Page 55 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:47 28. May 2012
by Molly23
Amber wrote:Z lekce šermu - Akademie Brana Rozvážného
Image
Lazzaro :P, co Desmonde? Přijde někdy za Vil vyřídit tu nedořešenou záležitost? Už se mi po něm začíná stýskat...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:04 28. May 2012
by Amber
Lareth... kdyby ten obleček byl spíše z kůže :wink:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:19 03. Jun 2012
by Amber
Jarri s Dráčkou na rameni :wink:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:31 03. Jun 2012
by Prasokralik
Fake! Nemá klobouk!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:57 03. Jun 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Fake! Nemá klobouk!
On nebo ona? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:56 03. Jun 2012
by Pajule
jé to byl portrét Werdiho :?

nevim čím nevim proč, připomněla mi Lareth (jen teda taková divná hlava..takže to možná byly jen ty vlasy a postava :D) no hm
lareth.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:59 03. Jun 2012
by Amber
Pajule wrote:nevim čím nevim proč, připomněla mi Lareth (jen teda taková divná hlava..takže to možná byly jen ty vlasy a postava :D) no hm
Zrovna včera jsem si ten obrázek na DA prohlížela a říkala jsem totéž :!: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:05 03. Jun 2012
by Pajule
:D joo jako sem to já měla předtím s Nien :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:22 04. Jun 2012
by Molly23
Nový obrázek teda čeká ještě hodně kreslení, zatím ukážu jen demoverzi ;).
Snad brzy dojde hotová plná verze!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:26 04. Jun 2012
by Aulus
Image

Jarri po epické výpravě... :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:04 04. Jun 2012
by KaTo
Aulus wrote:[img]...skeleton_bard_by_keiton-d4mge6f.jpg[/img]
Kdepak, tohle je pokus o PB postavu - bard a PM! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:19 04. Jun 2012
by G-ladiator
To je Jarri po výpravě s Johannem do kyselinových jeskyní. Jarri opět záhadně zmizel pod hladinou :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:24 04. Jun 2012
by Absinthorix
G-ladiator wrote:To je Jarri po výpravě s Johannem do kyselinových jeskyní. Jarri opět záhadně zmizel pod hladinou :D
A zde vidíte mistrovskou krejčovskou práci jedné vynikající švadlenky. Maso pryč, ale šaty drží 8) Díky ti medokadeřná krasavice!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:10 09. Jun 2012
by -RoF-
Diemo ten vepředu? :)

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:06 09. Jun 2012
by karolina
-RoF- wrote:Diemo ten vepředu? :)

Image
To se mu nebude líbit, ti řekne, že je moc tlustej :D