" a "Tenkrát na západě".
Z novějších westernových počinů vřele doporučuji "3:10 Vlak do Yumy" - http://www.csfd.cz/film/228259-3-10-vlak-do-yumy/ a kdo ještě neviděl Djanga tak ať rozhodně nemešká :-D http://www.csfd.cz/film/294824-nespoutany-django/ , stojí to fakt za to :oops: :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:53 05. Aug 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:Shlédni i Pro hrst dolarů a Pro pár dolarů navíc.
Prasokralik wrote:Když western, Tak "Tenkrát na západě".
Jo na tyhle se chcu taky podívat a víte co je sranda? Že tyhle filmy a ještě i Hodný, zlý a ošklivý jsou od jednoho režiséra :)

Jinak .... http://www.youtube.com/watch?v=t8d5-cYEEuE

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:13 05. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:55 05. Aug 2013
by Caehan
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:Shlédni i Pro hrst dolarů a Pro pár dolarů navíc.
Jo na tyhle se chcu taky podívat a víte co je sranda? Že tyhle filmy a ještě i Hodný, zlý a ošklivý jsou od jednoho režiséra :)
A tři z nich mají dokonce postavy hrané stejnými herci, to se nám to schází náhod... skoro bych začal věřit, že je tu nějaká spojitost... skoro jako by pojmenování "dolarová trilogie" nebylo jen nejapným žertem. :P :wink: (ale ty postavy se nejmenují stejně, co naplat)

Ennio Morricone má fakt skvělou hudbu... i "Věc" za atmosféru dost vděčila právě jemu. :-)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:05 05. Aug 2013
by KaTo
Tim Burton taky točí filmy (dokonce animované :lol: ) se stejnými herci. Z toho si nic nedělejte. To se stává :lol: .
P.S.
Btw - Sedm statečných je obyčejný plagiát a "remake" japonských Sedmi samurajů. A ať nejsem OT - ty Samuraje doporučuju :geek2: . Teda ne že by skoro čtyři hodiny filmu byly pro každýho, ale jako "japonský western" doporučuju :mrgreen: :biggrin: .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:14 05. Aug 2013
by Caehan
KaTo wrote:Sedm statečných je obyčejný plagiát a "remake" japonských Sedmi samurajů. A ať nejsem OT - ty Samuraje doporučuju :geek2: . Teda ne že by skoro čtyři hodiny filmu byly pro každýho, ale jako "japonský western" doporučuju :mrgreen: :biggrin: .
Sedm statečných jsem miloval a znal skoro nazpaměť, takže sedm samurajů byl docela šok... stateční jsou okopírovaní takřka scénu po scéně... (spoilery) samuraj stylu štípaní dříví vs. výstřední "milionář" stípající dříví, další, co nejdřív bojuje se sokem nanečisto, napodruhé ho pak, když si sok nedá říct, zabije - jeden katanou, druhý vrhacím nožem. Nezkušený samuraj/pistolník, co se zamiluje do místního děvčete a vytratí se z tábora na výzvědy, aby získal respekt starších. (konec spoilerů) ...ta kopie je fakt dokonalá, no... když ten dlouhý příběh zkrátím, Sedm statečných už tak rád nemám.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:56 05. Aug 2013
by Braenn
Příjemný krátkodílný seriálek z herního prostředí pro dlouhé letní večery. :)

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ool-1-rada

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:57 06. Aug 2013
by J.F.Payne
Můžu za sebe doporučit Menzelův film Konec starých časů.

http://www.csfd.cz/film/6661-konec-starych-casu/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:27 07. Aug 2013
by -RoF-
Braenn wrote:Příjemný krátkodílný seriálek z herního prostředí pro dlouhé letní večery. :)

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ool-1-rada
Tak shlédl jsem první serii, není to špatné a jsou ta i dobré komické situace a vtipy, ale hodně mi to přišlo, že ty hry jsou takové no určené k marchování a tak :).

Ale druhá serie vypadá zajimavějc, aspoň teda doufám, že se to bude stále odehrávat v tom fantasy ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:09 07. Aug 2013
by Nalkanar
Není to o polokočkách no.

Druhá série se podle všeho zatím stále točí kolem FPS a fantasy hrajou jen jako výplň času občas. Ostatně dneska by měl být přeložen druhý díl druhé série, tak se uvidí co a jak.